Colofon 'W m DHiikbsiulMinP. lis|e?'5cbte;; 34 familieberichten dinsdag 28 juni 2011 0 IDcnsenlinq.nl Wij zullen je missen lieve Lee Erwin en Nicole Marina Renate Wij werden heel stil toen we hoorden van het overlijden van Leandra van Stappen In de korte tijd, dat Leandra bij ons werkte hebben we haar leren kennen als een spontane en opgewekte collega, die aan het eind van de schooldag onze school en het kantoor van onze stichting weer netjes schoon maakte. Wij wensen haar vriend, haar ouders en verdere familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Collega's Bisschop Ernstschool Goes en kantoor Stichting Prisma Goes Woorden schieten tekort. Veel te jong is overleden Leandra van Stappen oud-leerlinge en dochter van onze overblijfmoeder Helmi, Freek en verdere familie, we leven erg met jullie mee. Heel veel sterkte gewenst bij dit verlies. Kinderen, team en ouders van cbs De Welle in Kruiningen "Bij elk afscheidwordt een herinnering geboren Zeer geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-leerling Leandra van Stappen We hebben Leandra leren kennen als een spontane, actieve leerling met een groot gevoel voor humor. We wensen haar familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel en leerlingen van praktijkschool De Wissel en SBO De Tweern Met verslagenheid hebben wij vernomen dat na een tragisch ongeval is overleden Leandra van Stappen dochter van Freek van Stappen Wij wensen Freek en de familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Directie en medewerkers van TMS Middelburg B.V. afdeling ZALCO IN PLAATS VAN KAARTEN Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een moeite- vol leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Marina Stouten-de Bat sinds 8 maart 2008 weduwe van Jan Stouten in de leeftijd van 83 jaar. Fam. Kamerling-de Bat Neven en nichten familie de Bat Neven en nichten familie Stouten Fam. de Bat Goes, 25 juni 2011 Correspondentieadres: Tweede Vlietweg 18a 4415 AGOostdijk De rouwdienst wordt D.V. woensdag 29 juni om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante Rina Stouten de Bat op de leeftijd van 83 jaar. Meliskerke: J.M. Kamerling de Bat K. Kamerling Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis dat, na een leven vol zorg is overleden onze geliefde tante Marina Stouten-de Bat in de leeftijd van 83 jaar. Oosterland: C. Olree-Dorst M.J. Olree Oosterland: L. Dorst J.W. Dorst-van der Have (in herinnering) Oosterland: L. van der Have-Dorst J.W. van der Have (Het is niet de dood die ons scheidt, maar de tiefde die ons bindt Uit dit leven weggenomen door zijn Schepper Mijn lief, Rienus Martinus Jacob Timmermans Bergen op Zoom 20 oktober 1928 Koudekerke, (Vliedberg) 25 juni 2011 St. Laurens Irma Timmermans-van Iwaarden Harlingen Wim en Minke Hidde en Lise Hedzer Middelburg Lili en Jeanne Boaz Rilland Edward t Loon op Zand Lucien en Sjannie Kim en Emile Reina Wouter en Eva Peterborough Rinusjr. en Natasha Correspondentieadres: Kasteelstraat 13, 4333 RK Middejburg Gelegenheid tot condoleren woensdag 29 juni van 11.30 tot 13.00 uur. Hof Popkensburg, Kasteelstraat, St. Laurens/Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk van 13.15 tot 14.15 uur, Kerklaan, St. Laurens/Middelburg De crematie zal vervolgens, besloten, plaatsvinden in aanwezigheid van zijn gezin. t Zaterdag jongstleden kreeg ieder van ons persoonlijk te horen dat is overleden Rienus Timmermans We zijn bedroefd maar ook dankbaar dat we deze beminnelijke man zoveel jaren in ons midden mochten hebben. We leven mee met zijn vrouw Irma 8t zijn gezin en wensen hen sterkte en troost in hun geloof. Woongemeenschap van ouderen 't Hof Popkensburg Sint Laurens, 26 juni 2011 i- - stfy y Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Maatje van den Bosch-Biersteker betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Ria van den Bosch Paula en Teun Moerland-van den Bosch Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juni 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v.telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34