U C§) IHensenliftq.nl dinsdag 28 juni 2011 familieberichten 133 Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven Psalm 68:10 (berijmd) Na een moedig en geduldig gedragen lijden, is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en opa Leendert Boogert Lid in de.orde van Oranje-Nassau In de leeftijd van 78 jaar. 's-Gravenpolder: P.A. Boogert-de Pree 's-Gravenpolder: Mart Boogert Truida Boogert-de Koster Kapelle: Carin Sinke-Boogert Frans Sinke Evelien en Nicolaas Erwin en Carmen Bruinisse: Jeanet van der Meer-Boogert Arie van der Meer Dick, Manuela, Evita en Lucas 24 juni 2011 Poelvoordestraat 17 4431 BP's-Gravenpolder De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 30 juni om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in genoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, vragen wij u vriendelijk deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Condoleren gaarne uitsluitend na de begrafenis Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Lieve opa, Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend. Evelien Nicolaas Erwin Carmen Dick Manuela Evita Lucas 24 juni 2011 Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Boogert 's-Gravenpolder: N. Boogert T. Boogert-den Herder 's-Gravenpolder: H.W. Wisse-Boogert (in herinnering) J. Wisse (in herinnering) 's-Gravenpolder: W. Hoogstrate-Boogert J. Hoogstrate Schore: J.F. Potter-Boogert M.C. Potter (in herinnering) Neven en nichten 's-Gravenpolder, 24 juni 2011 Goes: Kitty en Giel Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze oud-werknemer Leen Boogert Met waardering denken wij terug aan de inzet van Leen in de tijd dat hij bij ons werkzaam was en de betrokkenheid daarna. We wensen Nel en de (klein)kinderen veel kracht toe in het grote verlies van haar man en hun vader en opa. Monie Nieuwdorp b.v. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden Leen Boogert Altijd behulpzaam en meelevend. Wij hebben diepe bewondering voor al wat hij voor onze vader en voor ons heeft gedaan. Wij wensen Nel, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Willem Jacobusse Janneke en Rinus de Vrieze-Jacobusse 24 juni 2011 Mijn tijd is om, ik moet nu gaan. Mocht je later eens naar mij verlangen: Loop even in de wind, dan streel ik je wangen. Bewonderenswaardig was jouw levenskracht. In alle rust van ons heengegaan mijn lieve man, mijn lieve vader, mijn lieve pappie, schoonvader en opa. Jacobus Roelofs Koos Geboren te Winschoten 1 juli 1924 Overleden te Vlissingen 25 juni 2011 Hennie Roelofs-Bosch Fekko, Inge en Douwe Roelofs-Notterdam Paula Roelofs Correspondentieadres Mevr. H. Roelofs-Bosch Coosje Buskensstraat 238 4381 LX Vlissingen De plechtigheid waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 juli om 14:15 uur in de Sint-Jacobskerk te Vlissingen. Vanaf 13:30 uur is er tijd om afscheid te nemen van Koos en de familie te condoleren. Na een kortstondig ziekbed overleed onze zwager Leen Boogert Op 24 juni 2011 overleed onze beste zwager en oom Marcelus Houkamp echtgenoot van P.J. Houkamp-Hoek Bruinisse M. Hoek M.E. Hoek-de Rónde Goes J.F. Giljam-Hoek D.A. Giljam f Bruinisse T.W. den Braber-Hoek J. den Braber Goes L.J. den Haan-Hoek W. den Haan Neven en nichten Algemene kennisgeving Uw genade is mij genoeg 2 Korintiërs 12:9a Verdrietig maar met een gevoel van bevrijding geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve moeder en omi Gaby Henriëtte Scholten Gaby Indonesië - Buitenzorg 21 oktober 1948 t Goes 26 juni 2011 Goes: Gaily en Glyn Nyla Jayms Correspondentieadres Adenauerhof 48 4463 GR Goes De afscheidsdienst waarbij u welkom bent, zal worden gehouden op vrijdag 1 juli om 10.30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldelooze- pad 30 te Goes. Voor aanvang van de dienst is er de mogelijkheid afscheid te nemen van Gaby, van 10.00 tot 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Gaby hield van rode rozen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus, en tante Gaby Scholten Onze dank gaat uit naar Personeel Maria Ter Weel Afd. C Unit 1 voor de liefdevolle verzorging. Broers, zusters, zwagers, schoonzusters, neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gaby Scholten Gaby is ruim 40 jaar werkzaam geweest bij de gemeente Goes, waarvan de laatste 6 jaar in de functie van balie medewerkster bij de afdeling Publiekszaken. Zij zal in onze herinnering blijven als een positief en toegewijd medewerkster. Onze diepste gevoelens van medeleven gaan uit naar haar naaste familie. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas mr. L.J. Verhulst Het leven is dragen Het leven is gaan Het leven is bestaan Zonder al te veel vragen Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Gaby Scholten Onze gedachten gaan uit naar haar dochter, schoonzoon, kleinkinderen en naaste familie. Managementteam en medewerkers gemeente Goes Een lege plek Een groot gemis Een fijne herinnering is al wat er nog is. Wij verliezen onze zeer gewaardeerde collega Gaby Scholten Vol bewondering zijn wij hoe ze met haar ziekte omging en in staat bleef om de positieve dingen uit het leven te halen. Wij wensen Gaily, Glyn, Nyla, Jayms en de verdere familie veel sterkte toe. Collega's afdeling Publiekszaken Gemeente Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33