jn0nsenlinq.nl Oya/lailaij Jan Hoekman Jan Hoekman Jacobus Pieter Adam Ko Adam Ko Adam 32 Ifamilieberichten giv s3ML dinsdag 28 juni 2011 Na een periode van afnemende krachten, heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen mijn lieve man, onze geliefde en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Jannetje Klaassen echtgenoot van Maria Adriana de Jonge in de leeftijd van 76 jaar. M.A. Hoekman-de Jonge Ans en Kees van Burg-Hoekman Anneke en Ron Dieleman-Kolijn Joan en Marleen Rick en Carina Elco en Wijnanda - Coen Marieke Ellen en William Jacko Hannelce en Gideon Maaike Annemarie en André Overbeeke-Kolijn Geijan en Jeanine Jaap en Janet Hoekman-Schriek Jos en Marieke John en Gerda - Luna Carolien en Ame Sienie en Eric - Dj ago, Jay da Mare Arno William en Corry Kees en Bep Kolijn-van de Wege Sander Jaap Tobias Eline Marja Annemieke en Guust de Waele-Hoekman Annelies Sylke Jos Jacco en Sarien Hoekman-de Braai Sjaak en Madeion Kolijn-Tollenaar Harmen en Eline Laura Jonathan en Marjolein Matilda Leon Lucas Rick Anne Els en John Klaassen-Kolijn. Naomi Marjolein en Jonathan' Debora Leon Jochem Jochem 27 juni 2011 Churchilllaan 160, 4532 MG Temeuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 2 juli om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre"unit D8, voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden op de leeftijd van 76 jaar van de heer echtgenoot van Maria Adriana de Jonge eerder gehuwd geweest met onze zuster/schoonzuster Jannetje Hoekman-Klaassen overleden 8 maart 1997 De Heere onderstéüne en vertrooste zijn echtgenote, kinderen, klein- en achterkleinkinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Temeuzen: J. Brouwer-Klaassen G. Klaassen J. Klaassen-Nieuwenhuijse Biezelinge: M.Klaassen M. Klaassen-Nieuwenhuijse Temeuzen: C. de Kraker-Klaassen C. de Kraker N. van Liere-Klaassen Temeuzen, 27 juni 2011 Bedroefd delen wij u mee dat döor de HEERE, na 35 jaar liefdevol te zijn verzorgd in Huize Den Berg, van ons is weggenomen mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom Cornelis de Witte - Cor - in de leeftijd van 44 jaar. Goes: Vlaardingen: Kloetinge: Goes: Tholen: Goes: Harderwijk: Waddinxveen: 's-Gravenpolder: 's-Heer Arendskerke: C. de Witte-Kole Aad en Christien de Witte-Alblas Aartje en Kees Hoogerland-de Witte Henny en Dirk Lukasse-de Witte Catrien en Kees Laban-de Witte. Sjaak de Witte en Rita Uitterhoeve Netty en Ruud Kriekaart-de Witte Coby en Gert ter Schuur-de Witte Arend de Witte Marian en Herman Weezepoel-de Witte Neven en nichten Goes, 24 juni 2011 Correspondentieadres: Bergweg 3g, 4461 LX Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 30 juni om 10.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de zaal van de 'Sionkerk' gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Lieve Cor Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid van jou te moeten nemen. We zullen je heel erg missen. Bewoners en team Schengestraat 41 a/ Anemoon Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hulpvaardigheid, bezorgdheid en tevredenheid, is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan mijn zorgzame man en onze vader Ko In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Jopie Adam-Labruyère Oost-Souburg: Ko Rens -in liefdevolle herinnering Middelburg, 26 juni 2011 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 692 4335 JZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 juli a.s. om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van de begraafjplaats. Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden onze broer, zwager en oom In de leeftijd van 75 jaar. W. Keizer-Adam F. Keizer f J. Adam f E. Adam-van Deventer J. Jaspers-Adam M. Jaspers f A. Wagenaar-Adam F. Wagenaar RJ. Adam B. Adam-Cannoo neven en nichten Toch nog onverwacht is na een kort ziekbed ovérleden onze zwager en oom In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: J. Schipper-Labruyère Oost-Souburg: JaaP Schipper f Matty Davidse-Labruyère Adri Davidse neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32