301 lezerstour V? Lezerstour met een aantrekkelijk prijzenpakket Super Hoofdprijs Dagprijzen 21 keer Cannondale Supersix t.w.v. €5499,- Piet Voskamp Oakley Bril incl 2 gekleurde zonneglazen t.w.v. 200,- Tilroe Optiek te Vlissingen Hometrainer van BH t.w.v. €379,- Canon Powershot SX220HS t.w.v. 279,- SPELREGELS Stel je eigen ploeg samen en maak kans op mooie prijzen VAN OOSTERHOUT Aanvullende regels dinsdag 28 juni 2011 Hgb. ■555; Aangeboden door Piet Voskamp Naast onze super hoofdprijs, zijn onder andere volgende prijzen te winnen: aangeboden door aangeboden door Sport2000 te Middelburg aangeboden door Foto Verschoore, www.digitalefotowinkel.nl Aangeboden door Van Oosterhout, Bikes Sport Het belooft weer een bijzon dere Tour de France te wor den. In 2i etappes fietsen de deelnemers in totaal 3471 km door de indrukwek kende omgeving van voorna melijk Frankrijk. Door mee te doen aan de Lezerstour van de PZC ervaart u de spanning van de deelne mers en maakt u kans op een ongekend aantal fantas tische prijzen. Lees de on derstaande spelregels en schrijf u snel in! De spelregels Het is de bedoeling dat u een ploeg samenstelt van twintig ren ners plus vijf reserves uit de lijst met coureurs die u op de pagina hiernaast aantreft. Die vijf reserves zijn nodig omdat sommige ploeg leiders hun ploeg nog niet defini tief vastgesteld hebben. Mochten renners uit uw favoriete ploeg toch niet van start gaan, dan schui ven de renners van de reservelijst automatisch door naar uw eerste twintig renners. Op die manier kan iedereen met twintig renners aan de Lezerstour beginnen. Val len renners uit uw ploeg na aan vang van de Lezerstour uit, dan kunt u geen beroep meer doen op de reserves. Met de twintig renners kunt u el ke etappe punten scoren (met uit zondering van de ploegentijdrit, deze telt niet mee). Wordt een ren ner uit uw ploeg ritwinnaar, dan krijgt u daarvoor 30 punten. Wordt een renner uit uw ploeg tweede, dan krijgt u daarvoor 26 punten en zo gaat dat naar bene den volgens de sleutel: 30 - 26 - 22 -19 -17 -15 -14 -13 - 12-11-10-9-8-7-6-5-4-3- 2-1 Hebt u een coureur in uw ploeg die aan het eind van de etappe de gele trui krijgt omgehangen, dan ontvangt u tien bonuspunten voor deze renner. Ook met het eindklassement kunt u punten scoren. Voor de eerste twintig renners ontvangt u twee maal het aantal punten dat voor een etappe geldt: voor de eindwin naar dus 60, nummer twee 52, en zovoort. Voor de gele truidrager krijgt u echter niet meer de bonus van tien punten. Maar let op: er zit een addertje on- leS> der het gras. Valt een renner uit uw ploeg uit, of komt hij voor een etappe niet meer aan de start, dan krijgt u een eenmalige aftrek van twaalf punten. Dit is ongeacht de reden van uit vallen. We hanteren de uitslag zo als die door de organisatie van de Tour de France wordt gehanteerd op het moment dat onze krant ter perse gaat. De uitslag wordt dus niet met terugwerkende kracht bijvoorbeeld bij dopinggevallen die naderhand bekend worden) aangepast. U moet tevens voorspellen welke renner na afloop van de Tour de France de gele (winnaar eindklas sement), de groene (winnaar sprintklassement) en de bolletjes trui (winnaar bergklassement) wint. Een goede voorspelling van één van de truien levert 25 punten op. Hebt u alle drie truien goed voorspeld, dan ontvangt u dus 75 punten. Subklassementen Op de website is er de mogelijk heid een eigen subklassement aan te maken. Hiermee kunt u met een klik op de knop zien hoe u en uw collega's, vrienden of familiele den het doen. Van het klassement kunt u elke dag een handig over zicht afdrukken: om op de koel kast te plakken of bij een collega op het scherm om hem nog even duidelijk,te maken dat u het veel beter doet. U kunt na afloop van de eerste etappe een subklasse ment aanmaken op onze website. Prijzen Wij hebben voor u, mede dankzij onze sponsors, een prachtig prij zenpakket samengesteld. Deze prij zen worden echter pas definitief op de finaledag verdeeld. Kan de factor geluk tijdens het samenstel len van de ploeg nog een rol spe len, nu moet u vertrouwen op uw kennis van de wielersport. De beste tien van het eindklasse ment mogen op de feestelijke fina ledag op woensdag 27 juli een gooi doen naar de prijzen. Details over de locatie van deze finaledag vindt u z.s.m. op onze website. Uitgangs punt op deze dag is het puntento taal dat u in de Lezerstour heeft be haald. Door middel van een Tour quiz wordt bepaald wie er met de hoofdprijs vandoor gaat en wie de overige prijzen in ontvangst mo gen nemen. Niet aanwezig zijn be tekent geen prijs. Per persoon mag slechts één ploeg worden ingeschreven. Deelnemers dienen in het versprei dingsgebied van de krant te wo nen, alleen zij dingen mee naar de prijzen. Prijzen worden niet in geld uitge keerd. Medewerkers van Wegener NV ko men niet in aanmerking voor de prijzen. In alle gevallen waarin de regels en reglementen niet voorzien beslist de organisatie. Daarover wordt niet gecorrespon deerd. Originele dagprijzen! Naast de eindprijzen zijn er dit jaar ook prachtige dagprijzen te winnen. Rijwielspecialist van Oos terhout Bikes 8c Sports te Teterin- gen heeft voor alle dagwinnaars schitterende dagprijzen ter be schikking gesteld. Deze winnaars worden uitgenodigd voor de finale- bijeenkomst op 27 juli. Tijdens de ze bijeenkomst moeten deze dag winnaars een paar vragen beant woorden. Pas wanneer dit naar te vredenheid gebeurt, worden zij ei genaar van dagprijzen. Niet aanwe zig zijn betekent dus geen dagprijs. Per persoon mag er één dagwin naar zijn tijdens de Lezerstour. Wanneer u voor de tweede keer dagwinnaar bent geworden, schuift de dagprijs door naar de tweede persoon op de lijst van de dagwinnaars. Rodè lantaarn Degene die als allerlaatste eindigt, wint als ludieke prijs de rode lan taarn. Ook hier geldt: niet aanwe zig zijn op de fmalebij eenkomst be tekent geen prijs. Inschrijven Om deel te nemen aan de Lezers tour dient u zich in te schrijven op: www.pzc.nl/lezerstour. Inschrijven kan via de website tot vrijdag 1 juli 18.00 uur. Wanneer u niet over internet be schikt, kunt u hulp vragen aan uw vrienden, kennissen en/of buren in uw omgeving. Mocht het toch niet lukken om u in te schrijven of heeft u nog vragen, dan kunt u te lefonisch contact opnemen met de lezersservice op nummer 088-0139910 en optie 3 te kiezen. Dit kan van 28 juni t/m 1 juli tus sen 14.00 uur -16.00 uur. Op de rechterpagina staat een in- vulformulier die u voor uzelf kan invullen. Zodoende hebt u altijd uw ploeg bij de hand. Dit lijstje is dus niet om in te stu ren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30