=m Francina Blaakman (J) ITIensenlinq.nl maandag 27 juni 2011 familieberichten 119 Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met ons diepste verlangen verlegen, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Zeeland Marcelis Houkamp - Ceel - c Bruinisse, 2 maart 1925 t Goes, 24 juni 2011 P. J. Houkamp - Hoek Marianne Fenna en Willem Casper Anita en Michiel Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Valcke" voor de liefdevolle verzorging. 24 juni 2011 Louise de Colignylaan 4b, 4461 SR Goes Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van.hem te nemen op dinsdag 28 juni van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 29 juni om 13:00 uur in de gereformeerde kerk, Noordelijk 4 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw van de hervormde gemeente, Deestraat 5 te Bruinisse. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. IN PLAATS VAN KAARTEN Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een moeite- vol leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Marina Stouten-de Bat sinds 8 maart 2008 weduwe van Jan Stouten in de leeftijd van 8.3 jaar. Fam. Kamerling-de Bat Neven en nichten familie de Bat Neven en nichten familie Stouten Fam. de Bat Goes, 25 juni 2011 Correspondentieadres: Tweede Vlietweg 18a 4415 AGOostdijk De rouwdienst wordt D.V. woensdag 29 juni om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 teKrabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Groot was haar liefde Groot is het verdriet Prachtig zijn de vele mooie herinneringen Verdrietig geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze geweldige mam en trotse oma Bernadette Janse-Nuijten echtgenote van Bas Janse in de leeftijd van 61 jaar. Bas Janse Desiré en John Esmée, Zoë, Noa llona en Eddy Jens, Maud 24 juni 2011 Oosterguitestraat 30 4451 AP Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 29 juni om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum "De Stenge" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. ület is niet de dood die ons scheidt, maar de liefde, die ons bindt Uit dit leven weggenomen door zijn Schepper Mijn lief, Rienus Martinus Jacob Timmermans Bergen op Zoom 20 oktober 1928 Koudekerke, (Vliedberg) 25 juni 2011 St. Laurens Irma Timmermans-van Iwaarden Harlingen Wim en Minke Hidde en Lise Hedzer Middelburg Lili en Jeanne Boaz Rilland Edward t Loon op Zand Lucien en Sjannie Kim en Emile Reina Wouter en Eva Peterborough Rinus jr. en Natasha Correspondentieadres: Kasteelstraat 13,4333 RK Middelburg Gelegenheid tot condoleren woensdag 29 juni van 11.30 tot 13.00 uur, Hof Popkensburg, Kasteelstraat, St. Laurens/Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk van 13.15 tot 14.15 uur, Kerklaan, St. Laurens/Middelburg De crematie zal vervolgens, besloten, plaatsvinden in aanwezigheid van zijn gezin. de dag van vandaag is waarheid heel de rest is éen groot misschien de beroemde dag van morgen heeft geen sterveling ooit gezien Na een moeilijke laatste levensperiode is rustig van ons heengegaan onze moeder en oma weduwe van Izaak Faas levenspartner van Martinus Glerum t Schoondijke, 12-2-1920 t Terneuzen, 25-6- 2011 Sluis Sjaak t en Nel Groede Ingrid en Johan Aardenburg Miriam en Hristos - Brandon, Ilias Schelle (B)Martin en Veronique - Sienna, Milla Terneuzen Anke en Rinus Wemeldinge Esther en Jos - Timo Terneuzen Denny Correspondentieadres: Oesterputten 15 4532 AK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 29 juni om 10.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Na afloop van de afscheidsdienst kunt u de familie condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Bachtendieke". Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven Psalm 68:10 (berijmd) Na een moedig en geduldig gedragen lijden, is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en opa Leendert Boogert Lid in de orde van Oranje-Nassau In de leeftijd van 78 jaar. 's-Gravenpolder: P.A. Boogert-de Pree 's-Gravenpolder: Mart Boogert Truida Boogert-de Koster Kapelle: Carin Sinke-Boogert Frans Sinke Evelien en Nicolaas Erwin en Carmen Bruinisse: Jeanet van der Meer-Boogert Arie van der Meer Dick, Manuela, Evita en Lucas 24 juni 2011 Poelvoordestraat 17 4431 BP 's-Gravenpolder De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 30 juni om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in genoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, vragen wij u vriendelijk deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Condoleren gaarne uitsluitend na de begrafenis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19