Overleden Rienus Timmermans Pieternella Hendrika van der Maas Zuster Stanislaus o.p. Maria Jozina van 't Westeinde I g familieberichten maandag 27 juni 2011 0 mensenlinq.nl Hèt laatste blad viel van de tak Er zal geen nieuwe meer groeien De tak sterft af, net als het blad En nimmer zal hij meer bloeien. Na een kort ziekbed, heb ik totaal onverwachts en tot mijn groot verdriet, afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder Gerardina Wilhelmina Lenaerts - Groote weduwe van Johannes Leendert Lenaerts Den Helder, 4-9-1920 t Oost-Souburg, 24-6-2011 Ik ben dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die ik in mijn leven van haar mocht ontvangen. Vlissingen: Hans Lenaerts Correspondentieadres: Familie J. Rotte President Rooseveltlaan 208, 4382 KZ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 juni om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om mij te condoleren. U kunt nog afscheid nemen van mijn moeder op dinsdag 28 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Mijn dank gaat uit naar zorgcentrum De Zoute Viever voor de goede zorgen aan mijn moeder gegeven. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kortstondig ziekbed overleed onze zwager Leen Boogert Goes: Kitty en Giel Wij zullen je missen lieve Lee Erwin en Nicole Marina Renate Een clubicoon is niet meer Bernadette Janse erelid en mede oprichtster overleed afgelopen vrijdag. We zullen onze trouwe supporter missen. Bestuur, leden en ereleden Handbalvereniging SV ORION - Heinkenszand Wij zijn verdrietig dat na een langdurig ziek zijn uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzus en tante Bernadette Janse-Nuijten Wij wensen Bas,kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Familie Janse Neven en nichten Woorden schieten tekort. Veel te jong is overleden Leandra van Stappen oud-leerlinge en dochter van onze overblijfmoeder Helmi, Freek en verdere familie, we leven erg met jullie mee. Heel veel sterkte gewenst bij dit verlies. Kinderen, team en ouders van cbs De Welle in Kruiningen Met droefheid geven wij kennis dat, na een leven vol zorg is overleden onze geliefde tante Marina Stouten-de Bat in de leeftijd van 83 jaar. Oosterland: C. Olree-Dorst M.J. Olree Oosterland: L. Dorst J.W. Dorst-van der Have (in herinnering Oosterland: L. van der Have-Dorst J.W. van der Have Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante Rina Stouten de Bat op de leeftijd van 83 jaar. Meliskerke: J.M. Kamerling de Bat K. Kamerling Neven en nichten Zaterdag jongstleden kreeg ieder van ons persoonlijk te horen dat is overleden We zijn bedroefd maar ook dankbaar dat we deze beminnelijke man zoveel jaren in ons midden mochten hebben. We leven mee met zijn vrouw Irma zijn gezin en wensen hen sterkte en troost in hun geloof. Woongemeenschap van ouderen 't Hof Popkensburg Sint Laurens, 26 juni 2011 Wij werden heel stil toen we hoorden van het overlijden van Leandra van Stappen In de korte tijd, dat Leandra bij ons werkte hebben we haar leren kennen als een spontane en opgewekte collega, die aan het eind van de schooldag onze school en het kantoor van onze stichting weer netjes schoon maakte. Wij wensen haar vriend, haar ouders en verdere familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Collega's Bisschop Ernstschool Goes en kantoor Stichting Prisma Goes Na een lang en gelukkig leven is toch nog zeer onverwachts van ons heengegaan Gerda Lenaerts Zij was een goede kennis en een lieve tante voor ons. Vlissingen: Jan en Rinie Oost-Souburg: Peter en Rebekka Josua, Lideweij Spanje: Eddy en Angela Roxanne, Katinka Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Lieve opa, Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend. Evelien Nicolaas Erwin Carmen Dick Manuela Evita Lucas 24 juni 2011 Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Boogert 's-Graveftpolder: N. Boogert T. Boogert-den Herder 's-Gravenpolder: H.W. Wisse-Boogert (in herinnering) J. Wisse (in herinnering) 's-Gravenpolder: W. Hoogstrate-Boogert J. Hoogstrate Schore: J.F. Potter-Boogert M.C. Potter (in herinnering) Neven en nichten 's-Gravenpolder, 24 juni 2011 Slechts vijf weken na het overlijden van haar man, is na een kort ziekbed rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante weduwe van Jacobus de Nooijer M.C. Ocks - van der Maas t A. Ocks t C.E. de Nooijer - van der Maast C. de Nooijer t L.M. van der Maas t A.A. de Nooijer t C.J. de Nooijer - de Kam t A. de Nooijer t J.J. de Nooijer - Leendertse t Neven en nichten 23 juni 2011 Ik ga rustig liggen en slaap vredig in, ik weet dat Cl mij alleen beschermt, Here! Ps. 4:9 Na een leven van eenvoud en bescheidenheid, trouw en behulpzaamheid is zacht en kalm van ons heen gegaan Martha Juliana Latumeten op de leeftijd van 75 jaar. Broer, zusters, zwagers, neven, nichten en kleinkinderen Middelburg, 25 juni 2011 Correspondentieadres: Zuiderlaan 13 7322 HL Apeldoorn. De Vertroostingsdienst wordt gehouden op dinsdag 28 juni om 20.00 uur en de uitvaartdienst op woensdag 29 juni om 10.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Zuidmolukse kerk "Beth Cherem" te Oost Souburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er in het stichtings gebouw "Mae Ciku" gelegenheid om de familie te condoleren. In volle vrede en overgave aan de Heer is, gesterkt door het Sacrament van de Zieken, uit ons.midden heengegaan onze dierbare medezuster, zus, schoonzus en tante 24 augustus 1919 te 's-Heerenhoek 25 juni 2011 te Voorschoten Zusters Dominicanessen Fam. van 't Westëinde Fam. Peeters-van 't Westeinde Marktstraat 8 4453 AJ 's-Fleerenhoek Fluize Bijdorp Veurseweg 3 2251 AA Voorschoten Wij nemen afscheid van Zuster Stanislaus tijdens de Eucharistieviering op woensdag 29 juni a.s. om 14.30 uur in de kapel van Fluize Bijdorp te Voorschoten. Daarna begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op het kloosterkerkhof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18