.nl/abonnee PZC ISBB Zeeuwen in Amerika PZC Home 1 1 Abonneevoordeel Online Zeeland was straatarm. Zeeland had geen toekomst. Dus gingen ze. Vele Zeeuwen zijn sinds het eind van de negentiende eeuw het geluk elders gaan zoeken: in het beloofde land, in Amerika. Vertrek per boot vanuit de Rotter damse haven, aankomst op een kade in New York. Aan de hand van onder meer de verhalen van hun nazaten is te reconstrueren of deze emigranten het geluk ook daadwerkelijk vonden. De droevige verhalen én de successtory's zijn te lezen in "Zeeuwen in Amerika", een bundeling van artikelen en foto's, die in de Provinciale Zeeuwse Courant zijn verschenen. 5,- korting! Zo profiteren abonnees Het boek is fraai geïllustreerd met vele foto's en gebonden in een harde band. De verhalen zijn opgetekend door PZC redacteur Lilian Dominicus. Het is te koop bij de boekhandel. De normale verkoopprijs is 29,95. PZC-abonnees kunnen nu in het bezit komen van het boek voor de speciale prijs van 24,95 incl. verzendkosten. De aanbieding is geldig tot 19 augustus 2011. Vul de bon op deze pagina volledig in en stuur deze naar: De Buitenspelers Antwoordnummer 325 4460 VB Goes Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel BON Zeeuwen in Amerika Voorletters Naam E O Adres Postcode woonplaats Telefoon e-mail Hierbij machtig ik De Buitenspelers éénmalig om een bedrag van (24,95 per boek, incl. verzendkosten) af te schrijven. U kunt deze bon ook inwisselen bij de boekhandel, actienummer 901-87537. Rekeningnummer^ _Handtekening: Stuur deze bon, volledig ingevuld naar: de Buitenspelers, Antwoordnummer 325,4460 VB Goes. De aanbieding is geldig tot 19 augutus 2011. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle informatie die u a; Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kr informatie aan. www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken ABONNEE VOORDEEL Boek: herinneringen aan de verdwe- Vaartocht Lage Zwaluwe nen stad, Middelburg 1940 15,- 42,25 p.p. lil i«MÏ liINGCM DE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44