Anna Eliza Vader-Minneboo BH Leo Denayère Johan (Bram) van der Hoeven A2 Ifamilieberichten zaterdag 25 juni 2011 0 (Ilenseniinq.nl - Enige en algemene kennisgeving, - Stil ging je heen, weinig gesproken maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Toch nog onverwacht is er een einde gekomen aan het leven van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Marinus Vader Veere, 18 april 1916 t Middelburg, 23 juni 2011 Middelburg: Nel Vader Marco en Sanna Kenny Joey Middelburg: Lies en Leen Potter-Vader René en Jane Duncan Justin Monique en Jaco Caitlin Middelburg: Jan en Maija Vader-van Domburg Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 't Gasthuis, afd. Watertoren voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Meanderlaan 212 4337 TK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 juni a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcenlrum 'Middelburg', Buitenhoveiaan 1. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn tijden zijn in Uw hand. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, onze lieve zorgzame vader Abraham Westveer weduwnaar van Johanna Krina Ruissen in de leeftijd van 89 jaar. Waarde: Mart en Marijke Westveer-Kruysse 23 juni 2011 Correspondentieadres: Fam. M.M. Westveer-Kruysse Julianastraat 36 4414 AV Waarde Onze vader is overgebracht naar het mortuarium van de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren aldaar op D.V. maandag 27 juni van 19.00 tot 19.30 uur, ingang via de zijkant van de kerk. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. woensdag 29 juni om 14.15 uur in de Adullamkerk. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerkgelegenheid tot condoleren. Wij zeggen het personeel en vrijwilligsters van zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke hartelijk dank voor de goede verzorging. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve pa, dag lieve opa Je liet duizend bloemen bloeien Johannes Jan de Reij Middelburg, 1 september 1914 t Vlissingen, 18 juni 2011 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zijn vrouw, onze moeder en oma was Fransina Eillers 11986 Trade de Reij en Hans Gillissen Marte en Michel Wouter Frank de Reij en Cathy van Hoorn Wibrand en Lisanne Maarten Segher Van Kleffenslaan 93 4334 HC Middelburg De crematie heeft op vrijdag 24 juni in besloten kring plaatsgevonden Bedankt Ellen, Ann-Marie, Anouk, Mariëlle, Esther, Annemiek, Hanneke, Els, Nel en alle anderen, voor jullie toewijding en geduld zal u niet begeven en zal u niet verlaten'. Jol 5c Na een ziekbed van enkele dagen is vijf weken na het overlijden van haar geliefde man van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Pieiernella Hendrika de Nooijer - van der Maas -Nel- weduwe van Jacobus de Nooijer Rotterdam, 9 september 1929 Roosendaal, 23 juni 2011 Klazien Hamelink-de Nooijer Jan Hamelink Maaike en Joep Annemieke en Hicham, Yasmina, Adil Martin en Lucia Lien de Looff-de Nooijer Co de Looff Rob Erik en Sacha, Jip, Jinfe Seraphina Markt 14 H 4724 BK Wouw De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 28 juni om 13.00 uur in de Kruiskerk, St. Lucasplein 1,4703 HX te Roosendaal. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Later in de middag begeleiden we haar in besloten kring naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Wilhelminastraat 12 te Wissenkerke. Schriftelijke condoleances voor aanvang van de dienst. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. m Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn innig geliefde levenspartner, onze onvergetelijke stiefvader, onze trotse opa en mijn broer De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en vrolijke opa Adrianus van Overdam ~Aad~ hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Ronny van Overdam - Brangert Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2011 Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Het afscheid nemen heeft een ieder op zijn eigen manier gedaan, in de vorm van muziek, woorden, bloemen, er bij te zijn, of door te zwijgen. Dit heeft het afscheid voor ons zeer bijzondér gemaakt en heeft ons erg geraakt. Tevens gaat onze dank uit naar uitvaartverzorging de Groot-de Kam. Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, juni 2011 Op 23 april 2011 hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janna Timmerman-Rijn (Jannie) We kunnen terugkijken op een mooie afscheidsdienst, op een dag die helemaal bij haar paste, zonnig en warm. Voor uw aanwezigheid op deze dag en voor alle andere blijken van medeleven willen we u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2011 m Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, het doet pijn maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Marjolein, Ronald, Daisy Johan, Rian, Robin, Lindy Gertjan, Carolien, Sanne, Lise Koudekerke, juni 2011 Abraham Gerrit van der Weele Bram Het gemis voor ons zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en mijn lieve moeder, onze lieve, spontane dochter en zus Linda van Kralingen-Lansen willen we u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Gré Verhulst Ruth heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Zoë Jessica en Marcel Devin Dean Gerard van der Weele Kees van Kralingen Kees jr. C.D.Lansen S.A. Lansen-van der Does Edwin Scharendijke, juni 2011 Goes, juni 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42