Leandra Leandra van Stappen Leandra Trijntje Maria Hoogerwerf-Klootwijk IH IHensenlinq.nl zaterdag 25 juni 2011 familieberichten 141 En dan is ineens alles anders, omdat jij er niet meer bent. We zijn verdritig en stil. Ons teamgenootje is overleden. Nooit meer compleet Speelsters en begeleiders Rillandia MA1 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroeg overlijden van Leandra van Stappen Wij wensen onze stagiaire Elvira, ouders en familieleden heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Locatie ouderraad van kinderdagverblijf Hotel de Koperwiek Peutergroep de Horizon BSO Pluken BSO Roef Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leandra van Stappen Wij wensen de familie en ons maatje Lars en vrienden heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Ie elftal W Rillandia Voorbij, het is voorbij maar waarom, Leandra, waarom jij? Verbijsterd, vol ongeloof en verdriet zijn wij dóór het plotseling overlijden van Dochter van onze goede vrienden. We zijn er voor jullie. 's Heerenhoek Dan en Hélène Mark en Daphne Eva en Wesley Kruiningen Paul en Joke Sandy en Teunis Johnny Myron Freek, Helmi en familie We weten geen woorden om jullie verdriet te verzachten maar weet wel dat we er voor jullie zijn. We wensen jullie kracht toe om het verlies te kunnen dragen van Lou, Janny en (klein) kinderen Sjaco, Hanny en kinderen Met verslagenheid namen wij kennis van het noodlottige ongeval van Leandra vriendin van onze stagiair Lars van de Griek Lars en familieleden, we leven met jullie mee en wensen jullie veel sterkte óm dit enorme verlies te dragen. Bestuur en medewerkers R&B Wonen, Heinkenszand Woorden schieten te kort toen we vernamen van het plotseling overlijden van Leandra vriendin van onze kleinzoon Lars. We wensen de familie en Lars heel veel sterkte toe Öostdijk: Gommert en Rina v.d. Griek Waarde: Jan en Ria de Wit In Uw huis mag ik wonen tot in lengte van dagen. Verdrietig om haar heengaan, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven dat gevuld was met liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en mijn oma Louwerina Huijsman - Louws Laura sinds 1986 weduwe van Krijn Huijsman Oost- en West-Souburg, t Arnhem, 25 juli 1922 18 juni 2011 Wat zullen wij haar missen. Anny Wim en Ria Laura Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 105 4382 AH Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Laura Huijsman-Louws - Koudekerke: A. Huijsman en A.L. Huijsman-Dekker -Middelburg: M. Huijsman namens (achter-) neven en nichten, de families: Huijsman, Sanderse, van der Meer, Verweij, van de Boom en Hubregtse Wij zullen haar erg missen Heidelbergse Cath. zondag 1 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze broer en oom Marinus Mol in de leeftijd van 91 jaar. Wemeldinge: P.L. Mol - de Heere Nisse: C.M. Mol Middelburg: N. Gideonse - Mol Neven en nichten Vlissingen, 23 juni 2011 Spoorlaan 2, 4424 CL Wemeldinge. De herdenkingsdienst vindt plaats op D.V. dinsdag 28 juni om 13.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Met verslagenheid hebben wij vernomen dat op 23 juni is overleden Marinus Mol Wij wensen mevr. Mol veel sterkte en kracht toe. Yerseke: Adrie Louwerse en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroeg overlijden van Leandra van Stappen Wij wensen onze stagiaire Elvira van Stappen, nichtje Fay Minnaard, ouders en familieleden heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Pedagogisch medewerkers kinderdagverblijf Hotel de Koperwiek Pedagogisch medewerkers peutergroep de Horizon Kinderopvang de Bevelanden Flink was je je hele leven. Moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn. Maar 't afscheid nemen doet zo 'n pijn. Na een moedige en dappere strijd die hij niet heeft kunnen winnen, is van mij heengegaan, mijn lieve man Izaak de Nooijer in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: Anja de Nooijer-de Rijke Bléërtje Correspondentieadres Koudekerkseweg 46 4382 EC Vlissingen. De crematie heeft Volgens zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze lieve broer Sjaak de Nooijer is overleden Sjaan Bep en Bram Anneke en Kees Paul en Janie Neven en nichten Vlissingen: 19 juni 2011 Rust zacht ome Sjaak Karina en Freek Thom, Luuk Jan Vlissingen, 19 juni 2011 Ergens boven de regenboog, héél erg hoog... is een land waar ik van gehoord heb ooit in een liedje... Verdrietig berichten wij u dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Johannes Hoogerwerf 16 oktober 1927 123 juni 2011 te Rotterdam te Goes Vlaardingen, Adriana Roobol-Hoogerwerf Pleun Roobol Edwin en Natascha Jessy, Kiki, Sam Richard en Camilla Alexandra, Saga Zierikzee, Anneke Leijdekker-Hoogerwerf Bart Leijdekker Fenneke en Pieter Ruben Zierikzee Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Krepelstraat 11 4301 AL Zierikzee Woensdag 29 juni vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 13.30 uur in de aula van begraafplaats "Emaus", Emaus 6 te Vlaardingen. Voorafgaand is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers, artsen en vrijwilligers van Allévo "Cornelia" afdeling Zandplaat te Zierikzee en het A.D.R. ziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41