Leandra van Stappen Leandra van Stappen Leandra van Stappen Jaja Leandra van Stappen Leandra Leandra Lee Leandra van Stappen Leandra van Stappen 4O I familieberichten zaterdag 25 juni 2011 (Denseri Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl je iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Op weg naar haar werk werd door een verkeersongeval uit ons midden weggenomen onze lieve dochter, zus, tante, vriendin en kleindochter 21 jaar voor altijd in ons hart Freek en Helmi van Stappen - Geluk Chantal en Marco Fay, Sem Elvira Lars H.W. Geluk - Hardenberg 23 juni 2011 Fahrenheitstraat 13,4416 DD Kruiningen We komen samen om afscheid te nemen van Leandra op woensdag 29 juni om 10.00 uur in "Ons Dorpshuis" Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Leandra wordt om 11.00 uur begraven op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Hierna ontmoeten we elkaar in "Ons Dorpshuis". Leandra houdt van roze bloemen. Kom zoals je bent, zoals Leandra je kent. Leandra kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan nodigen we u hierbij uit. Het maakt ons stil en verdrietig zo plotseling door een tragisch ongeval, afscheid te moeten nemen van de dochter van onze vrienden, We wensen Freek en Helmi, Lars, Chantal en Marco, Elvira veel sterkte. Frans en Gretha Grootjans Mariët en Jan Willem Gerrald en Rosanne Angelien Nog zo jong Nog zoveel plannen Zomaar uit ons leven weggerukt, de lieve spontane "Lee" Vriendin van Lars van de Griek Wil ma en Thijs Sander en Amanda Lars Hanneke Judith Lieve Aan de hemel staat een ster dat is tante Jaja heel hoog en heel ver ik zou willen kijken waar ze is vragen hoe het gaat en zeggen dat ik haar mis, V Fay In de bloei van je leven, nog zoveel te geven.. Wij hebben hier geen woorden voor. Leandra van Stappen Wij hopen dat Elvira, Freek, Helmi, Chantal, verdere familie en vrienden de kracht vinden om dit zware verlies te verwerken. Natasja Nadine Shenna Ody Joëlle Nicky Farron Jeff Fanny Gert-Jan Sandy, Arno Julian 'Leef je leven als het allerlaatste uur' Vol ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gangmaker èn zonnetje in ons gezin. Verdrietig blijven wij achter zonder Vriendin van Lars van de Griek Schoondochter van Cor en Hellen van de Griek Schoonzus van Sue-Lynn en Bastiaan, Emmy-Joe en Judith Wij wensen Lars, Freek, Helmi, Chantal, Marco, Fay, Sem en Elvira, sterkte met dit verlies. Lieve lieve Lee Zo jong waarom nou jij Veel liefs Peter, Ella, Arjan, Beppy en Fleur Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen We zijn ervoor jullie Jan en Coby Kinderen en kleinkinderen Geschokt zijn wij door het tragisch ongeval van Terneuzen: oma Geluk Ad en Janneke Heieen Veendam: Harco en Maureen Lisanne, Mireille Eline, Nick Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen.... Lieve Tal, we willen jou, t^Aarco en je familie veel sterkte wensen met dit grote verlies Dikke kus Mare, Brigitte, Ramon en Mike Lieve Waar jij verscheen, scheen de zon met je mee. Geen tijd voor verdriet maar elke dag omarmd en altijd vrolijk! Hoe jij dat voor elkaar kreeg, met oneindig veel moed! Het leven is niet fair. We gaan je missen! Mem Rich Rico Aafke Li en Chris Yoram Leandra van Stappen Geen woorden voor Als oppas, konden wij altijd op haar vertrouwen. Onze gedachten zijn bij de familie. Christianne en Jeremy John en Sharon Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat na een tragisch ongeval is overleden Leandra van Stappen dochter van onze collega Freek van Stappen Wij wensen Freek, Helmi en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Afdelingsleiding en collega's van de afdeling Brasquage en Electrolyse Zeeland Aluminium Company N.V. Verdrietig zijn we door het overlijden van ons vrolijke buurmeisje We wensen de familie veel sterkte toe. Peter en Addie Ivens Piet en Letty Bouwman Jolanda Kees en Marijke Saman Annemarie, Michiel Jan en Gabriëlle Jopse Jelle, Yoeri, Marit Hendrik en Jolanda van Damme Colin, Bryan, Julia Sjaak en Rianne de Winter Brian, Denise Hans en Henny Drost Diepbedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van We verliezen in haar een zeer gewaardeerde colle die altijd voor ons klaar stond. Wij wensen Freek, Helmi, Chantal, Elvira, Lars en verdere vrienden en familie heel veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. André van Overbeeke Corrie Schmelter Corrie Spaeter T. Pijnappels Collega's Gom Schoonhouden Astrid van de Zande Jolanda Menheere Franka Casteelen Anita Funk J. de Plaa Mét ongeloof Niet te bevatten Dat kan toch niet waar zijn Geschokt, ontzet Op 23 juni 2011 bereikte ons het bericht dat J gastvrouw: Leandra van Stappen door een ongeval om het leven is gekomen. Zij werd slechts 21 jaar oud. Leandra was een sportieve, open en levenslustige vol toekomstplannen. Leandra werkte bij ons op de rioolwaterzuiveringsinstal Rilland-Bath in het bedrijfsgebouw. Daar verzorgd! ons met een bakje goede koffie en haar soepje bij,' middagmaal was perfect. Een haring bestellen, probleem. Daags hiervoor hebben we tijdens ons afdelingsuitje j met elkaar gelachen. We zullen haar scherpe, schrille lach niet meer horen was goed gebekt, haar spontane en rake opmerkingen verstomd; het is even heel vreemd stil. Amper een half jaar mocht je bij ons zijn; wij kur zeggen dat je een van ons was geworden. Wij wensen haar ouders, haar vriend Lars en verdere far veel sterkte toe bij dit enorme verlies. Collega's rwzi Bath, Waterschap Brabantse I Met verslagenheid namen wij kennis van het overl! van Leandra van Stappen dochter van onze medewerker Freek van Stappei Ons medeleven gaat uit naar Freek en familie, wij we hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Zeeland Aluminium Company N.V. Heden bereikte ons het droevige bericht dat aan de geve van een noodlottig ongeval is overleden Leandra van Stappen Lid van de voetbalvereniging "Rillandia" Zij voetbalde in ons damesteam. Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Bestuur en leden VV Rillai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40