Exclusief Eifel en Moezelstreek ZEELAND 49 Exclusief Ontdek de Ontspannen in voor de lezers van deze krant! I 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Trier AANKOMSTDATA LR 17.629 Voor meer informatie en boekingen: 3 dagen nü vanaf o.b.v. 2 personen Ontdek de prachtige Eifel en Moe'zelstreek! Deze schilderachtige streken behoren tot de mooiste van Duitsland. Naast de schitterende natuur kunt u in deze streken genieten van de overheerlijke Moezelwijnen. Maak een boottocht over de Moezel of bekijk de authentieke gebouwen in Trier. Wij selecteerden voor u een 3-/4-/5-/8-daagse auto vakantie inclusief verblijf en ontbijtbuffet in het NH Trier*", op ca. 10 autominuten van het centrum van Trier. U boekt deze reis al vanaf slechts 49 per persoon. Bovendien krijgt u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40010 nog eens 17,50 korting per boeking! TRIER EN OMGEVING De stad Trier heeft een rijke historie en vele beziens waardigheden. Het meest kenmerkende is de authentieke stadspoort Porta Nigra. Maar ook de Romeinse basiliek, het amfitheater en de baden, die ook ondergronds bezocht kunnen worden, ver dienen uw aandacht. Bovendien biedt het centrum een uitgebreide voetgangerszone. U vindt hier o.a. boetiekjes, speciaalzaken en antiekwinkels. In het centrum bevinden zich vele restaurants en cafés, waar u kunt genieten van de lokale specialiteiten. Een tochtje langs de Moezel mag zeker niet ont breken tijdens uw vakantie. Dit is ook wandelend of per fiets heel goed te doen. Onderweg kunt u genieten van glooiende wijngaarden en schilder achtige wijnstadjes met mooie pleinen en smalle straatjes. Breng ook zeker een bezoek aan één van de mooiste plaatsen aan de Moezel, Bernkastel Kues. Bewonder hier de vroegere koopmanshuizen en kleurrijke renaissancehuizen rondom de fontein op het marktplein. Of geniet op één van de vele ter rassen van de heerlijke Moezelwijnen. NH Trier"* Het hotel is direct aan de Moezel gelegen op ca. 3 km (ca. 10 autominuten) van het historische cen trum van Trier. Het hotel beschikt over een grote entree met receptie (met kluisjes), lounge, liften, restaurant en bar. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, draadloos internet (ca. 10,70 per 24 uur), zitgedeelte en badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. Ma., wo., vr., ?a. van 20 juni t/m 28 oktober 2011 3 dagen v.a. 49 4 dagen v.a. €69 5 dagen v.a. 89 8 dagen v.a. 125 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. U krijgt 17,50 korting per boeking. Inclusief: verblijf en ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserverings- kosten 17,50 per boeking (verplicht), toeristen belasting ca. 1,07 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse betalen) én bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van maximaal 9 personen (verplicht). Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR17629 voer de actiecode WEG40010 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.629 en actiecode WEG40010 KRA5.NI waarom zou je meer betalen voor de lezers van deze krant! I 2-/3-/4-daagse autovakantie Terneuzen Nu per persoon sterren lusief ine hotel extra en buffet HAMPSHIRE INN CITY TERNEUZEN*" Het hotel ligt op ca. 15 minuten lopen van het oude centrum van Terneuzen. Dit hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, bistro, hotelbar met poolbiljart, terras, lounge, leeshoek met kleine bibliotheek, draadloos internet (wifi) en gratis parkeergelegenheid. Gasten kunnen' gratis gebruik maken van het vernieuwde overdekte zwembad van Hampshire Hotel Churchill Terneuzen (op ca. 4 km). Uw kamer beschikt o.a. over een radio, telefoon, satelliettelevisie, draadloos internet (tegen betaling), balkon en badkamer met douche en toilet. AANKOMSTDATA LR 21.080 Vrijwel dagelijks van 13 juni t/m 31 augustus 2 dagen v.a. €35 3 dagen v.a. 59 4 dagen v.a. 85 Prijzen zijn pip., o.b.v. een 2-persoonskamer. Inclusief: verblijf, ontbijtbuffet, l x koffie of thee met een Zeeuwse lekkernij (bij 2-daags verblijf), 1 x dagschotel (bij 3-daags verblijf) en 1 x 3-gan- gendiner (bij 4-daags verblijf). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserverings- kosten 17,50 per boeking (verplicht) en toeris tenbelasting ca. 1,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR21080 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsbere kening, ga naar BOEK NU. Of bel: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 21.080 SKRAS EH waarom zou je meer betalen In Zeeuws-Vlaanderen kunt u kennismaken met een uniek stukje Nederland, dat het beste van België en Nederland gecombineerd heeft. Hier vindt u vele bruine kroegen, Belgische biertjes, chocola, tweetalige aanduidingen, mosselen, 'kaai'n' (kades) en 'frietkotten'. In Zeeuws- Vlaanderen kunt u even heerlijk ontspannen in de uitgestrekte duin- en strandgebieden afgewisseld door natuurgebieden. Tevens kunt u genieten van de Zeeuwse gastvrijheid. Wij selecteerden voor u deze 2-/3-/4-daagse autovakantie met verblijf in het 3-sterren Hampshire Inn City Terneuzen inclu sief ontbijt. U, als lezer van deze krant, boekt deze autovakantie nü exclusief met gratis extra's. ZEEUWS-VLAANDEREN EN OMGEVING Terneuzen ligt in Zeeuws-Vlaanderen, vlakbij de grens met België. In Terneuzen vindt u het indruk wekkende sluizencomplex, waar per jaar zo'n 70.000 schepen passeren. In Terneuzen kunt u o.a. naar hartenlust winkelen en genieten van de vele restaurants. Tevens is Terneuzen de thuishaven van de Vliegende Hollander. Onder begeleiding van een stadsgids kunt u in de zomer de legende opnieuw beleven. En wat dacht u van een dagje strand? Daarnaast kunt u uitstapjes maken naar de vele historische vestingstadjes in de omgeving zoals Sluis en Hulst. In Sluis vindt u het enige Belfort van Nederland, dat vanaf 1945 in oude stijl werd her steld. Ook zeker een bezoekje waard is de St. Willibrordusbasiliek in Hulst. Of wat dacht u van een gezellig dagje Gent (op ca. 20 km!), waar u naast talrijke boetiekjes, vele boeiende musea en histori sche gebouwen vindt? Ook een bezoek aan Brugge mag niet ontbreken. Hier vindt u onder meer de beroemde grachten en het Begijnhof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 116