een pastoraal werker m/v banen 33 m* 1 Toe aan een nieuwe uitdaging? Recruiter m/v TPM Monteurs Geïnteresseerd? O JobTrack.nl zaterdag 25 juni 2011 Het bestuur van de Congregatie Zusters Franciscanessen van Mariadal te Roosendaal zoekt voor de leden van de congregatie en voor de religieuze- en niet-religieuze bewoners van het Woonzorg-centrum St. Elisabeth te Roosendaal voor een dienstverband van 36 uur per week Wij zoeken een pastor die: bereid is zich in te leven in de spiritualiteit van de congregatie en in de leefwereld van de ouder wordende medemens; leeft vanuit de rooms-katholieke geloofsovertuiging; beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden; enkele jaren werkervaring heeft, bij voorkeur in het pastoraat voor en met ouderen al dan niet met complexe fysieke en/of geestelijke problemen; een theologisch pastorale opleiding heeft voltooid. Tot de taak behoort dat zij/hij: belast is met de begeleiding en het mee voorgaan in de beleving van het geloof en de liturgie. pastorale zorg biedt aan de individuele leden van de congregatie en de bewoners van het woonzorgcentrum. pastorale begeleiding biedt bij vragen over geloof, leven, ziekte en dood. er zal geregeld overleg plaatsvinden tussen leidinggevenden van de congregatie, de stichting St. Elisabeth en de liturgische werkgroep. Wij bieden: een dienstverband van 36 uur per week; salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens het Rechtspositiereglement van de Konferentie Nederlandse Religieuzen (KNR). De aanstelling geschiedt in overleg met het bisdom Breda. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u tot 12 juli sturen naar: Het bestuur van de Zusters Franciscanessen van Mariadal, t.a.v. zuster Clarita Wetzelaer.Vincentiusstraat 7,4701 LM Roosendaal. Voor informatie kunt u contact opnemen met zuster Margriet van der Vliet, algemeen overste van de congregatie (0165-55 55 44) of met de heer P. Klijn, directeur van Stichting St. Elisabeth (0165-59 24 00). Sa M lm V- Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden bestaan uit; Zorgvuldig werven en selecteren van kandidaten voor klanten; Toezicht op gedetacheerde en ingezette werknemers; Winnen van nieuwe klanten en nieuwe kandidaten; Bezoeken van klanten en projecten; Nauw in contact blijven met alle relevante zakelijke relaties; Professionele vertegenwoordiging van het bedrijf; Inspelen op de actuele marktontwikkelingen; Administratieve afhandeling van de werving, selectie, detachering en inzet van tijdelijk personeel Wij vragen: HBO werk- en denkniveau. Ruime kennis van of ervaring in de maritieme industrie. Aantoonbare commerciële kwaliteiten, Gesprekspartner op alle niveaus. Goed ontwikkelde contactuele vaardigheden; Resultaatgericht; Goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Kennis van moderne kantoorautomatisering; Praktische en flexibele instelling; Bereid om over te werken wanneer de activiteiten dit vereisen. De functie is per direct en voor 40 uur per week. Seacontractors BV - Bellamypark 48-52 - 4381 CK Vlissingen - The Netherlands Tel: +31 (0)118 410 206 - Fax; +31 (0)118 410 877 - info@seacontractors.com - www.seacontradors.com Seacontractors Maritime Personnel BV is'een maritiem uitzendbureau dat wereldwijd mensen uitzendt, detacheert, werft en selecteert in o.a. de sleepvaart, bagger, offshore en koopvaardij. Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw sollicitatie naar: Seacontractors BV t.a.v. Mevr. L Slager Bellamypark 48-52 4381 CK VLISSINGEN of e-mail naar. slager@seacontractors.com Roland, Beerkens manufacturing manager powders "Ben jij de pionier die ons gaat helpen om TPM succesvol in le voeren Meer toeten Bel me rechtstreeks voor trieer informatie 06 22 29 20 63 IFF is een toonaangevende Amerikaanse multinational op het gebied van ontwikkeling en productie van geur- en smaakstoffen. De geurstoffen worden verwerkt in producten die variëren van wasmiddelen tol zeep- en toiletartikelen, cosmetische producten en parfums. Smaakstoffen vinden hun weg naar de voedings- en genotsmiddelenindustrie, onder meer in zuivelproducten, zoet waren, snacks, frisdranken en mondverzorgingsmiddelen. In Nederland werken in totaal 1000 medewerkers op 2 locaties: Hilversum (verkoop en ontwikkeling) en Continuous Improvement staat bij IFF hoog in het vaandel en in dat kader hebben wij gekozen voor TPM (Total Productive Maintenance). Voor de succesvolle invoering hiervan zijn wij op zoek naar: "Gepassioneerde sleutelaars met een productiehart" Binnen de waardeketen van IFF staat de productie centraal. Goed onderhoud van de installaties is de basis voor voorspelbare en duurzame levering aan onze klanten. IFF groeit en om deze groei blijvend te kunnen ondersteunen is de focus op het maximaal kunnen inzetten van het machinepark van essentieel belang. Als TPM Monteur ben je de spin in het web van de productieorganisatie. In de opstartfase van de invoering van de TPM-methodiek speel jij een belangrijke rol. Samen met de operators in de ploeg werk je dagelijks aan het behalen van het productieplan. Onder jouw leiding realiseer je een storingsvrije productiecyclus door binnen de ploeg pro-actief bezig te zijn met planning en uitvoering van het preventief en correctief onderhoud van het machinepark. Daar waar nodig maak jij de keuze om de centrale maintenance organisatie in te schakelen. Jouw profiel: MTS-niveau richting Mechatronica, Electrotechniek of Werktuigbouwkunde, aangevuld met kennis van procestechniek (Vapro) Relevante werkervaring, bijvoorbeeld als storings- of onderhoudsmonteur in een productie-omgeving Werkzaam in een 3 of 5 ploegendienst Hands-on mentaliteit, waar zowel organiseren als repareren bij passen Creatieve, oplossingsgerichte teamplayer, die zorgdraagt voor kennisoverdracht en borging van procedures Acterend op basis van feiten en analyses met het vermogen taken te delegeren Wij bieden: Fulltime dienstverband o.b.v. een IFF-contract met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een dynamische functie in een organisatie met een gezond toekomstperspectief. Vele mogelijkheden tot verdere scholing en verbreding. Een gedreven team dat gezamenlijk de uitdagingen van verandering aanpakt. Leon Hendriks manufacturing manager liquids "We zoeken monteurs met een productiehart!" Meer toeten Bel me rechtstreeks voor meer informatie 06 53 79 16 43 Stuur uw motivatie en curriculum vitae uiterlijk 18 juli 2011 naardiana.dekeling@iff.com of naar I.F.F. (Nederland) BV., t.a.v. Human Resources, Zevenheuvelenweg 60, 5048 AN Tilburg. Voor meer informatie kunt u een mail sturen naar diana.dekeling@iff.com of contact opnemen met Leon Hendriks; 06-53 791 643 of Roland Beerkens: 06-22 292 063

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 101