'Hetze tegen seks met kinderen' binnenland 7 wonen.nl Veldhuijzen van Zanten volhardt in pgb-ingreep PEDOFIELENCLUB Vereniging Martijn blijft voorstander van seks met kinderen HDDeStem PZC Tuinen Interieur Bestuurder Martijn kwam bij Robert M. vrijdag 24 juni 2011 Bestuurslid Marthijn Uitten- bogaard van pedovereniging Martijn stuurde woens dagnacht zijn videomanifest via YouTube de wereld in. door Lucien Baard De verbijstering en de woede zijn groot nu jus titie in Rotterdam heeft besloten om pe dofielenvereniging Martijn niet te vervolgen. De vereniging als zoda nig zou geen strafbare feiten heb ben gepleegd. Dat de voorzitter in de cel zit op verdenking van bezit van kinderporno, verandert daar niets aan. Nu de voorman van Martijn vast zit, is Marthijn Uittenbogaard uit Hengelo zo'n beetje de belangrijk ste man van de pedoclub. Afgelo pen woensdagnacht kroop hij ach ter zijn webcam en stuurde het po litiek manifest van Martijn Marthijn de wereld in. Een oproep voor een nieuwe seksuele revolutie. Zijn manifest is een veertig minu ten durende monoloog, waarin hij het verbod op seks met kinderen als gevaarlijk bestempelt; even ver werpelijk als de vroegere homover volging en nazi-intolerantie. Even als het recente verbod van seks met dieren. „Wees voorzichtig met zaken ver bieden. Trap mensen naar beneden als monsters, en ze gaan zich moge lijk ook als monsters gedragen." Marthijn Uittenbogaard van pedovereniging Martijn doet zijn relaas op YouTube. De Hengelose pedofiel zegt seksueel misbruik te ver oordelen, maar tegelijk ba gatelliseert of vergoelijkt hij het. Zo als hij 'te doen heeft' met Robert M. en Richard van O., de verdach ten in de schokkende Amsterdam se kinderpomozaak. M. heeft be kend 87 kinderen te hebben mis bruikt, onder wie baby's. Van O. zou hem hebben geholpen, maar zou de kinderen zelf niet hebben misbruikt. Een aantal passages uit de video boodschap van Uittenbogaard. „Martijn is tegen misbruik. Maar niet alle seks onder de zestien is misbruik. Kinderen worden bang gemaakt, en mensen zomaar in de tbs gepleurd als ze seks hebben ge had met een vijftienjarige. Hitiers tijden herleven weer." „Niet iedereen heet Dutroux. Maar sinds die tijd is het een het ze." „Als het woord seks en kind in één zin worden genoemd ontstaat er kortsluiting. De verhoudingen zijn zoek. Kinderen hebben liefde en aandacht nodig. Het is mooi als ze ook buitenshuis vriendjes en vriendinnen kunnen zoeken, ook als die wat ouder zijn." „We gaan steeds meer de kant van Amerika op. Waar mensen om seks met een jongere worden opge sloten in kleine cellen, zonder tele visie. Dat is een marteling." „Natuurlijk zijn er dié gedwon gen zijn tot seks. Maar ik ken er heel veel die een fijne relatie met een oudere hebben. Of die het fijn, spannend en leuk vonden. Maar la ter is ze geleerd en aangepraat dat die relatie niet deugde." „Als je vindt dat ik onzin vertel, dan komt dat omdat ik ziek ben. Ziek volgens deskundigen. Zij bewe ren dat het een ziekte is. Maar dat was homofilie volgens deskundi gen vroeger ook." Uiteindelijk geeft Uittenbogaard de kijker een inkijkje in zijn eigen we reld en gevoelens. „Ben ik een pedofiel? Ik zie mezelf als een uniek wezen, die op ver schillende personen kan vallen. Ik val op volwassenen, maar ook op kinderen. Maar ik heb geen seksu ele contacten met kinderen. U zult vragen: waarom niet, je pleit er toch zo voor? Ja... vandaag de dag kan zo de pleuris uitbreken. En dat is voor een kind ook niet fijn. Het is een extra reden het maar niet te doen." En: „De hetze is mij niet in de kou de kleren gaan zitten. Mijn ruiten zijn vaak in gegooid, Ik krijg dreig- telefoontjes en mails. Ben echt met de dood bedreigd. Maar ook als pe dofielen het recht op meningsui ting wordt ontnomen, ik blijf mijn mening verkondigen." zie onze website:binnenland Bekijk het relaas van Marthijn Uittenbogaard op YouTube hengelo - De Hengelose bestuur der Marthijn Uittenbogaard van pe dovereniging Martijn is een aantal keer thuis geweest bij de hoofdver dachten in de schokkende Amster damse kinderpornozaak, Robert M. en Richard van O. Dat zegt hij in een internetfilmpje. Van O. was kort lid van Martijn. Uittenboog- aard zegt niet te hebben geweten waar hij en zijn partner Robert M. mee bezig waren. „Ik ben een aan tal keren bij Richard thuis geweest. Soms was Robert M. er ook. Ik vond hem erg nichterig, maar hij kwam over als een zachtaardige, sympathieke jongen." den haag - Duizend demonstran ten en een voltallige oppositie die donderdag te hoop liepen tegen de ingrepen bij het persoonsgebon den budget (pgb) in de zorg, maar staatssecretaris Marlies Veldhuij zen van Zanten (Volksgezond heid) houdt voet bij stuk. Volgens haar is ingrijpen door oplopende kosten onvermijdelijk. Veldhuijzen van Zanten vergeleek de nijpende situatie bij het pgb met een luchtballon die een veel te zwaar gevuld mandje onder zich heeft. Neerstorten dreigt dan, zo waarschuwde ze. Dit jaar wordt, er 2,4 miljard euro uitgegeven aan persoonsgebonden budgetten waarmee patiënten zelf zorg kun nen inkopen. Dat wordt de komen de jaren steeds meer. Veldhuijzen van Zanten wil met een besparing van 900 miljoen euro bereiken dat de kosten in 2015 niet boven de 2,9 miljard uitkomen. Ongeveer r30.ooo mensen maken gebruik van een pgb. Met een herziening van het stelsel wil het kabinet de zorg voor de lange duur in stand houden. De demonstratie en het debat gingen donderdag met de nodige emotie gepaard. PvdA-lei- der Job Cohen noemde de opvat ting van de staatssecretaris dat het pgb straks alleen nog voor mensen is die het echt nodig hebben, een schandalige uitspraak. „Deze plan nen moeten faliekant van tafel. La ten we proberen dit kabinet van daag nog naar huis te sturen", ver kondigde SP-leider Emile Roemer tegenover de demonstranten, on der wie veel pgb-gebruikers. Vol gens GroenLinks krijgen 40.000 mensen straks geen pgb meer en zullen 77.000 anderen zijn aange wezen op andere, vaak minder flexibele maar wel duurdere zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 7