ÖVSflüllSSfJ cx te de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 -- Van der Hooft Uitvaartzorg 32 familieberichten vrijdag 24 juni 2011 Tijdens zijn leven, zo weinig genomen en zoveel gegeven. Na een moedige strijd, is toch nog onverwacht op 83 jarige leeftijd van ons heengegaan, mijn innig geliefde man en vader Marinus Cornelis Blok v 's-Gravenpolder, 30 april 1928 t Goes, 22 juni 2011 G. Blok - van Stel Herman en Liève Westelijke Kanaalweg 53, 4424 BG Wemeldinge Er. is gelegenheid tot afscheidnemen op zondag 26 juni van 14.00-14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op maandag 27 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 14.15 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Marinus Blok 30-4-1928 22-6-2011 J. Blok M. Blok-Sinke C. Visscher-Blok C. Visscher Verdrietig zijn wij nu onze zwager en oom is overleden Rinus Blok Wemeldinge: Nellie van Stel-Verschuure Kattendijke: Ko en Corry van Stel-Nieuwenhuyzen neven en nichten Jouw handen hebben ons verwarmd Jouw hart heeft voor ons geklopt Jouw liefde houdt ons allen bij elkaar Met veel verdriet, maar ook met mooie herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa, opa en overgrootopa Cornelis Hendrik van Dijke Kees St. Annaland, 13-04-1925 t Bergen op Zoom, 21-06-2011 Ineke van Dijke - van Koeveringe Sjaak en Annet Linda en Mark, Bas en Stijn enEdith 'k, Dylan en Joey iüs jWilMi - jan en Raul johnny en Nathalie Gwen en Daphne Acaciastraat 17, 4462 BM Goes Pa is thuis. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal maandag 27 juni om 12.30 uur plaatsvinden in de Bethelkerk, Tulpstraat 2, 4461 NZ Goes. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. "Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land." Dag lieve opa, we zullen je missen.. liefs, Michael en Moniek, Dylan Joey Dennis en Danielle Met verdriet sluiten wij ons aan bij de kennisgeving van de kinderen betreffende het nog onverwacht overlijden van de jongste en laatste broer van het ouderlijk gezin Johannes Lievense op de leeftijd van ruim 86 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen de troost toe, die wij mogen putten uit de woorden van Jezus: "Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast bent, en Ik zal u rust geven Oostkapelle: W. Dekker-Lievense L.A. Dekker Johannes Lievense onze zwager en oom Psalm 43:4 A.J. Reijnhout M. Reijnhout-Brasser K.W. Huibregtse-Brasser-Minderhoud neven en nichten Toch nog onverwachts, is na een kort ziekbed, overleden onze zwager en oom, Cornells de Visser Koos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst. Domburg: Mina en Lous (in herinnering) de Visser-Minderhoud Bep en Kees Provoost-Minderhoud Neven en nichten Domburg, 22 juni 2011 Bedroefd zijn we door het overlijden van onze buurman Kees de Visser Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Domburg: Mientje Passenier Eddy Jerphie Dominicus Annemarie Simonse Andreas, Wilma Luka van Straten Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden ons lid Cees de Visser Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Domburgse Ringrijders Vereniging $J| (ilenseniinq.nl Lieve opa, Gwen het samen zijn Jari het kaarten Daphne het stoeien Raul het kroelen We zullen dit nooit vergeten... Langs deze weg willen we iedereen bedanken die met ons heeft meegeleefd door middel van bezoek, kaarten, telefoontjes en gebed na het onverwachts overlijden van onze lieve en zorgzame man en papa Kees van Damme Het heeft ons veel goed gedaan te merken welke plaats hij innam in het leven van anderen. Hieruit putten we troost en bemoediging in dit onwerkelijke verlies. Daarnaast mogen we dankbaar getuigen van Gods goedheid en dragende handen in deze tijd. We hopen en bidden dat Hij ons en u ook in de toekomst tot steun en zegen mag zijn. Wilma, Petra, Marco, Anne, Janno en Lydia van Damme Ouwerkerk, juni 2011 Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man Toon de Wit wil ik u hartelijk dankzeggen. Uw brieven, bloemen en aanwezigheid bij het afscheid heb ik bijzonder op prijs gesteld. Emmy de Wit-Bary Juni 2011 't Vrije 57 4301JX Zierikzee Verslagen staan wij stil bij het overlijden van 2006 2011 ALBERT 5 jaar zonder jou We missen je iedere dag Pappa Mamma Huib Sandy Peter Jacco Mandy Kylie Jacey Informatiecentrum en uitvaartwinkel: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32