1 Unieke wijnaanbieding PZC Noorwegen, 'Noorse droomreis' Stena Line B Oad Spaanse topwijn voor sensationele stuntprijs vrijdag 24 juni 2011 15-daagse autorondreis door de indrukwekkende natuur van Noorwegen Laat u verrassen door de overweldigende natuur van Noorwegen tijdens deze Noorse droomreis. Geniet van de ruimte en de prachtige natuur met imposante berggebieden en indrukwekkende fjorden. Dagprogramma: Dag 1: naar Kiel in Duitsland waar u in de avond aan boord gaat van de ferry van Stena Line naar Göteborg. Dag 2: u arriveert in de ochtend in Göteborg. U vervolgt uw reis naar Skeikampen in het Gudbrandsdal in Noorwegen. U verblijft 3 nachten in een appartement van Skeikampen Resort. Ca. 510 km. Dag 3 t/m 4: de directe omgeving van Skeikampen biedt veel cultuur, georganiseerde activiteiten en tal van toeristische routes zoals de 'Peer Gynt veien'. een dagtocht naar de Olympische stad Lillehammer is een aanrader. Dag 5: naar Hemsedal. U verblijft 3 nachten in een vakantiewoning van Veslestplen Chalets. Ca. 175 km. Dag 6 t/m 7: bij aankomst ontvangt u de Hemsedal Card waarmee u korting krijgt op de verschillende activiteiten die in Hemsedal georganiseerd worden, zoals een elandsafari of een paardrijdtocht. In en rondom het Hemsedal zijn schitterende wandelroutes uitgezet. Dag 8: op naar het fjordengebied! U verblijft 3 nachten in een appartement van Voss Resort Bavallstunet in Voss. Ca. 175km. Dag 9 t/m 10: Voss is ideaal gelegen t.o.v. de Hanzestad Bergen, de Sognefjord, de Hardangerfjord en de treinrit over het steilste spoor van Europa, de Flamsbanen. U kunt tevens vanuit Voss deelnemen aan verschillende activiteiten, zoals wandelen en gletsjertochten. Dag 11: naar Noresund in het Hallingdal. U verblijft 3 nachten in een appartement van Norefri. Ca. 305km. Dag 12 t/m 13: Oslo ligt op slechts 1,5 uur rijden. Ideaal voor een leuke dagtocht! Of ontspan heerlijk aan het Krpderenmeer. Dag 14: naar Göteborg in Zweden waar u in de avond aan boord gaat van de ferry van Stena Line naar Kiel. Ca. 400km. Dag 15: einde rondreis. Speciale lezersaanbieding 15 dagen Noorse Droomreis Vertrek 1 juli t/m 16 oktober p.p. 245,- Inclusief: 12 overnachtingen in appartementen op basis van logies retourovertocht per ferry Kiel-Göteborg met Stena Line o.b.v. binnenhut Oad informatie. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reis- en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken (NOK 250 per persoon, opgeven bij boeking of zelf meenemen; Veslestolen Chalets 28 opgeven en te voldoen bij boeking of zelf meenemen; Norefri NOK 170 per persoon, opgeven bij boeking of zelf meenemen) eindschoonmaak (NOK 1.000 of zelf doen, Veslestdlen Chalets 110 opgeven en te voldoen bij boeking of zelf doen, Norefri NOK 600 verplicht). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 200 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8098 0.20 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN004 Mailing good tüné" REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) i- In het uiterste Zuidoosten van Spanje, grenzend aan de Middellandse Zee ligt het wijngebied Alicante. Van oudsher worden hier volle en rijke wijnen gemaakt. Casa Safra van wijnbouwer Salvador Poveda is een prachtig voorbeeld van wat voor moois dit gebied te bieden heeft. De wijngaarden van Casa Safra' liggen in de Mahan vallei en de wijnstokken hebben een gemiddelde leeftijd van 15 jaar. Casa Safra Alicante Reserva 2006 Een vol jaar rijping op eikenhouten vaten geven deze rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme kruidige geur, karamel, veel fruit en een mediterraan karakter. De smaak is rustiek en stevig. De afdronk is kruidig en aards. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95 pzc.nl/webwinkel categorie wijnen Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Casa Safra Alicante Reserva 2006 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Casa Safra Reserva (rood) 3,95 per fles. Om OV HUISNUMMER GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31