Colofon Familieberichten O (Hensenlinq.nl vrijdag 23 juni 2011 Heden is overleden onze lieve tante Krina Schroevers-Siereveld Zij werd zeer liefdevol verzorgd door haar kinderen. Neven en Nichten fam. de Ridder, fam. Siereveld, fam. Goedegebure Amemuiden, 21 juni 2011 Na een kort ziekbed is overleden onze lieve, altijd meelevende buurvrouw Krina Schroevers-Siereveld Bertus en Maatje Bliek-Goedegebure Nel van Belzen-Wijkhuijs kinderen en kleinkinderen In dankbare herinnering voor alle mooie jaren samen, nemen wij nu met veel verdriet afscheid van mijn lieve man en onze zorgzame vader, opa en achtergrootvader Jacobus Nicolaas Speijer Sjaak Temeuzen, 10-06-1931 t Goes, 22-06-2011 Lena Speijer-van Sluijs Marja en Jan-Dirk Leonie, fanke, Imke Nel en Ger Marlous en Harold, Mees, Hester, Laurien en Krijn Jan-Wim en Mirjam jaymian, Brilt, Dylan, Mylo Cittershillsingel 24, 4371 AS Koudekerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 27 juni om 13.00 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. De begrafenis vindt plaats omstreeks 14.30 uur op de algemene begraafplaats in Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid ons persoonlijk te condoleren in Sint-Anthonijshoek, Vlissingsestraat 3 in Koudekerke. Na een moeilijke tijd is overleden onze lieve zwager en oom Sjaak Speijer Middelburg: Corrie en Jan Neven en nichten Onverwachts moesten wij afscheid nemen van onze goede vriend Adrie Wondergem We wensen Paula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hans en Bep - f Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven'wij u kennis, dat zacht en kalm maar toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn zeer geliefde zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en altijd meelevende opa Cornelis de Visser Kees echtgenoot van Koos de Visser-Minderhoud in de leeftijd van 82 jaar. Domburg: J. de Visser-Minderhoud Domburg: Joke en Bram Gabriëlle (in liefdevolle herinnering) Oostkapelle: Chris en Yvonne Tristan Nancy 22 juni 2011 Kanonweistraat 17 4357 CA Domburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, vrijdag 24 juni van 20.15 uur tot 20.45 uur in uitvaart centrum "Jobse", Bachweg 2, Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 28 juni om 13.15 uur in "Schuttershof", Kanonweistraat 30, Domburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Schuttershof". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. alle goede herinneringen blijven, maar er komen geen nieuwe meer bij. Het maakt ons stil en-verdrietig, zo plotseling afscheid te moeten nemen van onze broer, zwager en oom Cornelis de Visser We wensen Koos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Domburg: Jan en Leintje de Visser-Maljaars Oostkapelle: Leun en Bram de Visser-de Visser Neven en nichten Domburg, 22 juni 2011 Ik dacht terug aan de voorbije jaren mijn haren werden grijs, mijn kracht nam af maar ik heb veel warmte kunnen sparen omdat mijn familie mij zoveel vreugde gaf Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan mijn lieve broer, zwager en onze oom Christiaan Reinier de Witte - Chris - d-14 maart 1932 - f21 juni 2011 Gilles en Mia de Witte-Boussen Moniek en Jan Demi, Ira Anita en Ruud Faye Lydia en Michel Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "De Vliedberg" te Koudekerke en Zorgcentrum "Poelwijck" te 's-HeerArendskerke, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Strandloperstraat 36 4451 DD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 25 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. familieberichten 133 Ten fmnddrufzo warm, even een artn om je fieen. Zweef fief de en steun ons gegeven. Ten kaart, Brief, telefoontje of wat het ookzij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en zorgzame vader Cornelis Johannes Adriaanse Kees hebben ons diep ontroerd. Wij widen, u hier hartelijkvoor bedanken. Jannie Adriaanse-Gunst CoraAdriaanse Goes, juni 2011 sïiïni'dn Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum- mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissinqen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33