32 Ifamilieberichten vrijdag 23 juni 2011 O iHenseniinq.nl ik de Alpha en de Oméga, het Begin en het Einde, zegt de Heere, Die is, en Die was, en Die komen zal, de Almachtige. Openbaringen 1:8 Na een leven vol zorgzaamheid voor ons en onze kinderen is het aardse leven van onze lieve mama en oma in haar 98ste levensjaar voltooid Johanna Dina Anna Francke-van Eijsden weduwe van Matthijs Francke Zij blijft geborgen in onze herinnering, geworteld in ons bestaan. Wij hebben diepe bewondering voor al. wat zij voor ons heeft gedaan. Veere: Marijke t, Joop en Jannie Jacqueline en Hans, Dennis, Kim Arjan en Irene, Rowena, Jesper, Wessel Kattendijke: Hans en Ellie Bas, Eva Breda: Niek en Jeanne Colinda en Ronald, Daniël Angelique, Martin en Natalie Raamsdonk: Marjolein en Jac Jacobine, Marieke en Erik, Hermine en Guy Oosterland: Rina en Adrie t en kinderen Goes, 21 juni 2011 Oostsingel 14 4461 KC Goes Mama is thuis in haar flat, hier is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 24 juni van 19.00 - 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 27 juni om 10.30 uur in de aula van Zorgcentrum het Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, maandag 27 juni om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mama's wens was: in plaats van bloemen graageen donatie voor Hospice Het Clarahofje te Goes, hiervoor staan collectebussen bij het condoleanceregister. 'Heer, laat het werk van uw handen niet los Psalm 138 vers 8 We zijn geschokt en bedroefd door het plotselinge overlijden van ons oud kerkenraadslid Pieter Adriaan Gijssel Piet was gedurende acht jaar ouderling in onze gemeente. Hij deed dit werk met toewijding en met liefde voorj de mensen die hem waren toevertrouwd. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de troostende kracht van God en mensen toe om met dit grote verlies verder te leven. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Wemeldinge Siwart Mackintosh, preses Hans de Rooij, scriba Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd muzieklid, Piet Gijssel Piet heeft 57 jaar met heel veel plezier zijn toontje geblazen in onze muziekvereniging, we zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van muziekvereniging O.K.K. Wemeldinge Geschrokken zijn wij door het overlijden van onze vrijwilliger Piet Gijssel Piet was samen met zijn vrouw al jaren actief in de bezorging van Tafeltje-Dekje maaltijden. Wij wensen zijn vrouw Corrie, zijn gezin en de familie veel sterkte bij dit grote verlies. Cliënten, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Stichting Ouderenzorg Kapelle Veilig in Jezus' armen. Toch nog onverwacht is, na een kortstondig ziekbed, overleden op dinsdag 21 juni 2011 mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees Kloosterman in de leeftijd van 79 jaar. Nellie John Carolien, in liefdevolle herinnering Sharon Mitehel Suzie Sonja en Margreet Kon. Wilhelminastraat 12 4481 AAKloetinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 27 juni vanaf 15.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Geen bezoek aan huis. Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager Kees Kloosterman echtgenoot van Nellie Kloosterman-de Witte Fam. J. Theenaart-de Witte Fam. J. de Jager-de Witte neven en nichten Enige Kennisgeving 7 Hijgend hert, der jacht ontkomen, Schreeuwt niet sterker naar 't genot Van de frisse waterstromen, Dan mijn ziel verlangt naar God. fa, mijn ziel dorst naar den Heer'; God des levens, ach, wanneer Zal ik naderen voor Uw ogen, In Uw huis Uw Naam verhogen? Psalm 421 Heden overleed toch nog onverwacht onze lieve zorgzame vader, opa en over - opa Johannes Lievense Wannes weduwnaar Cornelia Brasser A Westkapelle t Terneuzen 28 oktober 1924 21 juni 2011 Wij denken in dankbaarheid terug aan zijn humor, wijsheid en zijn nuchtere kijk op het leven Leni en Henk f Jacobse-Lievense Corien en Gerard; Thomas Esther en Danny Mieneke en Sjaak Koole-Lievense Sander en Melanie Francky en Frank Nel en Wim Wouters-Lievense Mattijs enjanneke; Daan, Luuk Arnoud en Mariëlle Lou en Agnes Lievense-Tan Justin Max Correspondentieadres: Hugo de Grootlaan 16 4334 AV Middelburg Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 24 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden zaterdag 25 juni om 1115 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bloemen. Geschrokken zijn we door het overlijden van onze goede buurman Wannes Lievense We wensen de familie veel sterkte toe. Westkapelle: Jo Roelse en Jo (in herinnering) Nel en Kees Lous Nel Lous en Piet (in herinnering) 'Je hart heeft voor ons geklopt, je handen hebben voor ons gewerkt, je ogen hebben ons tot 't laatst gezocht'. Met al haar kracht heeft ze het toch niet kunnen winnen. In de stilte van de nacht is van ons heengegaan mijn zorgzame vrouw, moeder en schoonmoeder Jannetje Johanna Paauwe-Markusse Jenny Ik 30 maart 1944 f 20 juni 2011 J.A. Paauwe Peter t Ilse en Richard Corstanje-Paauwe Correspondentieadres E. Presleylaan 65,4462 LB Goes Onze dank gaat uit naar dokter Sips, dokter de Vos, dokter van der Werff, het personeel van zorgcentrum 'Randhof en 'Het Clarahofje' voor de zorgvuldige en warme begeleiding. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jenny te nemen op zaterdag 25 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Degene die geen rouwbrief ontvangen heeft, mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden overleed na een langdurig geduldig gedragen lijden, onze zus, schoonzus en tante Jenny Paauwe-Markusse in de leeftijd van 67 jaar. Terneuzen: Jan Markusse Marie Markusse-Hoogenboom (in herinnering) Middelburg: Corrie van den Boomgaard-Markusse Jan van den Boomgaard (in herinnering) Middelburg: Leo Markusse Ria Markusse-Bakker Amsterdam: AzimA Markusse Neven en Nichten Gestreden tot het laatste toe. Is van ons heengegaan, onze altijd behulpzame en lieve vriendin Jenny Paauwe We zullen je missen. Ko, Ilse en Richard veel sterkte. Goes: Ko en Leny Wolphaartsdijk: Jacco en Jack Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw Lieve Jenny rust zacht André en Marjoleen Mark Kim Ze heeft deze strijd niet kunnen winnen. Haar handen hebben voor ons gewerkt. Onze oud-medewerkster Jenny Paauwe Bedankt voor alles Heinkenszand, het verskoopteam Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Corrie Aper-Kamp Kees en Nel Jaap en Corrie t Nel t en Wim Jan en Leonie Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32