zeeland 119 Tim de Jonge 115 voor de 'Banjaardbrigade' steeds rijk met ons samen' V': v - y-'-> - Hennepbezit kost Gentenaar 400 euro Jongerenkoor geeft concert in Grote Kerk Masterplan centraal op jaarvergadering Zeiljacht loopt vast op de keien bij Zierikzee woensdag 22 juni 2011 BSKsasssffigg&s 'ie moet een beetje een strandbeest zijn voor dit werk. Ik begon mee te lo pen toen ik twaalf was, ging meewerken toen ik vijftien was en nu ben ik 34. Ik werk buiten de provincie, maar Zeeland blijft trekken.' Het aantal incidenten waarbij het team van de Reddingsbrigade vorige zo mer serieus in actie kwam. Om vermiste kinderen te zoeken, afgedreven zwemmers te helpen en om eerste hulp te bieden. -* 'V- -> 2 GOES Een 24-jarige man uit het Belgische Gent is maandagavond aangehou den op de Deltaweg om het bezit van drugs. De auto van de man trok rond 20.15 uur de aandacht van de politie in het centrum van Goes. Agenten volgden de auto tot zij op de Deltaweg een stopteken gaven. Alle inzittenden, eveneens uit Gent, werden gefouilleerd waar bij een kleine hoeveelheid hennep werd gevonden. De 24-jarige zei de drugs mee naar België te willen nemen. Maar de man deed afstand. Na het betalen van een boete van vierhonderd eu ro mocht hij verder rijden. GOES Het Hollands Jongerenkoor onder leiding van de Thoolse dirigent Peter Wildeman verzorgt zaterdag 25 juni een presentatieconcert in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Het 350 leden tellende koor zal tijdens dit concert voor het eerst zijn nieuwe repertoire zin gen. Onder meer psalm 32, psalm 121, Het pad in mijn leven, Een zaamheid, De rots en Amazing Gra ce staan op het programma. De avond begint om 19.30 uur. De kerk is een half uur eerder al geo pend. Reserveren is wenselijk en kan via de website van Peter Wilde man: www.peterwildeman.nl. DRIEWEGEN De dorpsraad van Driewegen houdt vanavond vanaf 19.30 uur de jaarvergadering in het dorpshuis. Op de agenda staat onder meer een presentatie van het masterplan voor het dorp. Dit plan gaat over toekomstige ontwikkelingen van Driewegen. Tevens wordt tijdens de jaarverga dering tekst en uitleg gegeven over de plannen omtrent een mogelijke brede school. De peuterspeelzaal krijgt weliswaar een nieuwe huis vesting maar dit pand is vrij een voudig te gebruiken voor andere doeleinden zodra de brede school er staat. De nieuwe behuizing voor de reddingsbrigade op het Banjaardstrand werd dinsdag rap in elkaar gezet. Komende dagen worden water en elektra aangeslo ten en draagt de brigade haar apparatuur naar binnen. foto's Ronald den Dekker III'll Het echtpaar De Regt-Harinck, zestig jaar getrouwd, foto Ronald den Dekker ZIERIKZEE - De KNRM redding boot Harder van station Neeltje Jans werd dinsdagnacht om kwart voor één opgeroepen voor hulp aan een gestrand zeiljacht op de Oosterschelde. Het ging om het 12 mtr lange kajuitzeiljacht Spetter, met als thuishaven Brouwersha ven. Het schip was met twee perso nen aan boord, zeilend onderweg naar de Roompotsluis en zo ver der naar Den Helder. Even voor de haveningang van Zierikzee, miste het schip in de duisternis een rode boei bij de Kurkenol en kwam vast te zitten op de glooiing. De be manning van de reddingboot kop het jacht er onmogelijk afkrijgen. In overleg met de schipper van het jacht werd besloten een anker uit te zetten en te wachten op hoog water. De Harder keerde daarna te rug naar station. Het zeiljacht is rond zes uur zelf losgekomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55