Colofon h Adrie Wondergem ni0nsenlinq.nl woensdag 22 juni 2011 familieberichten 133 God is mijn licht, mijn heil; wien zou ik vrezen? Hij is de HEER, die hulp verschaft in nood; Psalm 27:1 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en goedé zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen ziekbed, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Krina Schroevers-Siereveld sinds 13 oktober 1983 weduwe van Willem Schroevers in de leeftijd van 83 jaar. Amemuiden: N.K. Meulmeester-Schroevers L. Meulmeester Gé Willem en Nathalie, Diego Levi en Jessica, Liam Kapellen (B): K.J. Schroevers M.P. van Loenhout Amemuiden: G.T. de Ridder-Schroevers A. de Ridder Jorco en Ineke, Adrain, Jorgen Kima en Jordan, Perres, Germaé, Ai den Wiena en Erwin 21 juni 2011 Schorerstraat 12, Amemuiden Correspondentie-adres: Familie de Ridder-Schroevers Oude Havenstraat 57,4341 GV Amemuiden De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. maandag 27 juni om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de oude begraafplaats aan de Radermacherstraat te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te-condoleren in genoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geenbloemen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen, onze lieve, zorgzame zuster en schoonzuster Krina Schroevers-Siereveld Amemuiden: Theu (in herinnering) en Arjaan (in herinnering) Middelburg: Lieven en Hennie Amemuiden: Joos (in herinnering) Amemuiden: Beth en Jan (in herinnering) Goes: Jannie en Ad Amemuiden, 21 juni 2011 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Krina Schroevers-Siereveld G. Meerman-Schröevers J. Schroevers-de Ridder J. Schroevers P. Schroevers-de Ridder Neven en nichten Na ruim 30 jaar trouwe vriendschap is overleden, mijn beste vriendin Krina Schroevers Mina Bliek Rustenburg, Middelburg Met onze gedachte bij het overlijden van Louis Verburg willen wij namens de bewoners van Rollandthof Noordhaven sterkte wensen aan Coby, haar kinderen en verdere familie. VvE Rollandthof Noordhaven p/a Rollandthof 13 4301 KH Zierikzee Het leven van een mens is als een voetstap in het zand Die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mede dat plotseling is heengegaan mijn man, onze schoon- vader en trotse opa Adriaan Wondergem in de leeftijd van 69 jaar. Paula Wondergem-Verstraate Rudi Carin en Ronald Iris, Tim Jeroen 20 juni 2011 Lantsheerstraat 10 4356 KL Oostkapelle De begrafenis zal vrijdag 24 juni om 13.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Protestants Kerkcentrum, Joh. De Pourckstraat 2 in Oostkapelle. -Geen bezoek aan huis- Op het aller onverwachts is overleden onze buurman en oud-buurman Adrie Wondergem Wij wensen Paula, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Louw Jobse f Klarie Jobse-van Zanten les de Kam Mieke de Kam-Willeboordse en kinderen Oostkapelle, 20 juni 2011 Voor een per&oon lijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 - www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl lllr Plotseling is van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Adrie Wondergem Dat de Heer er mag zijn voor Paula, kinderen en de kleinkinderen. Jo en Rinus Herman en Mieke Neven en nichten Oostkapelle, 20 juni 2011 Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Adrie Wondergem Wij zullen hem erg missen. Westkapelle: Jo en Dingeman t Pouwelse-Verstraate Zoutelande: Ria en Jan van de Woestijne-Verstraate Westkapelle: Nel en Piet Jongepier-Verstraate neven en nichten vvivivi familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl We zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze goede vriend We wensen Paula, kinderen en familie veel sterkte toe. Jo en Adrie, Kees in herrinering Nel en Lou Tine, Willem in herrinering Joke en Joop Geschrokken zijn wij door het onverwacht overlijden van onze neef Adrie Wondergem Wij wensen onze nicht Pau en de kinderen veel sterkte. Westkapelle: Moe Nee, Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33