301 sport Bloemen én balen voor Johan Soccerteam gaat onnodig onderuit Cogito/Polka Print naar NK driebanden Meersschaert en Everse winnen rally Jamie de jong sprint naar tiende plek op NK Vleugel weer de beste in Micha-toernooi Derde plaats voor judoka Kalkhoven TMZ-KOERSEN Johan Padmos beleefde een wielerweekeinde met een dubbel gevoel. Zaterdag was hij de beste in Bruinisse, gisteren in Ovezande liep het fout door een missertje. Jeugd De Schelde maakt dienst uit in Arnemuiden Chantal Nijpjes grijpt de zege in Westkapelle maandag 20 juni 2011 VLAARDINGEN De driebanders van Cogito/Polka Print hebben zich geplaatst voor het NK driebanden derde divisie. Net als in de thuiswedstrijd werd TOW/MCR 3 ook in Vlaardingen met 6-2 verslagen. Meerten en Louis Dallinga, Dirk Vlerick en Jean Paul de Kraker zorg den voor deze mijlpaal. Op het NK wordt Meerten Dallinga vervangen door Koen Pöpsel, omdat Dallinga naar het wereldbekertoernooi in Porto gaat. Het NK vindt komend weekeinde in Nieuwegein plaats. HARDENBERG Rallyrijder Sjef Meersschaert en ni- vagator Debbie Everse uit Hulst hebben zaterdag in de 325 i challen ge de Vechtdalrally gewonnen. Op het parkoers in Hardenberg zette Meersschaert met zijn BMW twee keer de snelste tijd neer in de eer ste vier proeven. Omdat de concur renten Gerritsen-Mulkes ook twee keer de snelste tijd realiseerden deelde het Hulster duo met hen de koppositie. In de laatste vier proe ven sloegen de Zeeuws-Vlamingen hun slag door drie keer de snelste tijd neer te zetten. DALEN Bij het NK wielrennen voor nieu welingen en junioren in Dalen heeft Middelkamp goed gepres teerd. Bij de nieuwelingenmeisjes sprintte Jamie de Jong naar de tien de plaats en werd Lindy van An- rooij veertiende. Beiden zaten in de kopgroep. Bij de nieuwelingen kwam Frank Vermue als 13e over de finish. Davy Gunst en Menno Rietveld werden 16e en 25e. Mar- querite de Neve werd bij de junio ren 20e, Rens Pifferoen 25e. WEMELDINGE Voor de tweede keer op rij heeft Theo Vleugel uit Wemeldinge het Micha triatlon biljarttoernooi ge wonnen. Vleugel bleef ongeslagen en verwees plaatsgenoot Mare Jere- miasse naar de tweede plaats. Theo Vleugel verbeterde en passant het record kortste partij en bracht dat op 15 beurten. Jeremiasse liet zich ook niet onbetuigd en schreef een partij van 17 en 19 beurten op zijn naam. Wim Wagenaar uit Krabben- dijke legde beslag op de derde plaats, Sandra en Wilma van de Berg werden vierde en vijfde. VENRAY Tijdens het 35e International Judo Tournament in Venray heeft judo ka Boaz Kalkhoven (sportschool Geelhoed) een bronzen plak vero verd. De veertienjarige Middelburger kwam bij de semi-aspiranten (tot 15 jaar) uit in een internationaal sterkbezette poule (tot 50 kilo). Er deden veel Russen, Belgen, Geor- giërs, Engelsen en Fransen mee. Kalkhoven hield zich uitstekend staande en legde uiteindelijk be slag op de derde plaats. Het peloton van A- en B-amateurs rondt een bocht in de Ronde van Ovezande. foto Izaak Verkeste arnemuiden - Max van de Meer heeft in Arnemuiden het Harrie Verkaik-jeugdtoernooi op zijn naam geschreven. De Vlissinger was in de finale van de categorie tot en met zestien jaar met 6-t 6-2 te sterk voor zijn clubgenoot bij De Schelde, Wesley de Leeuw. Ook bij het meisjesenkelspel tot en met zestien jaar ging de eind strijd tussen twee jeugdspelers van De Schelde. Pippi Erentreich was uiteindelijk de beste in die catego rie door in de eindstrijd met 7-5 6-2 te winnen van Bonnie du Pon. Het meisjesenkelspel tot en met veertien jaar leverde een zege op voor Romy Traas van tennisclub Ovezande. In de categorie tot en met twaalf jaar was Jela Schuitema de beste. Het jongensenkelspel tot en met veertien jaar werd gewon nen door Yoël Oppatja. Tycho Ho remans pakte de hoofdprijs bij de jongens tot en met twaalf jaar. door Aector Dooms terneuzen - Beach Soccer Zeeland leed gisteren in Tiel een onnodige nederlaag (5-4) tegen de regerend kampioen van de eredivisie Augus- tin-BDU Tiel. De Zeeuwse ploeg gaf in korte tijd een 3-2-voor- sprong weg en kon die schade la ter niet meer herstellen. Dat Beach Soccer Zeeland de voor sprong verspeelde, was volgens coach Veli Eryürük te wijten aan onoplettendheid. Augustin-BDU Tiel profiteerde hiervan door drie keer achtereen te scoren. In de laatste periode kwam Beach Soccer Zeeland in het gelijkopgaan- de duel nog terug tot 5-4, maar de verdiende gelijkmaker bleef uit. Daryl Rawidjan scoorde drie keer, terwijl Mevlud Eryürük éénmaal trefzeker was in de spannende ont moeting. De tweede wedstrijd tegen Zeven bergen leverde voor Beach Soccer Zeeland wel een mooie zege op. De ploeg boekte een 8-4-overwin- ning De Brabanders hielden tot 3-3 stand, maar werden aan het eind van de periode verrast door een vrije trap van doelman Mark Smith. Met een 4-3-voorsprong ging Be ach Soccer Zeeland de derde perio de in. Dat leidde nog eens tot vier doelpunten, waardoor een 8-4-eindstand op het bord kwam. De productie van Beach Soccer Zeeland werd verdeeld onder Ali Eryürük (twee keer), Jari Vyaene, Daryl Rawidjan, Can Kiran, Me vlud Eryürük, Mark Smith eh Ugur Kahveci. westkapelle - Chantal Nijpjes heerste zaterdag tijdens de dres- suurwedstrijd van de Vroonruiters in Westkapelle. Pas op het laatste moment besloot de amazone uit Sint-Laurens om te starten in de in handicap verreden klasse Z. In de warmloopronde stuurde Nijp jes de merrie Wynona met 65,29 procent naar de overwinning. Met de hengst Resonanz eiste ze met 65 procent de tweede plaats op. De Vlissingse Jolanda van Dijke eindigde met de Dillenburg-zoon Nick A met 64,11 procent op een derde plaats. In de herkansing stak Chantal Nijpjes er bovenuit. Zij reed de San Remo-dochter Wyno na met 64,41 procent naar het oranje erelint. Met de Rohdia- mant-zoon Resonanz eindigde ze met 62,35 procent op de tweede stek. Nijpjes was daarmee de enige die in de tweede proef voldoende voor een winstpunt scoorde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 50