Ceesvan Kerkhoven Frans Alouis Platjouw Susanna Hertogh Henrietta Maria Verwilghen 0 IH0nsenlinq.nl maandag 20 juni 2011 familieberichten 119 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende, is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Hendrina Janna van den Hoek-Schot Henny weduwe van Gerard van den Hoek in de leeftijd van 82 jaar. Gapinge, Anja en Kees Lampert-van den Hoek Jeroen en Marjolein Kim, Demi Anniek en Michiel Vauxhall (Canada), Cor en Marian van den Hoek-Klaassen Gerwin en Colleen Jessen Mark en Hennie Ouwerkerk, Heieen en Nemi Vijverberg-van den Hoek Wilco en Annemieke Maurice Zierikzee, 17 juni 2011 't Vrije 71 Correspondentieadres: Laan der Wereldveteranen 12,4305 AC Ouwerkerk Maandag 20 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen aan het woonhuis. Donderdag 23 juni zal er om 13.45 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. (Ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Marcel Joannes Francies Ingels in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: A.M. Ingels-Bos Krabbendijke: Nico Ingels Caroline Jaquet Zwabbertje «4 Middelburg, 't Gasthuis, 17 juni 2011 Correspondentieadres: Noordweg 30 4413 AC Krabbendijke De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 23 juni om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Cees, jou kennen was heel fijn en bijzonder. Bedankt voor je inzet, voor alles wat je voor ons en het theater hebt betekend. We zullen je blijven missen. Je strijd is nu voorbij, rust zacht. Personeel en directie Vrijwilligers Programmaraad Scheldetheater Met verdriet en in dankbaarheid voor wat ze voor ons betekend heeft geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, mijn schoonmoeder, onze oma en mijn zus Yiannoulla Minnaard-Iacovidou 13 februari 1932, Sysklipos (Cyprus) 16 juni 2011Amsterdam Andries Maarten en Esther Mikis, Thom, Nikki Yiannis Correspondentieadres Bors van Waverenstraat 36 1181 SM Amstelveen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdagavond 21 juni om 19.00 uur in de aula van De Karssenhof, Binnenweg 1 in Ouderkerk aan de Amstel. De bijeenkomst voor de begrafenis vindt plaats op woensdag 22 juni om 12.00 uur'in de aula van Begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 in Amsterdam. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij op de dag voor zijn 83 ste verjaardag afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa weduwnaar van Hontenisse, 18 juni 1928 Lamswaarde: t Gent, 17 juni 2011 Jean-Paul en Christianne Tessa Cilia Correspondentieadres: Frederik Hendrikstraat 16 4586 AB Lamswaarde Onze pa en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 22 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 23 juni om 10.30 uur in de kerk van de H. Cornelis te Lamswaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vele keren kwam ik bij jou om de krant Jij ging dan altijd vertellen over het vissen .<2/ Dat vond ik heel gezellig We moesten altijd samen lachen Maar nu kan dat niet meer Ik zal je missen opa Liefs Tessa Opa Heel lief Ik mis je Poesje mist je ook Aardig Liefs Cilla .54*6 Wees een wolk en waai weg naar je laatste land Want de dag is vertrokken dat je onze moeder was l Hulst 4 augustus 1919 Middelburg 15 juni 2011 Jet Jacqueline en Ewold Harry en Bertie Correspondentieadres Zuidsingel 126 4331 RW Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43