(i IHenseniinq.nl Jacob Deij i l8 I familieberichten maandag 20 juni 2011 ÜTdfrdÓ'dïl De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, mijn vader, schoonvaderen onze lieve opa Jaap echtgenoot van Tanneke Elisabeth Tholens Hoek 22 september 1934 t Terneuzen 17 juni 2011 Hoek: T.E. Deij-Tholens Goes: Wilma en Adrie Erik Miranda Margrietstraat 12 4542 AT Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 24 juni om 10.30 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de huisartsenpost Hoek, Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen en de Hospice Zeeuws Vlaanderen voor de goede zorgen. Zij die geeri rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Psalm 4 vers 3 Vol dankbaarheid voor alle liefde en geborgenheid die we van Moeder mochten ontvangen, hebben wij, delend in haar rotsvaste vertrouwen, Moeder toevertrouwd aan Gods Liefde Johanna Schout echtgenote van Cornells Jan Geldof in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Wat zullen we haar missen C.J. Geldof Kinderen Anja en Jan Kees en Kathleen Tineke en Patrick Jeanette en Alex Jan en Marjo Martin Kleinkinderen Coen en Lucinda Hanneke en Rolf Eva en Robbert Thijs en Anne Deborah en Ad - Bradley Benny en Christel - Priscilla, Delano Lisa en Robbert Wilke en Micha Bas en Stephanie Marcel Jasper Tom Bart 18 juni 2011 Groeneweg 5 4543 RP Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zoek geen grote woorden voor liefde of geluk als een klein gebaar voldoende is. Dag, lieve oma Coen en Lucinda Hanneke en Rolf Eva en Robbert Thijs en Anne Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve schoonzuster en tante Hanna Geldof-Schout Ze nam een bijzondere plaats in in ons hart. Jan f en Nellie Dellebeke-van Moolenbroek Gerard en Mien Molhoek-van Moolenbroek Neven en nichten Na een lang, avontuurlijk en liefdevol leven is onze en gomama rustig en vredig overleden Johanna Wilhelmina van den Hoorn Wil weduwe van Daniël Jacobus Hamelink Bergen op Zoom 2 januari 1919 Terneuzen 18 juni 2011 Den Haag: Daniëlle Hamelink en Peter Tazelaar Marie-Louise, Ann-Nicole Spui: Peter Hamelink en Ella Willemse Mirte, Ymke, Stijn Haarlem: Trudy Hamelink en Leo de Kok Ewoud, Menno, Carlijn, Marloes Den Haag: Simon Hamelink en Chantal Hermesdorf Op donderdag 23 juni van 12.30 tot 13.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Wil te nemen op kamer 322 in "De Blide", Alb. Thijmstraat 14532 CZ Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 23 juni om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP, Terneuzen. Na afloop van deze bijeenkomst kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Graaf Jansdijk 92, 4571 SJ Spui Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. IN PLAATS VAN KAARTEN De Heer is mijn herder Psalm 23 Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde en zorgzame man, onze dierbare broer, zwager en lieve oom Benoni Arnold Hitijahubessy Benny A Malang (Ned.Indie) f Middelburg 4 augustus 1941 18 juni 2011 Middelburg Inde Hitijahubessy-Manuputtij Breukelen Corrie Pattiasina-Hitijahubessy Maurits Pattiasina Middelburg Johannes Hitijahubessy Alphen aan den Rijn Tjak en Coby Hitijahubessy Kinderen en kleinkinderen Assen André Tonikoe en Floor Vos Leeuwarden Magda en Lammert Oppers Middelburg Maria Manuputty H.I. Ambacht Joke en CarstenLuft Middelburg Bram en Naomi Manuputty Tamara 4337 GG Middelburg, 18 juni 2011 Driewegenhof235 Benny is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 22 juni, van 20.00 - 21.00 uur. De Vertroostingsdienst zal plaatsvinden op donderdag 23 juni 2011, om 20.00 uur. Op vrijdag 24 juni zal de uitvaartdienst plaatsvinden om 11.00 uur. Beide diensten vinden plaats in de Bethlehemkerk, Rijnstraat 40,4335 KJ Middelburg en worden geleid door de weleerwaarde ds. J. Rutumalessy Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaart centrum H. Jobse. Geen bezoek aan huis msm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42