Romke Romke Hioolen 17 juni 2011 Romke Hioolen Lief broertje. Lieve Romke, Lieve Romke, Lieve schat, Romke Hioolen Romke Hioolen Romke l8 I familieberichten maandag 20 juni 2011 (H ni0nsenlinq.nl Üyarlailaii zing, vecht, huil, bid, lach, vecht en bewonder niet zonder ons! Met verbijstering, vol ongeloof en verdriet moeten wij u vertellen dat onze Rom in de vroege ochtend van 17 juni is overleden 11 juni 1986 Romke Wijnand Cornelis Serooskerke: Willem en Mariel Renske Serooskerke: Jouke St. Laurens: Wiebe Oost-Souburg: Dagmar Correspondentieadres: Luijksberglaan 13, 4353 AP Serooskerke Romke is vanaf woensdag 22 juni bij ons thuis. Voel je vrij om daar afscheid te komen nemen van 13.00 tot 20.00 uur. We willen Romke graag gedenken in een samenkomst op donderdag 23 juni om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1, 4331 AA Middelburg. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke plaatsvinden. Na de begrafenis nodigen wij u graag uit om samen het glas op Romke te heffen in Hotel Café Restaurant Duinoord aan de Fort den Haakweg te Vrouwenpolder. Romke is dol op rode en witte rozen. Kom zoals je bent. (Liever geen rouwkleding). Iedereen die dit leest en geen kaart heeft ontvangen mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. \i m Wij zijn geschokt en sprakeloos. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega en vriend Zijn innemende persoonlijkheid, gedrevenheid en vrolijkheid waren altijd een bron van energie en kracht. Hij laat een grote leegte achter. Wij verliezen in Romke een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk als verkoper met veel plezier en toewijding uitvoerde. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn ouders, broers, zus, vriendin en naaste familie. Jaco, Joren, Timo, Raymond, Rens, Paul, Raoul, Jimmy, Car la, El, Mirjam, Angeline, Francis en Marinus Vanas Export BV Romke, Een vriend voor ons allen. Altijd behulpzaam en meelevend, wij zullen je missen. Wij wensen de familie en allen die hem liefhebben veel sterkte toe. Winny, Hannie, Mariska, Jessica Wendy, Jeroen, Guus Ik zal je ontzettend missen. Liefs, je broer Samen kwamen we, nu ga je alleen- Ik zal je missen, Je broertje Samen shoppen, samen paardje doen, samen naar auto's kijken jou een pijnlijke massage geven. Elkaar uitdagen. Maar nu Hou van je Je zus Wat hadden wij toch een mooie tijd samen. Jij bent en blijft mijn alles voor altijd. Ik hou van je, ik ga je ontzettend missen. Liefs, jouw meisje. f Verdrietig en vol ongeloof ontvingen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval plotseling is overleden de lieve vriend van onze dochter en zusje We zullen hem missen in ons gezin. Oost-Souburg: Bert en Ella Kieboom Breda: Maurice Kieboom en Joske van Issum We wensen zijn ouders, broers, zusje, verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Oost-Souburg, 17 juni 2011 Tot onze grote ontsteltenis en verdriet ontvingen wij afgelopen vrijdag het bericht van het plotseling overlijden van mijn lieve kleinzoon en onze kanjer van een neef Wij wensen Willem en Mariel, Jouke, Wiebe, Renske en Dagmar alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Bergen (NH) S.W.M. Hioolen-Stoorvogel 't Zand (NH) Jan en Miek Reitsma-Hioolen Anna Paulowna Fok Reitsma en Mirjam Dubbelaar 't Zand (NH) Jan en Let Spoelstra-Hioolen Den Haag Peter en Bianca Spoelstra-Benson Schoonhoven Wijda Spoelstra en Andreiko van Aalst Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder mens I En dan is ineens alles anders omdat jij er niet meer bent, het leven wordt anders. Voor altijd in ons hart, we gaan je enorm missen. Lieve Romke We zullen je nooit vergeten! Lieve Willem Mariel, Lieve Jouke, Wiebe, Renske, Lieve Dagmar Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht met het dragen van dit grote verlies! We denken aan jullie en zullen er altijd voor jullie zijn! Veel liefs, Robbie, Charis Ian Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp Voorburg Amsterdam Limmen Bonma en Bompa t Els en Rob Cees en Jacqueline Marc, Floris Dennis en Lotte Monique en Rick Tygo Woorden schieten tekort om uit te drukken hoeveel we je gaan missen. Maar de herinneringen aan jou zijn blijvend en niet uit te wissen. Bedankt voor je vriendschap en alle mooie momenten. Dag lieve Rom Ons hart gaat uit naar de familie en Dagmar. Lianne& Dylan Jacky Dewi Jasper Miranda Wendy Ronald Andrea Eli Angelique Hilbert Michiel Magda Erik Emy Alex Kim Jacco Mandy Sjoerd Evelien Jessica Jacco Niek Rogier Bart Johan Met verbijstering en ongeloof hebben wij het bericht ontvangen van het plotselinge overlijden van Romke Hioolen Er zijn geen woorden voor Wij wensen Willem, Mariel, Jouke, Wiebe, Renske en Dagmar heel veel sterkte. Wij zullen er voor jullie zijn. Jacob en Ingrid Passenier Danique en Ellen Bennet en Inge Aart en Willy de Nooyer Leo en Ellen van der Weijde Tess en Bow

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36