2o I familieberichten maandag 20 juni 2011 mensenlinq.nl IN PLAATS VAN KAARTEN De Heer is mijn herder Psalm 23 Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde en zorgzame man, onze dierbare broer, zwager en lieve oom Benoni Arnold Hitijahubessy Benny A Malang (Ned.Indie) t Middelburg 4 augustus 1941 18 juni 2011 Middelburg Inde Hitijahubessy-Manuputtij Breukelen Corrie Pattiasina-Hitijahubessy Maurits Pattiasina Middelburg Johannes Hitijahubessy Alphen aan den Rijn Tjak en Coby Hitijahubessy Kinderen en kleinkinderen Assen André Tonikoe en Floor Vos Leeuwarden Magda en Lammert Oppers Middelburg Maria Manuputty H.I. Ambacht Joke en Carsten Luft Middelburg Bram en Naomi Manuputty Tamara 4337 GG Middelburg, 18 juni 2011 Driewegenhof 235 Benny is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 22 juni, van 20.00 - 21.00 uur. De Vertroostingsdienst zal plaatsvinden op donderdag 23 juni 2011, om 20.00 uur. Op vrijdag 24 juni zal de uitvaartdienst plaatsvinden om 11.00 uur. Beide diensten vinden plaats in de Bethlehemkerk, Rijnstraat 40,4335 KJ Middelburg en worden geleid door de weleerwaarde ds. J. Rutumalessy Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaart centrum H. Jobse. Geen bezoek aan huis Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende, is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Hendrina Janna van den Hoek-Schot Henny weduwe van Gerard van den Hoek in de leeftijd van 82 jaar. Gapinge, Vauxhall (Canada), Ouwerkerk, Zierikzee, 17 juni 2011 't Vrije 71 Correspondentieadres: Laan der Wereldveteranén 12,4305 AC Ouwerkerk Maandag 20 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen aan het woonhuis. Donderdag 23 juni zal er om 13.45 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. (Ingang en -parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Anja en Kees Lampert-van den Hoek Jeroen en Marjolein KimDemi Anniek en Michiel Cor en Marian van den Hoek-Klaassen Gerwin en Colleen Jessen Mark en Hennie Heieen en Nemi Vijverberg-van den Hoek Wilco en Annemieke Maurice Met verslagenheid hebben wij vernomen dat op 16 juni 2011 is overleden onze buurman Dhr. L.M. Verburg Wij wensen Coby en de kinderen veel sterkte toe. De buren van Rollandthof "De Oude Haven" Zierikzee 17 juni 2011 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oud-voorzitter van Streek- en Landbouwmuseum Goemanszorg Louis Verburg We wensen Coby, kinderen en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Stichting Goemanszorgbeheer Stichting Streek- en Landbouwmuseum Goemanszorg Stichting Vrienden van het museum Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze Probusvriend, de heer Louis Marinus Verburg Louis was sinds 2007 een gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar Coby, kinderen en familie, die wij in deze moeilijke tijd heel veel kracht en sterkte toewensen. Bestuur en leden van Probusclub "Schouwen- Duiveland". 18 juni 2011 Na een dappere en moedige strijd heb je het eindpunt bereikt. Deze tocht was veel te zwaar voor je. Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Wij hebben veel bewondering voor het gevecht dat je hebt geleverd. Omringd door zijn dierbaren is in alle rust heengegaan, mijn allerliefste man/onze vader en geweldige opa en broer. Willem Kornelis van Splunder 20 december 1930 -15 juni 2011 Vlissingen: Mien van Splunder - Tax Carl a en Ferdi Sarinah en Kevin Elias en Daniëlla Tamarah en Martin Willem en Desiree Jesse Matthijs Rob en Rineke Annelot Roosmarijn Vlissingen: Jenny van Splunder Adriaen van de Vennestraat 28 4383 SP Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 23 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Psalm 4 vers 3 Vol dankbaarheid voor alle liefde en geborgenheid die we van Moeder mochten ontvangen, hebben wij, delend in haar rotsvaste vertrouwen, Moeder toevertrouwd aan Gods Liefde Johanna Schout echtgenote van Cornelis Jan Geldof in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Wat zullen we haar missen C.J. Geldof Kinderen Anja en Jan Kees en Kathleen Tineke en Patrick Jeanette en Alex Jan en Marjo Martin Kleinkinderen Coen en Lucinda Hanneke en Rolf Eva en Robbert Thijs en Anne Deborah en Ad - Bradley Benny en Christel - Priscilla, Delano Lisa en Robbert Wilke en Micha Bas en Stephanie Marcel Jasper Tom Bart 18 juni 2011 Groeneweg 5 4543 RP Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zoek geen grote woorden voor liefde of geluk als een klein gebaar voldoende is. Dag, lieve oma Coen en Lucinda Hanneke en Rolf Eva en Robbert Thijs en Anne Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve schoonzuster en tante Hanna Geldof-Schout Ze nam een bijzondere plaats in in ons hart. Jan f en Nellie Dellebeke-van Moolenbroek Gerard en Mien Molhoek-van Moolenbroek Neven en nichten Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Marcel Joannes Francies Ingels in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: A.M. Ingels-Bos Krabbendijke: Nico Ingels Caroline Jaquet Zwabbertje Middelburg, 't Gasthuis, 17 juni 2011 Correspondentieadres: Noordweg 30 4413 AC Krabbend ij ke De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 23 juni om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20