Marianne Baris 9 (HensenUnq.nl maandag 20 juni 2011 familieberichten 119 Romke Ongeloof....Verdriet.... en vele mooie herinneringen.... Dag beste vriend van Michiel Hubert en Christine Harinck Tamara Lieve Rom, vrienden ben je niet voor even, vrienden ben je voor het leven, ik zal je nooit vergeten, je bent voor altijd in men hart dat moet je weten. [acky In het rijk van de hoop is het nooit winter. Eens wordt het lente Na een mooi leven samen hebben wij tot ons intens verdriet afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. Wat zullen wij haar missen. Rotterdam 15 april 1945 Zierikzee 17 juni 2011 Jo Brussaard Maarit Vermeijden Sven Vermeijden Merijn Schoutens Annemiek Kappers Floor en Lotte Sil en Meinte Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze buurman Romke Hioolen Sjaak en Annemarie Anja Debora Peter Jo en Janneke Jaap en Mattie Mark en Rianne Marie Vyim en Rianne Marien en Jackeline Emiel en Natascha en kinderen. Sint Laurens 17 juni 2011. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat Romke Hioolen de broer van onze collega's en maatjes Jouke en Wiebe door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Wij wensen namens het hele team van Duinoord de familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Aanwezig door je afwezigheid.. Romke Hioolen Onze oud klasgenoot Wij wensen het gezin, vriendin, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe. C.B.S. De Annemieke, Bart, Bernado, Wegwijzer groep 8 Carolien, Corina, Gijs, Irene, 1997/1998: Kim, Lars, Lianne, Marinka, Mariska, Michiel-H, Michiel- M, Rob, Robert, Samantha, Sandy, Sanne, Stefan ie, Wendy Afgelopen vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat, als gevolg van een noodlottig ongeval, is overleden Romke Hioolen Zoon van Mariel, onze collega Engels en Willem, broer van Jauke, Wiebe en Renske en vriend van Dagmar. Romke was oud leerling van CSW. Wij willen als scholengemeenschap rondom jullie staan en bidden jullie Gods kracht en troost toe. Namens personeel, leerlingen en ouders van CSW Toorop, F.C. van der Knaap, algemeen directeur J. Heeres, directeur VMBO en MAVO K. van Winkelhof, teamleider Op 22 juni nemen wij om 12.00 uur afscheid van Marianne. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren. Crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Marianne hield erg veel van bloemen en stenen. Wanneer u een steen meeneemt, zal deze later als herinnering aan de voet van een herdenkingsboom worden gelegd. Kleding casual en kleurrijk. Geen rouwboeketten of linten. Marianne is thuis waar wij in besloten kring afscheid van haar zullen nemen. Poortkade 200, 4302 VA te Zierikzee Na een korte ziekte is Marianne Baris overleden Rotterdam, 15-04-1945 Zierikzee, 17-06-2011 Krista Rob en Emmy Paul en Nicoline Hans en Andi Josje (in herinnering) Roel en Jan-Paul Nichten en neven Lieve Marianne Een nieuw huis en nieuwe buren zo begon het ruim een jaar geleden en wat waren wij blij met jou en Jo. Wat een lieve mensen zijn jullie. Helaas heeft dit maar een goed jaar mogen duren. Wat is het leven toch soms zo oneerlijk. Wat zullen we je missen Marianne. In onze gedachten zal je nooit meer verdwijnen. Het kopje thee voor op de stoep zal nooit meer hetzelfde zijn nu je er niet meer bent. Wij beloven je dat de deur voor Jo altijd open zal staan; wij zullen er altijd voor haar zijn. Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Rust zacht en een dikke kus. Marcel, Miranda en Chantal Willemse Diepbedroefd zijn wij door het overlijden na een tragisch ongeval van mijn lieve broer en oom Bart Koster Koos, Petra; Naomi en Shadé Wij zijn verdrietig door het overlijden van Bart Koster Wij wensen Fred, Mireille en Marcia heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. JanineZuijdwegt Ad en Mappy Eric "Een doodlopende weg" Met verbijstering en verdriet namen wij kennis van de vermissing en het overlijden in Turkije van onze geliefde neef Bart Koster 9 juni 2011 Goes: Jan en Jo Dekker- Oosthoek Goes: Ineke en Alex Hannewijk-Dekker Goes: Addie Elenbaas Yerseke: Anton en Willie Dekker-Traas Yerseke: Wilma en Jan de Koeijer-Dekker Yerseke: Bart en Andrea Dekker-Kievit Hoofddorp: Ella en Wiebe van Waarde-Dekker Wij wensen Mireille en haar kinderen, maar ook onze zus Marie en tante veel sterkte om met dit groot verlies om te gaan. Wij zijn zeer geschokt door het plotseling overlijden van Bart Koster vader van onze vriend Freddy. We wensen de familie veel sterkte. Koen Willem V Peterjan Jordy B Danny Niels K Dennis Jacco S Martijn Jaco W Nick Paul Iris Hermen Arjen Bianca Rody Niels Suzanne Robbert Robbie Manon Marco Adriaan &Tirsa Patrick Jos&Angelique John Frank Dominique Vincent Kevin Jonique Elisa Stefan v/d P Mandy Petra Mark Wilma Mellanie Randy Stephanie Maxine Boy Deborah Kevin H Colin Stephanie Stefan T Joeri Denise Stephan S Dennis, Iris Shirina Wij zijn verdrietig omdat op 16 juni ons zeer gewaardeerd lid de heer Klaas Grootenboer is overleden. We missen hem. We wensen Teunie, de kinderen en de verdere familie sterkte toe. Namens het "Hervormd Kerkkoor" C.F. Beun-Deseyn, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19