zeeland 115 doen met die Burg' scouts Renoveren of verbouwen? Gemeentelijke panden gaan §n de verkoop Willeboordse maakt als enige geen fout Rijnco Jan Suurmond: maandag 20 juni 2011 „De toneelclub kan eens een openluchtvoorstelling geven, je kunt er concerten houden, sportdemonstraties, een kerstmarkt, vakantie-activiteiten voor kinde ren. Het wordt makkelijker als de faciliteiten er zijn." op de Highland Games. Deelnemers moesten een balletje afschieten op een ronde schijf. foto Marcelle Davidse En hoewel Koen Hillebrand in Ka- pelle woont, heeft hij ook voor de Vlissingse samenleving veel bete kend. Als teamleider, schipper en (sinds 2000) bestuurslid van scou tinggroep De Scheldezwervers bij voorbeeld. Maar ook als bestuurs lid van de Stichting Samenwerken de Scoutinggroepen Vlissingen (SSSV). Samen met Dimmen de Fouw heeft Koen Hillebrand zich inge spannen voor de komst van een drijvende steiger voor de Vlissing se waterscouts en voor de verwer ving van de sleepboot de Plopper. Omdat die ook wordt verhuurd, le vert de boot de scouts het nodige geld op. Samen zitten ze ook in het klusteam van De Scheldezwer vers. Burgemeester Roep spelde het tweetal zaterdagmiddag de onder scheidingen op die behoren bij hun titel Lid in de Orde van Oran je Nassau. door Rian janse GAPINGE - Eén ringrijder stak er za terdag duidelijk bovenuit op de klassementswedstrijd van de Ga- pingse ringrijdersvereniging. Den nis Willeboordse wist als enige al le dertig ringen te steken. Dat lever de hem de dagwinst op. In een winderig Gapinge reden ne gentien rijders dertig beurten voor hun klassement. Dennis Wille boordse deed de beste zaken, door geen enkele keer te missen. Hier door werd hij dagkampioen en werden weer dertig ringen aan zijn klassement toegevoegd. Sebastiaan Sturm en Abco Jobse misten maar één keer. Ze wisten beide 29 van de dertig ringen te steken. Na kamp was het Sebasti aan Sturm die er met de tweede prijs vandoor ging en Abco Jobse met de derde. Voor de lunch reden de rijders twee beurten voor de winst van de pollepel. Ingmar Alewijnse liet zien de meeste zin te hebben in de ze prijs - inclusief een fles bessenje never - door als enige de ring van veertien millimeter mee te nemen in de kamp. De laatste acht beurten van de wedstrijd in Gapinge telden mee voor de bekercompetitie. Sebasti aan Sturm bleek de beste in de kamp die volgde, want hij stak als enige de 20-mm-ring. Hierdoor mocht hij de eerste beker meene men. De tweede beker werd een prooi voor dagkampioen Dennis Willeboordse, die daarmee Ingmar Alewijnse naar de derde plaats ver wees. Agenda ZRV: 25 juni, Biggekerke, Kerkplein, klasse mentswedstrijd, 08.00-17.30 uur door Maurits Sep VLISSINGEN - Het oude pand van de Sociale Dienst Walcheren in Vlissingen wordt verkocht. Het is het eerste pand dat de gemeente te koop zet in een grotere operatie om panden die ze niet meer nodig heeft, af te stoten. Het pand van de Sociale Dienst Walcheren is niet meer nodig, om dat de SDW fuseert met de Kre dietbank Walcheren en Lété tot het zogenoemde 'mensontwikkel- bedrijf Orionis. Dat betrekt het voormalige pand van de PZC en het ROC Zeeland aan de Oost-Sou- burgseweg in Vlissingen (tegen over de Hogeschool Zeeland). Volgens wethouder Jacques Da- men, de opvolger van Jacques Suurmond, is de verkoop van het SDW-pand 'een eerste aanzet' tot nog meer verkopen. Welke pan den nog meer in de verkoop gaan, is nog niet bekend. Ambtelijk wordt momenteel in beeld ge bracht welke gebouwen in eigen dom zijn van de gemeente maar niet meer nodig zijn. Damen ver wacht het overzicht na de zomer aan de gemeenteraad te kunnen aanbieden. Dat is volgens Damen weer een an der overzicht met te verkopen pan den dan waarmee wethouder Marin de Zwarte later dit jaar zal komen. Hij brengt namelijk in beeld welke welzijnsaccommoda- ties overbodig worden, of die de gemeente niet meer zelf in eigen dom wil hebben. logusvlissingen.nl «Leo ^ootwe Reparatie en onderhoud, vakkundig en vertrouwd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15