0 Exclusief Op zoek naar vakantiewerk? ZEEUWSE BAND SMOUT OP HET STORMVLOED FESTIVAL 100% •yjL/y I <5® Primera Ontdek de Eifel en Moezelstreek B9KRAS.NL BON Ja, ik wil vakantiebezorger voor de PZC worden zaterdag 18 juni 2011 Vrouwenpolder, 16 juni 2on Op 9 juli vindt het Stormvloed Festival plaats op het Breezandstrand van Vrouwenpolder. Naast bekende namen als jan Smit, Wolter Kroes en Dean Saunders, speelt ook de Zeeuwse nederpopband SMOUT op het zomerse festival. Het 25-jarig bestaan van de waterkering laten we niet onopgemerkt voorbij gaan! SMOUT schrijft en speelt Nederlandstalige popliedjes, van ballads tot stevige popsongs. De herkenbare teksten zullen velen aanspreken. Herkenbaar, sympathiek en niet te moeilijk, zo profileert de band zich. De band voelt zich omarmd door het Zeeuwse publiek en heeft de ambitie de olievlek langzaam te laten uitvloeien over het land. Na optredens op het Bevrijdingsfestival in Vlissingen, het Nazomerfestival en Scheldepop, maakt de band zich nu op voor de eerste editie van het veelbelovende Stormvloed Festival. Dylan den Hartog, zanger van de band SMOUT: "Wij zijn er enorm trots op dat wij op dit festival onze muziek mogen delen met het publiek. We zijn bezig met een aardige transformatie. Onze muziek is en blijft Nederlandstalige luistermuziek, maar met meer pit dan men tot nu toe van ons gewend was." De organisatie Klover Producties zit midden in de voorbereidingen. Zo zal Het Stormvloed Festival geopend worden door de Commissaris van de Koningin Karla Peijs. Zij zal een ontwerp op een levensgroot doek onthullen met als thema: Leuk voor de bezoeker die wat langer in Vrouwenpolder wil verblijven, is dat hoofdsponsor Amadore "Zeeuwse restaurants en hotels" een aantal arrangementen heeft samengesteld. Altijd al eens willen overnachten bij Amadore? Boek dan snel, want vol vol. Ook bij De Roompot kunnen bezoekers terecht op een aantal campings in de buurt of bij één van hun bungalowparken. Op het festivalterrein dat vanaf 15:00 uur is geopend, zijn diverse horeca gelegenheden waar de bezoeker terecht kan voor een heerlijke hap. Het programma op het hoofdpodium, mede mogelijk gemaakt door ioo70NL, zal om 17:00 uur van start gaan met het optreden van de band SMOUT. AM5TEE Kom en geniet van zon, zee, strand en optredens van uw favoriete artiesten. Het festival is toegankelijk voor alle leeftijden. Houdt u de weersberichten in de gaten en kleedt u daarna." zegt de organisatie. Voor meer tips omtrent het festival kijk gerust op onze website. Kaarten zijn nog beperkt verkrijgbaar voor 27,50 via de website, alle vestigingen van Primera en een aantal losse voorverkoopadressen. Uitgebreide informatie over het festival, prijzen van overnachtingen en vervoer kunt u vinden op onze website www.stormvloedfestival.nl. Wij wensen iedereen heel veel plezier tijdens Het Stormvloed Festival op 9 juli. Maak er een onvergetelijke dag van. Organisatie Het Stormvloed Festival - Breezandstrand, Vrouwenpolder - Zaterdag 9 juli 2011 ~WÈk - 4 m ZEEUWSE HClTfclt» N ft «LSTAl.'RAN'S voor de lezers van deze krant! I 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Trier Ontdek de prachtige Eifel en Moezelstreek! Deze schilderachtige streken behoren tot de mooiste van Duitsland. Naast de schitterende natuur kunt u in deze streken genieten van de overheerlijke Moezelwijnen. Maak een boottocht over de Moezel of bekijk de authentieke gebouwen in Trier. Wij selecteerden voor u een 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie inclusief ver- blijf en ontbijtbuffet in het NH Trier***, op ca. 10 auto minuten van het centrum van Trier. U boekt deze reis al vanaf slechts 49 per persoon. Bovendien krijgt u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40010 nog eens 17,50 korting per boeking! TRIER EN OMGEVING De stad Trier heeft een rijke historie en vele beziens waardigheden. Het meest kenmerkende is de authen tieke stadspoort Porta Nigra. Maar ook de Romeinse basiliek, het amfitheater en de baden, die ook onder gronds bezocht kunnen worden, verdienen uw aan dacht. Bovendien biedt het centrum een uitgebreide voetgangerszone. U vindt hier o.a. boetiekjes, speci aalzaken en antiekwinkels. In het centrum bevinden zich vele restaurants en cafés, waar u kunt genieten van de lokale specialiteiten. Een tochtje langs de Moezel mag zeker niet ontbreken tijdens uw vakantie. Dit is ook wandelend of per fiets heel goed te doen. Onderweg kunt u genieten van glooiende wijngaarden en schilderachtige wijnstadjes met mooie pleinen en smalle straatjes. Breng ook zeker een bezoek aan één van de mooiste plaatsen aan de Moezel, Bernkastel Kues. Bewonder hier de vroegere koopmanshuizen en kleurrijke renaissancehuizen rondom de fontein op het marktplein. Of geniet op één van de vele terrassen van de heerlijke Moezelwijnen. NH Trier*** Het hotel is direct aan de Moezel gelegen op ca. 3 km (ca. 10 automin.) van het historische centrum van Trier. Het hotel beschikt over een grote entree met receptie (met kluisjes), lounge, liften, restaurant en bar. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, draadloos internet (ca. 10,70 per 24 uur), zitgedeelte en badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 17.629 Ma., wo., vr.. za. van 20 juni t/m 28 oktober 2011 3 dagen va. 49 5 dagenv.a.C 89 4dagen v.a.C 69 8dagen v.a.C 125 Prijzen zijn p.p.. o.b.v. 2 personen. U krijgt 17.50 korting per boeking. Inclusief: verblijf en ontbijtbuffet Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annu leringsverzekering. reserveringskpsten 17,50 per boeking (verplicht), toeristenbelasting ca. 1,07 p.p.p.d. (verplicht ter plaatse betalen) en bijdrage Calamiteitenfonds 2.50 per boeking van maximaal 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR17629 voer de actiecode WEG40010 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU Of bel: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.629 en actiecode WEG40010 Bawk waarom zou je meer betalen Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers. Wat zijn de voordelen van het bezorgen? een prima vergoeding; 's ochtends werken, de rest van de dag vrij; lekker in de buitenlucht werken; gratis het dagblad lezen. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? via internet: telefonisch: per post: www.bezorgersml 0800-0222710 stuur onderstaande bon in Geboortedatum (min. 15 jaar): Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretariaat Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80