havens aan Oosterschelde stoomoven actie www.binnenuit.nl Startershuizen Reddingspóst 25% korting op showroom modellen www.binnenuit.nl Nuis belooft zijn best te doen voor meer blauw JpÈk k Veel live-muziek dit jaar tijdens de ff S la Deltaweek. De coverbands Harries Herrie I II I en Tof spelen in Zierikzee. Zanger/pianist Peter Heyt verzorgt een optreden in Sint-Annaland en de Zoveel boten worden verwacht tijdens de Zeeuwse coverband Bad Hairday bouwt 41ste editie van de Deltaweek. een feestje in Colijnsplaat. zaterdag 18 juni 2011 KAMPERLAND - Herkon Projectont wikkeling uit Hardinxveld-Giessen- dam en Van den Heuvel Ontwikke ling en Beheer uit Utrecht willen starterswoningen bouwen op de oude Ciooo-locatie aan de Veer- weg in Kamperland. De bedrijven geven een presentatie van het bouwplan in de raadsvergadering donderdag 23 juni in het gemeente huis in Wissenkerke. Aanvang is 19.30 uur. Jeugdclinic met Canadezen in 2009. Dit jaar mogen de kinderen tijdens de Deltaweek in Zierikzee, Yerseke, Wemeldinge en Colijnsplaat spelevaren met de snelle Bics-zeilboten. foto Dirk-Jan Gjeltema bekeken of de spreiding voor Del ta voldoende zichtbaarheid heeft opgeleverd." Hoewel de voorinschrijvingen te genvallen, rekent Lodder op deel name van zo'n tweehonderd bo ten: het gemiddelde van de afgelo pen jaren. Daaronder vallen geme ten en ongemeten jachten, een heidsklassen als Spirit 31.7 (Neder lands Kampioenschap), platbo dems en klassieke jachten. Vanwe ge de spreiding zijn er avondwed strijden in Sint-Annaland en We meldinge, braderieën in Yerseke, Wemeldinge en Colijnsplaat en zeildinics (in open Bic's) voor de jeugd in Zierikzee, Yerseke, We meldinge en Colijnsplaat. In Zierik zee staan de coverbands Harries Herrie en Tof op het podium, In Colijnsplaat speelt Bad Hairday en in Sint-Annaland zorgt Peter Heyt voor de levende muziek. KAMPERLAND - De nieuwe red dingspóst op het Banjaardstrand wordt zaterdagmiddag 9 juli geo pend om 15.00 uur. De post houdt dan een open dag met workshops en de Domburgse Reddingsbrigade hoopt op nieuwe vrijwilligers. De nieuwe post ligt centraler in het bewakingsgebied dan de oude; enkele honderden meter verder westwaarts en korter op het strandpaviljoen De Banjaard. De post is vanaf juli tot en met zon dag 4 september bemand tussen 11.00 en 19.00 uur. Bereikbaar van af de Banjaardweg. THOLEN - Burgemeester Nuis gaat echt zijn best doen om meer agen ten naar Tholen te halen. Dat be loofde hij donderdag tijdens de ge meenteraadsvergadering. De kwestie werd aangekaart door de SP, nadat duidelijk werd dat Zeeland er tientallen agenten bij- krijgt. Volgens de socialisten moet Tholen daar een flink aantal dien ders van claimen. „Meer blauw op straat moet niet zomaar een loze kreet zijn", vindt fractievoorzitter Theo Korevaar. Nuis zegt zijn best te doen, maar volgens hem moet de SP niet den ken dat er straks ineens veel meer agenten in Tholen rondlopen. „Er zijn meer taken dan alleen pa trouilleren op straat." Bovendien is het beleid dat agenten worden ingezet waar het nodig is in plaats van dat ze aan één gemeente wor den toegewezen. .funda M2m3kelaars.nl Vraagprijs 189.000,- k.k. Oosterscheldestraat 8 Wissenkerke Ons volledige v.oningaanbod: -4 rg»r Aan een verkeersluw hofje is deze scherp geprijsde cwee-onder-een-kapworting gesitueerd. Het object is gelegen op een royaal per ceel van circa 235 m7 eigen grond, beschikt over o.a. 4 slaapkamers en heeft aan de voorzijde een fraai uitzicht. Prachtige herenhuizen Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Qwww.z2.nl Voorverkoop internationaal toptennisevenement gestart! Koop uw tickets nu met korting via www.challengerzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65