zeeland 127 uit de plug-in bieb 'Gekozen voor een tien in prijs én kwaliteit' Oecumenische dienst 't Kerkje van Ellesdiek Optreden The Willies op Podium De Klomp Bijzondere diensten in de Grote Kerk Expositie Jopie Minnaard Afvallen onder Medische Begeleiding? Zonder Jo-jo effect en zonder hongergevoel Veel activiteiten over het dorp op Kloetingse Dag MIDDELBURG zaterdag 18 juni 2011 'In Almere vonden we burgemeester Jan Huisman al spelend achter de piano terug' Marcia Smeding, beleidsmedewerker cultuur ELLEWOUTSDIJK In 't Kerkje van Ellesdiek vindt morgenmiddag om 14.30 de laatste 'oecumenische bieeênkomst' in de Zeeuwse streektaal voor de zomer vakantie plaats. De overdenking wordt verzorgd door Leuny de Kam uit Oostburg. Het koor Harpe Davids zal tijdens de bijeenkomst zingen. Toegang gratis. OVEZANDE Rock 'n roll/blues-coverformatie The Willies spelen morgenmiddag om 16.30 uur op Podium De Klomp in Ovezande. Bij mooi weer vindt het optreden buiten op het terras plaats. Ook vinden een solexrace, naaldhakkenwedstrijd en wieler koers plaats. The Willies bestaan al 20 jaar en was ooit dé band van Sint Willibrordcollege in Goes. Vandaag Een tonijn van 40 kg te bezichtigen Op de Vismarkt in Veere Van 10.00 -16.00 uur, bij de stadshaven ÖE GOES In de zomer houdt de Protestante Gemeente Goes elke zondag een middagdienst om 17.00 uur. Deze hebben een bijzonder karakter van wege een speciaal thema. De eerste dienst vindt morgen plaats en heeft als titel 'Portretten van Profe ten'. Aarnoud Jobsen gaat dieper in op het leven van de oud-testamen- tische profeet Jesaja. KAPELLE - In de Hervormde Kerk aan het Kerkplein in Kapelle houdt Jopie Minnaard een aquarel len- en olieverfexpositie. De kerk is iedere woensdag- en za terdagmiddag tot 17.00 uur. De expositie september. De toegang is gratis. geopend van 13.30 loopt tot en met 10 door Lilian Dominicus RILLAND - Bij de Europese aanbe steding van het leerlingenvervoer in de gemeente Reimerswaal is niet alleen gekozen voor een tien voor de laagste prijs, maar ook voor een tien aan kwaliteit, die in minimumeisen is vastgelegd. Dat antwoord geven burgemeester en wethouders op schriftelijke vra gen van Leefbaar Reimerswaal. Het gunningscriterium 'econo misch meest voordelige inschrij ving' is volgens B&.W echter prak tisch niet uitvoerbaar en weinig controleerbaar. „Het risico is aan wezig dat de meest bedreven pen voerder daarmee een voorsprong krijgt, terwijl dit niets zegt over de daadwerkelijke kwaliteit", aldus B&.W in de brief „Een bewuste keuze is gemaakt om kwaliteit zo veel mogelijk objectiveerbaar en controleerbaar te maken middels een programma van eisen. Zo kun nen alle aanbieders op gelijke wij ze beoordeeld worden." Vervoersbedrijf Van Hoek uit Ril land greep enkele weken geleden naast de opdracht. De onderne ming, die al veertig jaar het leerlin genvervoer in Reimerswaal ver zorgt, ziet zich daarom gedwon gen na de zomer afscheid te ne men van 16 a 20 mensen. foto Lucas van der Wee d.m.v. een eiwitdieet (zie www.prodimed.nl). Neem kontakt op met Huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek, Laustraat 1a te 's-Heerenhoek. Tel.0113-351280 (liefst voor 12.00u). KLOETINCE - Kloetinge beleeft van daag zijn eigen Kloetingse Dag. Er zijn heel veel activiteiten, waaron der een open tuinenroute, hout snijwerk, openstelling molen en Geerteskerk, films over het oude Kloetinge, muziek en dans, pendel diensten in een Amerikaanse schoolbus tussen Emergis en de molen, rondritten met rijtuigen, boogschieten, skate- en voetbalcli- nic, braderie, theetuin. Alle straten rond de Geerteskerk zijn afgeslo ten. De opening is om 10.00 uur op het Marktveld en wordt afgeslo ten met een optreden van Klus- pop, een nieuw en gratis festival in het Wesselopark. Meer info: www.kloetinge.goesweb.ni V-W.- v -.■> Prijs op aanvraag Bouwkavel te koop op prachtige plek aan de rand van het Prooijenspark.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63