281 zeeland Dansend op reis Klanten ontwerpen tas O'moda Open dag Thee en Taartjes Kadoshoppie Brillen passen op de site van 't Optiek Nieuwe eigenaren voor grand-café Zorgondernemers naar atelier Maltaplein Airpack traint agenten uit het buitenland 250.000ste bezoeker eet met Lee Towers Yoga-workshop rond zonnegroet 1 1 1 ro< 9 r I Pad Sounddock.. www.binnenuit.nl Surfer opgepikt BeoSound 8 van B&O.. www.binnenuit.nl Vrouw onder invloed raakt rijbewijs kwijt zaterdag 18 juni 2011 DRE1SCHOR Kadoshoppie in Dreischor houdt zaterdag 25 juni een Open Dag 'Thee en Taartjes'. Met onder meer een proeverij van de nieuwste thee smaken en demonstraties van Ma ke Your Cake. De open dag aan de Bogerdweg 46 wordt gehouden van 10.00 tot 17.00 uur. ZIERIKZEE Opticien 't Optiek in Zierikzee heeft op zijn internetsite een knop waarmee je online brillen kunt pas sen. De geïnteresseerde moet daar voor een portretfoto van zichzelf uploaden. Vervolgens zijn ruim tweehonderd verschillende bril monturen op het gezicht te plaat sen. i www.toptiekzierikzee.nl ZIERIKZEE Grand-café De Scheepswerf aan de Vissersdijk in Zierikzee is overge nomen door de eigenaren van res taurant Boa Tarde, een stukje ver derop. Jimmy Niemans, Danny Poortvliet en Leon van de Sande kochten vorig jaar Boa Tarde en doopten op 1 juni De Scheepswerf om tot De Werf. In beide horecabe drijven werken negen mensen. ZIERIKZEE Het ondernemersatelier aan het Maltaplein in Zierikzee heeft drie nieuwe huurders: Verloskundige praktijk Lena, de Provinciale Kraamzorg en Zwanger Totaal. De zorgondernemers nemen 1 oktober hun intrek. Het atelier is nu voor driekwart verhuurd. De huurders presenteren zich op 25 juni tijdens de Thuis-in-Maltadag. ZIERIKZEE ZIERIKZEE Lokale mensen die de verkoop van Airpack (o.a. compressoren) in het buitenland ondersteunen, worden van 27 tot en met 29 juni getraind in Zierikzee. Het programma om vat een dag techniek, een dag ver koop en een dag omgaan met 'con-collega's'. De trainees komen uit Iran, Azerbeidzjan, Koeweit, Ko rea, Turkije, Nigeria en de VAR. TWEEDE MAASVLAKTE Futureland, het bezoekerscentrum van de 2de Maasvlakte, verwacht zaterdag 25 juni de 250.000ste be zoeker. Vanaf 25 juni serveert Fu tureland maaltijden op het terras. Dat gebeurt om 17.30 uur en om 19.30 uur. Tijdens één van die zittin gen wordt de 250.000ste verwacht. Die persoon krijgt zanger en haven ambassadeur Lee Towers aan tafel. Judith Kuipers en Joelle Baelde uit Boskoop en Jessy Langen uit Am sterdam zijn winnaars van de tas- senontwerpwedstrijd van schoen- handel O'moda Zierikzee. Kuipers en Bealde maakten een tas waarop zierikzee - Yogastudio Zeeland, op de 2e verdieping van het voor malige Rode Kruisziekenhuis in Zierikzee geeft zondag 26 juni een workshop zonnegroet. De zonne- groet is een klassiek ritueel om de dag vitaal te beginnen. Het bestaat uit een serie yogahoudingen die vloeiend in elkaar overlopen. De kosten van de workshop bedragen 25 euro en aanmelden kan via info@yogastudiozeeland. i -i - J Korte intensieve opleidingen MAVO IVMBO-T), HAVO, VWO in Middelburg Wij starten weer begin september Inéén jaar naar het diploma: MAVO (VMB0-T) HAVO VWO Of in twee jaar naar het diploma HAVO via onze opleiding: HEXB0 Studeren per vak kan. Vrijstellingen vanuit het voortgezet onderwijs zijn mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie: begeleid zelfstandig studeren. 16- en 17-jarigen zijn toelaatbaar via het voortgezet onderwijs. Kom naar onze Open Dag op zaterdag 2 juli van 10.30 uur tot 13.30 uur. Om 11.00 uur en 12.00 uur starten de centrale informatierondes. Kijk voor meer informatie op onze website of download onze folder op www.roczeeland.nl/ educatie. R0C Zeeland, cluster Educatie Ravensteijnweg 1 6337 PG Middelburg T 0118-558660 www.roczeeland.nl/educatie vavoOroczeeland.nl door Ali Pankow Kramer Dance Masters in Zierikzee en balletschool Prélude in Geersdijk heb ben de krachten gebun deld voor de grote dansvoorstel ling Z@ppen zaterdag 25 juni in De Mythe in Goes. De ondertitel duidt op het geva rieerde programma: 'Een reis langs expressie en traditie'. Circa 250 dansers variërend in de leeftijd van 4 tot 44 doen er aan mee. „Het is elf jaar geleden dat we nog in onze eigen regio in theater Mon- dragon in Zierikzee een uitvoering konden geven. Nu wijken we al weer voor de vierde keer uit naar Goes", zegt Onno Kramer. Hij hecht er waarde aan zijn cursisten een meisje staat met het bord I lo ve O'moda. Langen maakte een kin dertas met beertje en een mannen- tas met sportfiguur. De winnaars krijgen waardebonnen. De tassen worden in productie genomen. Repetitie in sporthal Onderdak in Zierikzee voor de Pas de Quatre van stellendam - De bemanning van reddingboot Neeltje Struijs van KNRM-station Stellendam heeft donderdagavond rond acht uur een surfer met problemen van het Haringvliet geplukt. De man kampte met een gebroken mast- voet en bleek, toen hij werd opge pikt, al een minuut of twintig in het water te hebben gelegen. Hij verkeerde in goede gezondheid en is bij Hellevoetsluis aan wal gezet. goes - Op de 's-Heer Hendrikskin- derendijk in Goes is gistermorgen omstreeks 3 uur een 37-jarige auto mobiliste uit Middelburg aange houden voor rijden onder invloed. De politie had even daarvoor een melding gekregen dat de vrouw in beschonken toestand over de Oost- wal in Goes reed. Bij het Tièndenplein kreeg zij een stopteken, maar reed gewoon door over de Deltaweg, de A58 op. Zij had daarbij de hele weg nodig. Op de afrit Heinkenszand kwam ze tot stilstand. Ze bleek bijna vier keer teveel alcohol gedronken te hebben. Zij kreeg een rijverbod van 11 uur en moet ook haar rijbe wijs inleveren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 52