Colofon h.jobse Jn jfernjmmi MAREA Uitvaartbegeieiding Familieberichten fH IDensenlinq.nl zaterdag 18 juni 2011 familieberichten 147 Het heeft ons ontzettend goed gedaan om zoveel reacties van oprecht medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Niek Zwaan Hij had de gave om met iedereen een hechte band te scheppen. We bedanken iedereen voor de overweldigende belangstelling, die we hebben ervaren tijdens de afscheids bijeenkomst en begrafenis zelf. Hartverwarmend waren ook de vele reacties in de vorm van persoonlijk medeleven in brieven, kaarten, mails, bloemen, telefoontjes, condoleanceregister, liefdevolle bezoeken enz. Geweldig om te hebben ervaren hoe geliefd Niek was. We zijn heel dankbaar voor de warme bijeenkomst en het waardige afscheid dat we van Niek hebben genomen; een uniek mens is er niet meer. Isabelle, Lara, Alexander, Gerd, Mies, Niek, John, Esther, Nina en Nicky Onze hartelijke dank voor de overweldigende reacties op het overlijden van de oprichter van ons bedrijf Niek Zwaan Makelaarskantoor Zwaan Dorpsplein 25 43.71 AB Koudekerke Voor de belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Maria Rejack-Willemse zeggen wij u hartelijk dank. Tonnie Rina en Roberto Mineke en Adrie Eddie klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, juni 2011: Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle oprechte blijken van medeleven die we tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wim van Velzen h'ebben ontvangen. Met trots kijken wij als familie terug op een mooi en waardig afscheid, geheel naar zijn en onze wens. Deze dag blijft in onze gedachten als een mooie herinnering. R. van Velzen-Klein Ben en Irene, Steven Rob en Els Jaimy Hans Kruiningen, juni 2011 T)e. vele lieve reacties hij he+ overlijden van mijn echtgenoot ROGÊR VANDÊR STOCKT in de vorm van woo^deiA/ praktische hulp of een luisterend oor, hehben mij diep geroerd en gesteund. Dank aan iedereen die,, op welke wijze dan ook/ mijn verdriet heeft willen delen. L3ornelia (<Gorry) Lueljon <E-euwfeestlaan 45 4860 Adeise Een woord, een gebaar, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Julien Johan Bockstael Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Denise Bockstael-Mussche Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, juni 2011 Ons bereikte het trieste bericht dat op 62-jarige leeftijd na een langdurig ziekbed is overleden Klaas Grootenboer Klaas is ruim 32 jaar bij ons, laatstelijk als portier, werkzaam geweest. Zijn enorme kennis en inzet maakten hem tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 16 juni 2011 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van Bob Agterberg betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweeest. Dini Agterberg-de Ridder Lea Agterberg en Hans Poortvliet Yvonne Agterberg en kleinkinderen Middelburg, juni 2011 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief, telefoontje of wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa Johannes Marinus de Vos Joop hebben ons diep ontroerd. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Bella de Vos-van der Klei Michael en Eef ke Timo Zierikzee, juni 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, opa en over-opa Ko Stroo zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven, in welke vorm dan ook, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, juni 2011 ONMISBAAR Jozias Verburg Broer Bikkel Vriend Levens kunstenaar Jannie Jan, Johan, Jeanine Opa Oma 24-01-1985 Marja Onno, Jesse, Nena 18-06-2008 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en vader Jan Riemens kan ik in eerste instantie niet anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft mij en mijn familie heel erg goed gedaan dat Jan zo geliefd was. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van ziekenhuis De Honte en Dr. Lateveer voor de liefdevolle verzorging die Jan heeft mogen ontvangen. M. Riemens - Quaars Christien Riemens Breskens, 18 juni 2011 Groot is de leegte die achterblijft Waardevol de herinneringen die blijven. Lieve Familie, vrienden en kennissen Daar het mij onmogelijk is, u allen persoonlijk te bedanken na het overweldigende medeleven in welke vorm dan ook, aan mij betoond, na het zo plotselinge overlijden van mijn maatje Bas Plaisier wil ik u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Het is een troost te weten dat u allen in BAS, een geziene man en fijne vriend heeft verloren, en dat u allen begrijpt wat ik nu in BAS zal missen. Tevens ben ik de HEERE dankbaar, die mij iedere dag weer kracht en gezondheid geeft om verder te gaan met zoveel lieve mensen om mij heen. Welke dag dan ook. Joppa van den Houten Kloosternolstraat 4 4322 BK Scharendijke Juni 2011 "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." ^'Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majaorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. iTel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 wyvw. hjobse-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. - r Bezoek onze bekroonde website? ï^SSK 0113-216815 www.uitvaart.vi art.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47