de emotie... Bart Koster om Wat blijft is SSifffriHË e Q cp familieberichten hes 46 I familieberichten zaterdag 18 juni 2011 Bart Koster Hij was er altijd Voor iedereen Nog zoveel te doen Zoveel te geven Nog lang niet klaar in dit leven 13-10-1957 09-06-2011 Wat begonnen is als een heerlijke vakantie Is geëindigd in een nachtmerrie Met onmenselijk veel verdriet Maar met prachtige herinneringen Aan een geweldige kanjer Moeten we afscheid nemen van Bart Love of my life: Mireille Super vader: Freddy Marcia Lieve zoon: Marie We willen dit samen met jullie doen op woensdag 22 juni om half 2 in dorpshuis 'DeZaete', Korringaweg 3 te Yerseke. Aansluitend gaan we Bart begraven. Na afloop willen we jullie vragen terug te komen naar 'De Zaete' om te proosten op Bart Correspondentieadres: de Meulemeesterstraat 7 4401 KD Yerseke "Het is zo stil in ons Vol ongeloof en verbijstering hoorden we van de vermissing en het overlijden van onze geweldige vriend Bart Koster Onze feestjes zullen nooit meer hetzelfde zijn. Ko en José Goeman Jos en Matty Poleij Jan Schot Henk en Adriënne Zuidweg Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat onze buurman Bart Koster in Marmaris is verongelukt. Dit bericht is amper te bevatten. De immer bezige Bart, sportief, positief en levensgenieter. We wensen Mireille, Fred, Marcia en de verdere familie heel veel sterkte toe in de komende moeilijke tijd. De buren in de Meulemeesterstraat Een enkel mens ontbreekt en heel de wereld lijkt leeg Na dagen van onzekerheid, hoop en angst is er nu alleen nog verdriet Bart Wat zullen wij onze lieve schoonzoon, zwager en oom binnen onze familiekring ontzettend missen Hansweert Fred Faes t Yerseke Jos van Bommel Amsterdam Myranda en Rein Sarah Vlissingen Patrick Jumana Gorinchem Eugène en Liesbeth t Bob Perry Yerseke Etiènne en Corrie Stephanie en Meshud Caroline en Dannie Monique Verslagen zijn wij allen door het overlijden, als gevolg van een tragisch ongeval, van Bart Koster Onze vakman, spil in het bedrijf, met zijn betrokkenheid en tomeloze energie, maar vooral een prachtig mens. Wat zullen we je missen. We zijn dankbaar hem gekend te hebben. Rust zacht Bart Wij wensen Mireille, familie en vrienden veel sterke toe dit grote verlies te dragen. Simon Lenger en alle medewerkers van LENGER SEAFOODS YERSEKE B.V. Vol van verdriet nemen wi j afscheid van onze goede vriend Man en maatje van onze vriendin Mireille, vader van Freddy en Marcia ROAD TO NO WHERE III!! Johan A Corry Bas A Ineke Adrienne Gino Bart A Jacky A Nina, Jacqueline, Isa Kelly A Jurgen A Yari Ko A Esther, Jan A Lucy, Ilse A Mark, Iwan Robin Lize-marie A Jaap A Monique Jacco, Ebrina Jan A Laurens Lindsey Marianne A Jolanda A Moos Sylvia Adrie A Hannie Jorien Andre A Veerle Kees A Yvonne Grerard A Evelien Devon A Esto Chris A Heleen Sidney Marco A Diana Nooit meer zaterdagmorgen een bakje koffie komen drinken. Met grote verslagenheid hebben wij het droeve bericht ontvangen dat, tijdens zijn vakantie in Turkije, plotseling is overleden onze vriend Bart Koster We verliezen in Bart een goede vriend, die op zaterdag morgen vaak langs kwam voor een bakje koffie en om diverse zaken op een fijne, informele manier te bespreken. Bart was voor ons het aanspreekpunt van Lenger Seafoods in Yerseke. We zullen je missen en wensende familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Familie en personeel De KoeijerTransport B.V. Yerseke Met verbijstering namen we kennis van het overlijden van Bart Koster echtgenoot van onze medewerkster Mireille. Wij wensen Mireille en familie heel veel sterke. Adriënne Kole en medewerkers I. v.m. met de begrafenis van Bart is Nicky Noe woensdag 22 juni 2011 GESLOTEN Noordzandstraat 28, 4401 CG Yerseke Diep geschokt namen wij kennis van de vermissing en het overlijden van Bart Koster Wij wensen zijn vrouw en kinderen, familie en dierbaren heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Holland International Reisbureau René René, Nona, Pauline, Daniëlle, Natasja, Ramona Carmen o mensenUnq.nl Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Apolonia Geluk betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Oosse Zierikzee, juni 2011 Voor uw medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder C.E.J. Pouwer - Groenleer zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2011 Wij zeggen u hartelijk dank voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Martina Bommeljé-Joziasse Familie Bommeljé Vlissingen, juni 2011 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven ha het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' Sara Hannewijk-Jansens Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Hannewijk Juni 2011 Het heeft ons goed gedaan dat zoveel mensen persoonlijk en/of schriftelijk hun medeleven hebben laten blijken na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Grietje Johanna (Gré) Maljaars-Holtrop Uw aanwezigheid bij de begrafenis, uw handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. Wij bedanken u daar hartelijk voor. Kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2011 Het heeft ons ontroerd om te ervaren, dat onze moeder en oma Jozina Francina Johanna van Gilst-Mol in uw hart een bijzondere plaats innam. Voor alle hartverwarmende bewijzen van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. kinderen en kleinkinderen juni 2011 Éénvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46