Aarnout Adriaan Korsuize - Nout - Nout Korsuize O niensenlinq.nl zaterdag 18 juni 2011 familieberichten 145 Wat was hij sterk en arbeidzaam. Wat heeft hij voor ons klaargestaan. Zijn zorg en liefde zullen wij nooit vergeten, van zijn verdriet alleen het topje weten. Sterk en moedig droeg hij zijn lot, tot 't afscheid van ons, 't welkom bij God. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en mijn allerliefste opa Klaas Grootenboer echtgenoot van Teunie Grootenboer-Hameete in de leeftijd van 62 jaar. Zierikzee: Teunie Grootenboer-Hameete Zonnemaire: Robert Scharendijke: Annemarie en Rick Freek 16 juni 2011 Wielingenstraat 34,4301 XP Zierikzee De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 21 juni om 13.30 uur in de Gasthuis kerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het kerk centrum. - Geen toespraken - Als u geen rouwkaart heeft ontvangen dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Te klein, ben ik om te begrijpen Te klein, ben ik om te weten Te klein, ben ik om te verliezen Groot ben ik om van je te houden Liefs Freek Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Klaas Grootenboer in de leeftijd van 62 jaar. A.C.C. van den Doel-Grootenboer J.C. van den Doel A. Grootenboer C.A.C. Broere-Grootenboer D.C.K. Broere M. Los - Grootenboer J. Los P. Grootenboer Neven en nichten Wij wensen Teunie en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd behulpzame en positieve vriend Klaas Wout en Heieen 'fan en Dicky We hebben afscheid van je moeten nemen Klaas We zullen je missen. Anton, Carla, Gerard en Carolien Wij wensen Teunie, Robert, Annemarie, Rick, Freek en familie veel sterkte toe met het overlijden van Klaas Grootenboer Leendert Deborah Manon Lennart Joanne Arno fohan Nelske John Nicole Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Klaas Grootenboer echtgenoot van onze gewaardeerde collega Teunie Wij wensen Teunie, kinderen en familie veel sterkte toe. Eilandzorg Schouwen-Duiveland Namens de Raad van Bestuur: A.G.M. Pinxteren Medewerkers en vrijwilligers Bedroefd delen wij u mede dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze betrokken vader en opa in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Loes Korsuize - Jobse Kattendijke: Karin en Wilko Robin Patrick Goes: Jan-Joost Niels Goes, 16 juni 2011 De Graaffstraat 71 4461 WP Goes Nout is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 22 juni om 14.15 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.30 tot 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het onverwachtse overlijden van onze zwager en oom Nout Korsuize Echtgenoot van Loes Korsuize-Jobse Wij wensen Loes, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Amersfoort: Lüdenscheid (D): Oostkapelle: Kruiningen: Middelburg: Oostkapelle: P. Bleijenburg-Jobse 1 P. Bleijenburg f T. Backhaus-Jobse t A. Backhaus t Geldermalsen: Oostkapelle: Middelburg: Neven en nichten A. Jobse t A. Westveer-Jobse t A.M. Westveer A. Osté-Jobse A.J. Osté t L. Jobse J. Jobse-Hendrikse F. Jobse t M.J. Jobse-Maljers t C. Schoe-Jobse P. Schoe t G. Bommeljé-Jobse S. Bommeljé t E. Jobse t P. Jobse t C. Jobse-Timmerman J. DenToonder-Jobse J.J. Den Toonder t I. Berdik Getroffen zijn wij door het bericht van het onverwacht overlijden van Nout Korsuize Meer dan 40 jaar deelden we lief en leed. Matty en Kees Cijsouw en kinderen In verband met het overlijden van ons commissielid gaat het Manhuistuinconcert van Popkoor Flashback op ZONDAG 19 juni NIET door. Commissie Manhuistuinconcerten Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van ons commissielid Gedurende vele jaren heeft hij zich met veel enthousiasme ingezet bij de organisatie van de Manhuistuinconcerten in Goes, zijn inbreng en toewijding zullen wij met eerbied gedenken. Wij wensen zijn vrouw Loes, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Commissie Manhuistuinconcerten Goes Jan Roeland Ruud Korsuize Roelf Zant Simon Sandee Aren Troost Na een periode van afnemende krachten is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Louis Marinus Verburg Wissenkerke, 25 juni 1944 t Zierikzee, 16 juni 2011 Zierikzee Coby Verburg-van der Hoek Chippenham Ernesta Verburg Bruinisse Alice en John Verstrate-Verburg Scheepstimmerdijk 3b 4301 LR Zierikzee Louis is thuis in zijn vertrouwde omgeving waar wij als familie de laatste dagen met hem doorbrengen. De herdenkingsdienst zal woensdag 22 juni om 13.30 uur gehouden worden in de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemde zaal. Geen bloemen Zijn leven moesten wij loslaten In ons leven houden wij hem vast Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Louis Marinus Verburg in de leeftijd van bijna 67 jaar. Goes: Thomas en Dany Verburg-Ganzeman Jori Arine en Bert Kerkwerve: Sari en Anton Hanse-Verburg Peter en Mariët Arianne en Gillis en kleinkinderen 16 juni 2011 Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van een groot mens. Als "baas" wist Louis ons altijd bezig te houden. Als vriend was hij er altijd voor ons. Aan jaren van echte kameraadschap komt veel te vroeg een einde. Een grote leegte blijft achter, rust zacht vriend. Louis Verburg Wij wensen Coby, Ernesta, Alice en John veel sterkte toe. Fred en Inge van der Werf Rinus en Dien Verhagen Getroffen zijn wij door het overlijden van de oprichter en oud-eigenaar van ons bedrijf Louis Verburg Hij mocht slechts 6 jaar nadat hij gestopt is met werken van zijn vrije tijd genieten. Ons medeleven gaat uit naar Coby, Ernesta, Alice John en verdere familie. Perry Ingrid van Westen en medewerkers Louis Verburg BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45