auto's nog in de weg fe| Agenten geslagen na mislukte date zeeland j 27 VERHUIZE MET ZORE N i! 0118 61 26 69 Rijbewijs kwijt door autorijden onder invloed Afvallen onder Medische Begeleiding? Zonder Jo-jo effect en zonder hongergevoel Wegwerkzaamheden Westkapelle 'Het allergrootste probleem is dat de nieuwe weg in veel navigatiesystemen nog niet voorkomt' Els Mesu van Kaasboerderij Schellach monpirtL rnouERs Vandaag Een tonijn van 40 kg te bezichtigen Op de Vismarkt in Veere Van 10.00 -16.00 uur, bij de stadshaven door Emile Calon foto Ruben Oreel woner Willem Uilenbroek van de Middellandse Zeetuin. „Het is rus tiger, dat zeggen de anderen hier ook. We zijn nu terug op het ni veau zoals het hier was toen ik hier zestien jaar geleden kwam. Maar het hoogseizoen moet nog komen. Veel toeristen rijden toch nog over de oude route. Ik zie hier nog veel caravans voorbij komen." En: „Maar het blijft een gevaarlijke weg. Ze rijden hier soms als idio ten. Te hard en nu het weer kan, wordt er ook weer meer inge haald." middelburg - T\vee agenten wer den in de nacht van 11 op 12 no vember 2010 in Middelburg gesla gen door een inwoner van de ge meente Terneuzen. Ook schold hij hen uit. Die man (38) was naar Middel burg gekomen voor een date. Zij kwam echter niet opdagen waarop de teleurgestelde man besloot er maar het beste van te maken en wat te gaan drinken. Vijf biertjes en vijf biertjes/wodka later trof de politie hem aan achter het station waar hij op een bankje lag. De agenten gaven de opdracht om op te staan waarna er een woorden wisseling ontstond. Die liep hoog op, zo bleek gisteren voor de Mid delburgse rechtbank. Want op een gegeven moment haalde de Ter- neuzenaar uit en raakte in één be weging, met geopende hand, zo wel de ene als de andere agent. Daarop werd hij aangehouden en, ondanks zijn verzet, overgebracht naar het arrestantencomplex bij Torentijd. Daar aangekomen schold hij de beide agenten ook uit, onder ander voor klootzakken en eikels. Eén van de twee agenten was giste ren naar de rechtbank gekomen en eiste een schadevergoeding van 150 euro. De tweede had geen eis ingediend. De Terneuzenaar erkende zonder terughoudendheid zijn daden. Hij vertelde echter ook dat hij ma- nisch-depressief is en dat alleen drank helpt om het leven wat aan genamer te vinden. Hij weet dat drank voor problemen kan zor gen, maar kon de rechtbank niet beloven dat hij in het vervolg zal matigen. Officier van justitie G. van der Hof stede eiste tegen de man een werk straf van veertig uur en een maand voorwaardelijk. Ook vindt hij dat de man behandeld moet worden. Raadsman R. Wouters vroeg om alleen een heel beperkte werkstraf omdat de man nauwe lijks geld heeft. De rechtbank von niste direct en bepaalde dat de man een taakstraf van negentig uur moet uitvoeren waarvan zes tig voorwaardelijk. Ook moet hij 150 euro betalen aan de ene agent en moet hij zich laten behandelen. Aan het slot van de zitting gaf de man de agent een hand en bood zijn excuses aan voor zijn goes - Op de 's-Heer Hendrikskin- derendijk in Goes is gistermorgen om 03.00 uur een 37-jarige auto mobiliste uit Middelburg aange houden voor rijden onder invloed. De politie had even daarvoor een melding gekregen dat de vrouw in beschonken toestand over de Oost- wal in Goes reed. Bij het Tienden plein kreeg zij een stopteken, maar reed gewoon door over de Delta weg, de A58 op. Zij had daarbij de hele weg nodig. Op de afrit Hein- kenszand kwam ze tot stilstand. Ze bleek bijna vier keer teveel alco hol gedronken te hebben. Zij kreeg een rijverbod van elf uur en moet ook haar rijbewijs inleveren. Werkt in je voordeel j telfort.nl Telfort winkels d.m.v. een eiwitdieet (zie www.prodimed.nl). Neem kontakt op met Huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek, Laustraat 1a te 's-Heerenhoek. Tel.0113-351280 (liefst voor 12.00u). zaterdag 18 juni 2011 w Els Mesu op de nu rustige weg voor Kaasboerderij Schellach. van de nieuwe doorgaande weg is het een stuk rustiger. Volgens de tellingen is de afname van verkeer in Sint Laurens het grootst: dertig procent. Een 'logisch cijfer', zegt Hans Sturm van autodealer/ben zinepomp Sturm aan de Noord- weg in Sint Laurens. „Het is duide lijk te zien dat er minder verkeer is. Al had ik gedacht dat de afna me nog groter zou zijn." De ver koop aan de pomp is met twintig procent gedaald, aldus Sturm. „Dat valt me nog mee. Ik dacht dat het de helft zou gaan schelen." De opening van de nieuwe N57 en daarmee de afname van het ver keer door Sint Laurens heeft geen invloed gehad op de verkoop van auto's, zegt Sturm. „Omdat het minder druk is, is het bedrijf nu beter benaderbaar. Ook omdat er nu minder vrachtauto's door Sint Laurens rijden." Weer iets westelijker gelegen, op de weg tussen Middelburg en Grijpskerke, is een afname van zo'n 1200 auto's per dag vastge steld. In Buttinge, dat langs deze weg ligt, is dat merkbaar, zegt be- westkapelle - Vanaf maandag wordt een deel van de Zuidstraat in Westkapelle herstraat. Het ver keer wordt omgeleid. Het rabat- voetpad blijft bereikbaar. De werk zaamheden duren zeker twee we ken. Maandag begint ook de aan passing van het het fietspad aan de Schelpweg te Domburg. Er wordt een tijdelijk stoplicht geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27