Moszkowicz komt op Contacta contacta Eén van de meest bekende advocaten van ons land, Bram Moszko wicz, komt naar Contacta. Moszkowicz is regelmatig te zien op de Nederlandse TV en een graag geziene gast in vele praat- en actuali teitenprogramma's. Door zijn optreden krijgt de kijker inzicht in de bijzondere wereld van de rechtspraak en het labyrint van juridische wetgeving, jurisprudentie en rechtbankprotocol. door Annet van de Ree GOES - Nooit eerder werden rechts zaken zo openlijk besproken als de za ken van Bram Moszkowicz. Daarmee doorbreekt hij de cocon van de afge schermde wereld van rechtskamers en toga's. En hij daagt de rechterlijke macht uit om zich publiekelijk beter te etaleren. Sinds zijn verdediging van Geert Wilders kent het Nederlandse- publiek het begrip 'wraken' bij moge lijke partijdigheid van rechters. Mosz kowicz is tot nu toe in staat gebleken zijn beroep als advocaat te kunnen combineren met media aandacht in een wereld waar iedere persoon in eens volop in de belangstelling kan staan. Toekomstvisie Perry Kentin, organisator van Contac ta 2011, vindt Moszkowicz dan ook de perfecte 'keyspreker' binnen het thema Visie op de toekomst. "Rond om het thema 'Visie op de toekomst' worden diverse activiteiten georgani seerd. Wij willen graag bekende Ne derlands vanuit hun achtergrond laten spreken. Wij willen graag weten hoe Bram Moszkowicz aankijkt tegen de toe komst van Nederland op gebied van de rechtsgang, maar ook hoe hij ont wikkelingen beoordeelt in het be drijfsleven en de economie? Niet al leen hijzelf staat volop in de belang stelling, óok zijn clientèle heeft te ma ken met bovengemiddelde interesse vanuit de mediawereld. Ieder detail kan binnen enkele seconden op straat liggen, of deze informatie nu correct is of niet. Vanuit zakelijk oogpunt kan dit grote schade aanrichten. Hoe gaat hijzelf en zijn kantoor om met de media en het steeds aan importantie winnende Social Media, bijvoorbeeld in het kader van de wet bescherming persoonsgegevens en privacy of het doorsluizen van geheime gegevens? Hoe kan een bedrijf zich hiertegen be schermen? Boeiende vraagstukken, waar Moszkowicz zeker een ant woord op heeft. Abraham (Bram) Moszkowicz is één van Ne derlands bekendste advocaten. Samen met zijn vader en zijn broers David en Max jr. vormt hij de advocatenmaatschap Moszkowicz Advo caten met kantoren in Maastricht en Amster dam. Bram leidt de vestiging in Amsterdam. Bram studeerde Rechten in Amsterdam. Tij dens zijn studie valt hij niet op omdat hij bril jant is, wel door zijn ijver en formele gedrag. Hij ziet er altijd perfect uit. Bram zegt zelf het meest geleerd te hebben van de pleidooien van zijn vader, waar hij zo vaak mogelijk naar ging luisteren. Bram Moszkowicz had en heeft veel beroemde en beruchte mensen onder zijn clientèle, zoals de in 2003 vermoorde Cor van Hout, de Suri naamse legerleider Desi Bouterse, diva Patty Brard, vastgoedmagnaat Willem Endstra en top crimineel Willem Holleeder. Moszkowicz is geregeld te zien op de Neder landse televisie. Hij treedt op als misdaaddes- kundige in het showbizzprogramma RTL Bou levard en presenteerde in 2005 ;en talenten jacht voor jonge advocaten voor de AVRO, met de naam 'De Nieuwe Moszkowicz'. De winnares kreeg een driejarig contract bij Mosz kowicz Advocaten. Naast Moszkowicz onderhandelt Ken- tin met meerdere bekende Nederlan ders, die het Contacta publiek kun nen boeien. Kentin hoopt o.a. Alexander Klopping te contracteren. Deze jonge internet ondernemer wordt gezien als dé social media goe roe. Klopping is regelmatig te gast bij DWDD. 'Speeltuin voor sport business' Het aantal inschrijvingen voor de zil veren editie van Contacta groeit ge staag en er zijn nieuwe stappen gezet voor de inrichting van de Sport Bu siness special. Oud atletiek internatio nal Frans Maas gaat in samenwerking met Schelde Sports uit Goes vormge ven aan de "speeltuin voor sport business" op Contacta. Sportieve acti viteiten, bekende Nederlanders en het bedrijfsleven gaan ervoor zorgen dat u Contacta 2011 niet kunt mis sen. e eerste 'grote naam' is binnen: ram Moszkowicz Organisator Perry Kentin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 155