Schults Schilders zorgt goed voor uw woning! I_ Schults Schilde HSynchro Waar begint u met bouwen? Bouwraadhuis.nl TE HUUR bedrijfsmakelaardij 088-SYNCHRO waar bouwen begint www.synchromakelaardij.nl Zichtlocatie rijksweg A-58, bedrijventerrein Noordzak Instapklare showroom-/ka,ntoorruimte met airco Vrij in te delen showroom-/kantoor-/bedrijfsruimte buitenterrein l Diverse afmetingen vanaf ca. 150 m2 tot ca. 1500 m2 A Nieuwe moderne geveluitstraling d.m.v. nieuwe kozijnen A en gevelbeplating Vrije hoogte ca. 5.50 m I Overheaddeur aan achterzijde Bestraat buitenterrein achterzijde alsmede P voorzijde B Perifere detailhandel mogelijk na vrijstelling B Oplevering op korte termijn mogelijk B Scherpe huurcondities Met het afsluiten van het schilder-/onderhöuösabonnement Gegarandeerd Woning-Onderhoud® van Planbuilding hoeft u nooit meer zélf de ladder op! Bovendien heeft u met dit abonnement de zekerheid dat voor een vast maandbedrag al het schilderwerk- en onderhoudswerk regelmatig en vakkundig wordt uitgevoerd door Schults Schilders. Maar natuurlijk ook zónder abonnement bent u bij ons van harte welkom. Kijk eens op www.schultsschilders.nl of bel ons, geheel vrijblijvend, voor meer informatie. planbuilding' Deltastraat 4 Postbus 23 - 4300 AA Zierikzee Tel.: 0111 - 414065 info@schultsschilders.nl www.schultsschilders.nl Bouwraadhuis weet waar bouwen begint! Bouwraadhuis staat met beide benen op de grond in haar ontwerpen en kent de grenzen van regelgeving, bestemmingsplannen, wel- standseisen en vergunningsprocedures in uw gemeente. Een deskundige begeleiding van uw bouwplannen kan veel tijd en geld besparen. Bouwraadhuis is uw deskundige partner met oog voor de realiteit. Een ontwerp van Bouwraadhuis is een optimale balans van functionaliteit, vormgeving en detail. Bouwraadhuis, gevestigd in het voorma lige Raadhuis van Kruiningen, bestaat nu bijna 40 jaar en heeft een groot aantal mooie bouwprojecten begeleid in be- drijfs-, utiliteits- en particuliere woning bouw. Onder leiding van zakenpartners Teun Hoogvliet en Jeroen Brouwer is Bouwraadhuis inmiddels een begrip in de regio. "Onze formule alles in één hand - is met name voor zakelijke op drachtgevers een groot voordeel. De bouw of verbouw van een pand is be hoorlijk arbeidsintensief. Met onze ken nis van wet- en regelgeving, aanvraag- en vergunningprocedures zullen wij al in de ontwerpfase een haalbaarheidstoets uitvoeren. Een opdrachtgever kan een prachtig plan hebben; het is onze taak dit te concretiseren in een ontwerp wat uit eindelijk past in de omgeving en voldoet aan de weistan dseisen. Bij de realisatie van utiliteits- en bedrijfsbouw is de uitstraling een belangrijk aspect, maar minstens zo belangrijk is de logische routing, effec tieve indeling en gebruik van bouwma terialen. Door een gelijktijdige integratie van veiligheidseisen in het ontwerp is het resultaat optimaal. Deze aspecten zijn al lemaal van invloed op het uiteindelijke bouwplan," benadrukt Jeroen Brouwer. De realisatie van een particuliere woning vraagt om een andere benadering dan een bedrijfs- of utiliteitspand. Ook voor dit traject heeft Bouwraad huis alle disciplines voor een optimaal bouwproces in huis. "Samen met onze archi tect, ingenieurs en-brand en milieuspecialist kan een ontwerp uiteindelijk op een effectieve wijze uit gewerkt worden, zodat de bouwaanvraag zo snel mo gelijk richting gemeente kan'gaan. "Het traject van ontwerp tot en met ople vering kost gemiddeld een jaar. De behandeling van de aanvraag bij de gemeente in een vergunningspro cedure duurt ongeveer 12 weken. Hoe sneller de pro cedure gestart kan worden, hoe beter. Directe lijnen intern en één aanspreekpunt voor de opdrachtgever tij dens de bouwfase zorgen hiervoor. Daar naast kunt u het aanbestedingstraject aan Bouwraadhuis uitbesteden. De combina tie van deskundigheid op het gebied van wet- en regelgeving, oog voor details in het ontwerp en materiaal gebruik, zorgen voor een optimale prijs - kwaliteit ver houding," benadrukt Teun Hoogvliet. Bouwraadhuis vormt de spil in een bouw Jeroen Brouwer en Teun Hoogvliet voor het Bouwraadhuis proces en zij kan met haar expertise de wensen tot een plan smeden, die voldoet aan alle wettelijke eisen in combinatie met een mooie vormgeving. De recente opening van de uitbreiding bij Woonbou levard Poortvliet is één van die projecten, waarvoor Bouwraadhuis haar expertise heeft ingezet.Vele andere bedrijfspanden, scholen, winkelpanden (o.a. Cl000 vesti gingen in de regio) zijn inmiddels door Bouwraadhuis begeleid en gerealiseerd. Markt 2, 4416 AH KRUININGEN, T 0113 571758 F 0113-573894, info@bouwraadhuis.nl, www.bouwraadhuis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 146