.nl/ mnee Gevleugelde Zomerconcerten PZC de mmrnm smo x v ->•§ - J PZC ABONNEE VOORDEEL Op woensdag 13 juli zijn de Klaviervirtuozen Jan Vayne en Martin Mans met een zomers concert in Vlissingen. Dit jaar gaat de bezem door de klassieke samenstelling en komen zij op een nieuwe eigenwijze wijze voor de dag. Mans en Vayne spelen niet op één, maar op twee vleugels. Zanger Rob van Surksum maakt de zomerse concerten dit jaar compleet met zijn warme en bijzondere operastem. Any dream will do, Mijn gebed, The Rose en Music is slechts een tipje van wat de musici op de zomerse avonden ten gehore brengen. Jan Vayne en Martin Mans bespelen ieder een eigen vleugel. De operastem van Rob van Surksum gaat vlekkeloos samen met de instrumenten. De virtuozen laten zich solistisch Ruim 25% korting horen op orgel en vleugel en als klapper voegen ze dit allemaal ook nog eens samen. Een zomerconcert van de virtuozen staat garant voor een wervelende concertavond. Zo profiteren abonnees De entreeprijs bedraagt 17,50, abonnees ontvangen ruim 25% korting en betalen slechts €13,- p.p. Kinderen t/m 11 jaar betalen geen 7,50 maar slechts 3,-. Het concert begint om 20:00 uur aan de Oude Markt 2 in de Jacobskerk in Vlissingen. U kunt vooraf uw kaarten reserveren via www.martinmans.nl of contact opnemen met de reserveerlijn telefoon 06-52281279. Neem op 13 juli bijgaande originele, volledig ingevulde bon mee naar de kassa van de St. Jacobskerk in Vlissingen om uw gereserveerde kaarte'n in ontvangst te nemen en te betalen. Wees er snel bij, want op op! Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.Dzc.nl/abonneevoordeel Herinnfringen AAN èfiite Xr' ABON Nj£ Boek: herinneringen aan de verriwe- nen stad, Middelburg 1940 15,- Antislipcursus SEC 2 voor de prijs van 1 BON Zomerconvert St. Jacobskerk Vlissingen Ruim 25% korting op entreebewijs Zomerconcert St. Jacobskerk Vlissingen, 13 juli a.s. om 20.00 uur.Tegen inlevering van deze originele, volledig ingevulde bon aan de kassa van de St. Jacobskerk in Vlissingen ontvangen abonnees hun gereserveerde kaarten. Zij betalen slechts 13,-p.p. in plaats van €17,50, Kinderen betalen slechts 3,-. Maximaal 5 personen per bon. Toegangskaarten voor volwassenen a 13,- Toegangskaarten voor kinderen t/m 11 jaar a 3,- Aantal: Naam Om Ov Adres Postcode woonplaats Telefoon e-mail De kaarten liggen op de concertavond vanaf 19.00 uur klaar bij de ingang van de Jacobskerk. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft umadere informatie aan. a r www.D2c.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met teel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreke'n m:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 104