buitenland 19 steeds door Navo bestookt Nu gratis monteur! Franse kinderen in ziekenhuis door Exoli Congreslid Anthony Weiner vertrekt alsnog (ZIQQO verbod op autorijden Iran schiet binnenkort een aap de ruimte in Al Qaeda benoemt al-Zawahiri tot leider informatie van het waterschap Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl vrijdag 17 juni 2011 De twee watervergunningen, die aan Eastman Chemical Middelburg B.V. zijn verleend voor het lozen van mogelijk verontreinigd hemelwater en bedrijfsafval water, liggen van 20 juni 2011 tot en met 1 augustus 2011 ter inzage op het waterschapskantoor en het stadskantoor in Middelburg. Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer informatie over een bepaald onderwerp willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur (088-2461000). Volgens topman Guy Lamorlette van het Franse bedrijf SEB-CERF uit Saint-Dizier, dat de hambur gers had geproduceerd, wordt nu uitgezocht waar het vlees vandaan komt. Het kan volgens hem alleen afkomstig zijn uit Duitsland, Ne derland of België. Lidl Nederland zei in een reactie dat het dit pro duct niet in haar assortiment heeft en het ook op niet in Nederland in de verkoop heeft gehad. ven auto te rijden. Dat zei de men senrechtenorganisatie gisteren. Vandaag begint in het conservatieve koninkrijk de campagne Wo- men2Drive. Vrouwen zijn via sociale netwerken als Facebook en Twitter opgeroepen in het dagelijkse leven de auto te gebruiken. De afgelopen weken is een aantal Saudische vrou wen aangehouden dat in het buiten land had leren rijden en ook in Sau- di-Arabië achter het stuur ging zit ten. Zij werden na hechtenis op lopend tot tien dagen weer vrijgela ten. foto Sergej Tsjoezavkov/AP PARIJS - Zeven kinderen zijn in een ziekenhuis in Lille in het noor den van Frankrijk opgenomen, na dat ze vlees hadden gegeten dat was besmet met een E.coli-bacte- rie. De kinderen zijn er slecht aan toe. Van een van hen is de toe stand kritiek, aldus gezondheids functionarissen gisteren. Het vlees was waarschijnlijk afkomstig van de Lidl. Dat bedrijf heeft de ham burgers uit de schappen gehaald. standige.onderdanen te stoppen. Concreet werd slechts de instelling van een vliegverbod boven Libië genoemd. Het zenden van grond troepen werd uitgesloten. Optimisten dachten dat de klus binnen een week geklaard zou zijn. Dan zou Kaddafi wel opge ven. Inmiddels weten betrokke nen beter. Kaddafi zit er nog. Libië is grofweg in twee stukken uiteen gevallen: het oosten is in handen TEHERAN Iran heeft plannen om in de zomer een levende aap de ruimte in te stu ren. Dat meldde het hoofd van de Iraanse ruimtevaartorganisatie Ha- mid Fazeli gisteren volgens staats media. De nieuwe raket met de aap wordt gelanceerd tot een hoogte van 120 kilometer. De eerste bemande ruimtevlucht staat volgens Iran ge pland voor 2020. DUBAI Al Qaeda heeft Ayman al-Zawahiri benoemd als nieuwe leider. Dat blijkt uit een verklaring van de groep die gisteren stond op een is lamitische website. Al-Zawahiri volgt Osama bin Laden op, die 2 mei door Amerikaanse comman do's is gedood. De Egyptenaar Al-Zawahiri was al twee jaar plaats vervanger van Bin Laden. van de opstandelingen, het westen is Kaddafi-territorium. In Benghazi zetelt een door het Westen gesteunde zelfbenoemde Nationale raad die inmiddels door de internationale gemeenschap 700 miljoen euro is toegezegd. Vijf tien landen hebben de raad als nieuwe 'regering' erkend. De 700 miljoen wordt onder meer besteed aan wapentuig en munitie, maar ook aan voorzieningen om een NEW YORK - Het Amerikaanse Con greslid Anthony Weiner heeft gis teren zijn functie neergelegd. Zijn veelbelovende politieke carrière is geknakt, doordat hij foto's rond stuurde van hemzelf in kennelijk opgewonden staat, maar daarover loog toen het uitkwam. Weiner (46) bood in een korte ver klaring excuses aan 'voor de per soonlijke fouten die ik gemaakt heb en de gene die ik heb veroor zaakt'. De excuses golden zijn bu ren en kiezers, 'maar vooral mijn vrouw, Huma'. Zij stortd niet aan zijn zijde, zoals zij ook afwezig was toen hij tien dagen geleden pu bliekelijk toegaf dat hij onfatsoen lijke boodschappen en foto's had gestuurd aan vrouwen die hij onli ne kende. De politicus had ge hoopt Congreslid te kunnen blij ven, maar onderkende uiteindelijk dat hij zichzelf te diep in de nes- land draaiende te houden. De strijd tegen Kaddafi heeft de raad echter, nog allerminst gewon nen. De Libische leider heeft al leen al 15.000 man samengetrok ken rond Misrata in een poging die stad te heroveren. En ook el ders in het land voert zijn leger ge vechtshandelingen uit. De Navo heeft nu besloten de missie-Libië met drie maanden, dus tot 17 sep tember, te verlengen. ten had gewerkt. Hij zei af te tre den 'zodat mijn collega's weer aan de slag kunnen, mijn buurtgeno ten een nieuwe vertegenwoordiger kunnen kiezen en, het belangrijk ste, dat mijn vrouw en ik de scha de die ik veroorzaakt heb kunnen helen'. Dat was deels ook wat lei ders van zijn partij de afgelopen dagen hebben gezegd, zodat de De mocraten zich kunnen concentre ren op de verkiezingen van 2012, zonder steeds op morele gronden te worden aangevallen door de Re publikeinen. Weiner kwam in op spraak door zijn al te vermetele ge bruik van sociale media als Face book en Twitter. Hij dacht een fo to van zijn gespannen onderbroek aan een studente te sturen, maar publiceerde die daarentegen op Twitter. Aanvankelijk ontkende hij en zei hij dat zijn T\vitter-account gehackt was. 'Volgens onderzoek van de Consumentenbond Ziggo heeft een zinderende zomeraanbieding. Wie nu overstapt naar Alles-in-1 Plus krijgt namelijk een gratis monteur! Deze zorgt ervoor dat de beste Digitale Televisie* razendsnel internet tot wel 40Mbit/s en gratis bellen naar meer dan 1 miljoen Ziggo Telefonie- abonnees makkelijk en snel bij je geïnstalleerd worden. Ga nu naar ziggo.nl/overstapweken of bel 0900 - 0730 (lokaal tariel).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 9