geslaagd 117. maken in Hollywood vrijdag 17 juni 2011 MSHMMHiBMiaMBMHaMBiBSBH Suraya Maenhout wil het later gaan maken als filmproducer in Hollywood. foto Mechteld Jansen ter, Goes; Hila Said, Kruiningen. Havo, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij Madhu de Bruijne, Goes; Joël Caljouw, Middelburg; Desie Passenier, Vrouwenpol der; Nisya Putranti Yang Eranisya, Goes; Joëlle Scheele, Zaamslag; Manon van Zweeden, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel cultuur en maatschappij Davina Morks, Oosterland; Monique Zan- dee, Goes. Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij Joske Frederiks, Brouwershaven; Sander Koks, Heinkenszand; Tom Kuitems, Goes; Glenn Luitwieler, Vlissingen; Dylan Marko- vic, Vlissingen; Frederique Sinke, Veere. Vwo, atheneum, profiel natuur en ge zondheid Anne Ars, 's Heerenhoek; Rens van Iwaar- den, Oost-Souburg; Roos Meulendijks, Vlissingen; Sharona Vangheluwe, Vlissin gen; Jasmine van der Waal, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel natuur en tech niek Anco Simonse, Burg-Haamstede. Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij Michelle Djojodimedjo, Middelburg; Kelly van Harmeien, Oosterland; Jaël Kiewit, Middelburg; Rikky Maas, Vlissingen; Da vid Mondeel, Kapelle; Jochem van Noord, Goes; Laura Vermunt, Vlissingen. Vwo, atheneum, profiel, natuur en gezondheid/natuur en techniek gages m vin van Dorp, Middelburg; Nadia Ghartit, Oost-Souburg; Kim van Helvoirt, Vlissin gen; Kevin Hofmann, Serooskerke; Melis- sa Ivens, Middelburg; Oguzhan Kizilars- lan, Middelburg; Mandy Simonse, Sint Laurens; Maikel de Zweemer, Middelburg Werken in de zorg (KPC-groep) Cora Brasser, Westkapelle; Mieke Janse, Middelburg; Whitney Kooman, Oost Sou burg; Raimaline Rosaria, Vlissingen Werken in de kinderopvang (KPC-groep) Samantha Becker, Vlissingen; Sarina Pol derdijk, Middelburg; Cissy-Fay Redjosen- tono, Vlissingen; Tanisha Romano, Vlissin gen; Merve Ucar, Middelburg; Amy Verg ouwen, Vlissingen Banktimmeren en machinaal houtbe- werken (KPC-groep) Yoran Knol, Vlissingen; Meivin den Outer, Vlissingen; Mitchell Proost, Oostkapelle CCV chauffeursdiploma taxi Gary O'Hagan, Oost-Souburg Veilig op stage Mohamed Bedouch, Vlissingen; Dylan de Block, Middelburg; Mohammed Elbad- moussi, Vlissingen; Christian van der Gaag, Vlissingen; Bahoz Ibrahim, Middel burg; Jur Menke, Zoutelande; Morencer Morris, Middelburg; Meivin den Outer, Vlissingen; Renzo Roemeratoe, Oost-Sou burg; Sherel Rosaria, Vlissingen; Darwin van Scheijndel, Middelburg; Jack van der Schoor, Middelburg; Orlando Schulze, Vlissingen; Jordy Slabbekoorn, Seroosker ke; Jordy*Stem, Middelburg; Merve Ucar, Middelburg; Badr Zelag, Vlissingen Veiligheid Checklist Aannemers (VCA) Christian van der Gaag, Vlissingen; Meivin den Outer, Vlissingen; Jordy Stern, Mid delburg Werken in de detailhandel (KPC-groep) Naomi' Bernaards, Middelburg; Seda Ce- beci, Middelburg; Marinca van Dommele, Vlissingen; Shany Dorothea, Middelburg; Bahoz Ibrahim, Middelburg; Mieke Janse, Middelburg; Ryanne Joziasse, Oost-Souburg; Jur Men ke, Zoutelande; Jennifer Mensah, Middel burg; Jeroen Spruijt, Vlissingen; Jacintha Steenpoorte, Middelburg; Silvester Stroo, Vlissingen; Cheyenne de Visser, Vlissin gen; Badr Zelag, Vlissingen Aankomend verkoop medewerker (Ni veau 1) Rowena van Eenennaam, Vlissingen; Kim Vermeulen, Middelburg; Ikram Zariouh, Oost Souburg; Sharona Zorgvliet, Middel burg - Werken in de keuken (KPC-groep) Stephannie Otto, Middelburg; Lorena Se- chi, Middelburg; Julia van Sluys, Middel burg; Martin de Witte, Zoutelande; Chris tel Wouters, Grijpskerke Werken in de keuken plus Dylan de Block, Middelburg; Ravenna Cor- bijn, Oost-Souburg; Joeri van Houtum, Middelburg; Vendor Konings, Colijnsplaat Werken in het groen (KPC-groep) Ricardo Odogaso, Middelburg; Jack van der Schoor, Middelburg Groene ruimte, niveau 1 Timo van Scheltinga, Middelburg Doorstroom naar ROC Sanne Dijkhuizen, Middelburg; Roan van Ederen, Krabbendijke; Ruben van der Vel de, Kapelle; Angela Verhoole, Vlissingen. Praktijkschool Het Bol werk, Middelburg Heftruckcertificaat Yoran Knol, Vlissingen; Morencer Morris, Middelburg; Julian Oberhollenzer, Oostka pelle; Remco Pronk, Middelburg; Mitchell Proost, Oostkapelle; Werner Smits, Mid delburg Schoonmaken in de groothuishouding (KPC-groep); Amira Azaroual, Vlissingen; Naomi Belf- roid, Oost-Souburg; Eduard van Dijk, Vlis singen; Liza Dingemanse, Biggekerke; Ke- Jeffrey Dunnes, Oost-Souburg; Amira Kra- messi, Middelburg; Jordan Mariana, Nieuw en St.Joosland; Foort de Witte, Zoutelande Uitstroom met een baan Virhu Bhoelai, Oost-Souburg (Schoenma kerij de Sleutelspecialist); Esther Evertse, Vlissingen (LétÉ); Joyce Jochemsz, Vlissin gen (LétÉ); Aline van der Linde, Middel burg (Stichting Werkt voor Ouderen); Julian Oberhollenzer, Oostkapelle (Meek- el Cases); Gary O'Hagan, Oost-Souburg (taxicentrale Vlissingen); Arno van Oor schot, Vlissingen (haven van Vlissingen); Duncan van Scheijndel, Middelburg (TPU Services); Mandy Simonse, Sint Laurens (Grandcafé Willem); Jordy Slabbekoorn, Serooskerke (LétÉ); Werner Smits, Mid delburg (Karwei zwembad Vrijburg- bad); Jonathan Western, Vlissingen (Mc Donald's); Isa Willems, Middelburg (Kruid vat); Foort de Witte, Zoutelande (Binnen de perken); Ikram Zariouh, Oost-Souburg- (hotel Piccard de Nieuwe Haven); Leo van Zetten, Vlissingen (LétÉ); Sharona Zorgvliet, Middelburg (Albert Heijn). Luzac College, Bergen op Zoom VMBO-TL Nicolaj Backes, Kapellen (België); Rachel van der Heiden, Meersel-Dreef (België) HAVO Nortin Abdullah, Bergen op Zoom; Fa- bien Appels, Bergen op Zoom; Tom ter Bogt, Halsteren; Carlijn Bomas, Sint Philip^ sland; Romina Brady, Bergen op Zoom; Sander de Bruijn, Heerle; Joris Kodde, Tholen; Uto Oosterhof, Schijf; Christiaan Peters, Bergen op Zoom; Thomas Pip ping, Bergen op Zoom; Deborah Putman, Wouwse Plantage; Myriam Putman, Wouwse Plantage; Niels Schenkenberg van Mierop, Bergen op Zoom; Robbert Tan, Zuid-Beijerland; Rose Verrest, Roosendaal; Richelle van Vugt, Ossend- recht VWO Floor Bod, Roosendaal; Justus Cambier, Axel; Annabelle Drost, Bergen op Zoom;1 Jesse van Groenigen, Bergen op Zoom; Teun Heesters, 's-Gravenpolder; Diederik de Jonge, Bergen op Zoom; Lars Matthijs, Bergen op Zoom; Chris Pluymackers, Ka pellen (België); Joris Reijnders, Wouw; Pascaline Stook, Bergen op Zoom; Mat thijs Withagen, Roosendaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 91