iólgesl Suraya wil het vrijdag 17 juni 2011 Zwin College, Oostburg VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg, Bouwtechniek: Ryan de Fouw, Schoondijke. tf VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg, Handel en Administratie: Arevik Abramian, Schoondijke; Manuëla Buyck, Breskens; Jessica van Doorn, Schoondijke; Margaretha Thaqi, Oost burg; Arta Zenuni, Oostburg. VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg, Metaaltechniek: Jimmy Faas, Breskens; Gino Simonse, Breskens. VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg, Voertuigentechniek: Kwinten Boogaard, Oostburg; Nigel Jan sen, Sluis; Christina Schokkenbroek, Oost burg; Fred van Weynsbergen, Oostburg. VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn breed: Cynthia van Belois, Groede; Edwin Brand, Breskens; Samantha de Bree, Breskens; Kelly Buzeyn, Oostburg; Annabel van Gae- len, Aardenburg; Rowena van Grol, Bresr kens; Fatma Koca, Oostburg; Manon Krij ger, Breskens; Shannen Rijckaert, Bier vliet; Veronique Vermue, Hoofdplaat. VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg, Handel en Administratie: Joël van As, Oostburg; Leonard Brahimi, Oostburg; Sofia El Cadi, Breskens; Anna Heijboer, Breskens; Tim Hoogers, Oost burg; Arianne de Hullu, Zuidzande; Stephy Piternella, Aardenburg; Robert Plasschaert, Sluis. VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg, Metaaltechniek: Niels Hirdes, IJzendijke. VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg, Voertuigentechniek: Martin Danckaert, Sluis; Jessy Fijnaut, Breskens; Bruce Hosten, Cadzand; Bram Smit, Cadzand. VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn breed: Anouk Bron, Oostburg; Christel Brou wers, Oostburg; Daniëlle Ie Grand, Aar denburg; Juana Haaksman de Koster, Oostburg; Chayenne Harding, Eede; Roy Lecluyze, Oostburg; Andrea van der Pool, Oostburg; Shirley Ras, Oostburg; Savan nah Temmerman, Zaamslag. VMBO, Theretische leerweg: Tim Aarden, Oostburg; Tessa Barendse, Aardenburg; Kelsey Bartelse, Cadzand; Ro bert Benne, St. Kruis; Jens Blondeel, Ee de; Jeroen van den Bossche, IJzendijke; Yannick Buzeyn, Aardenburg; Berend Cats- man, Oostburg; Pieter Claeijs, Aarden burg; Naomi Cornelis, Breskens; Iris D'Hoore, Breskens; Esther Dieleman, Bier vliet; Lotte Dierikx, Oostburg; Demi En gelaar, Oostburg; Sharon Fenijn, Oost burg; Jelle de Cardeijn, Breskens; Sabine van Herk, Aardenburg; Tiffany Hoste, Sluis; Carlo Huisman, Schoondijke; Gabriëlle Jansen, Breskens; Ad de Koster, Hoofdplaat; Stèphan Kuijs, IJzendijke; Alexander Kusters, IJzendijke; Kelly Lip pens, Biervliet; Veronique Maas, Zuidzan de; Maxim Maertens, Oostburg; Sandra de Nooijer, Breskens; Najoni Notebaart, Breskens; Nina Notenboom, Zuidzande; Marie-Claire Obrie, Breskens; Irene Pari- daen, Breskens; Bo Pleijte, Zuidzande; Meike Raaijmakers, Schoondijke; Elisa Raeman, Aardenburg; Manon Risseeuw, Groede; Rani Rootsaert, Aardenburg; Mirthe Schipper, Waterlandkerkje; Esmée de Schoolmeester, IJzendijke; Jillis Schoo- nenberg, Oostburg; Niek Serrarens, IJzen dijke; Sander Tas, Waterlandkerkje; Vicky Termote, Oostburg; Kimberley Thomas, IJ zendijke; Manuela van de Velde, Bres kens; Nick Vinke, Groede; Stefan Visser, Nieuwvliet; Maaike Voerman, Cadzand; Thijs de Vries, Breskens; Guus Waals, Bier vliet; Anouska Weeda, Schoondijke; An ouk van Weijnsbergen, Oostburg; Flip van Wijk, St. Margriete; Simone de Win ter, Cadzand; Serge Wondergem, Bres kens. HAVO, profiel Cultuur en Maatschap pij: Sarah Cornelis, Breskens; Ruud van Dam me, Groede; Maaike Dierings, Breskens; Marieke Fieret, Zuidzande; Marise de Grip, Cadzand; Shannon Keijmel, Bres kens; Aafke Moens, Aardenburg; David de Ridder, Waterlandkerkje; Ard Schep pers, St. Kruis; Gwendolyn Thilleman, Oostburg; Sharon Thiry, Cadzand; Mikaël Vanderhaegen, Aardenburg. HAVO, profiel Economie en Maatschap pij: Robin Aernoudts, Oostburg; Mathijs Al- mekinders, Zuizande; Glenn Baas, Sluis; Elmar Barendse, Aardenburg; Mike Bran denburg, Sluis; Ciovannie de Bruijne, Aar denburg; Mathijs Buzeijn, Schoondijke; Niek Dikker, Eede; Roderick de Dobbelae- re, IJzendijke; Eline Evers, Aardenburg; Ro bin Hannewijk, Sluis; Lars Hazen, Sluis; Kayleigh Josiassen, Oostburg; Lize van de Kop, IJzendijke; Dave Krijnen, Oostburg; Kim van Leeuwen, Oostburg; Hans de Meester, Breskens; Kaily Du Pré, Oost burg; Lorenzo de Rijcke, Aardenburg; Bir- ger Tas, Aardenburg; Ricardo Temmer man, Oostburg; Roos van Velzen, IJzendij ke. HAVO, profiel Cultuur en Maatschappij en Economie en Maatschappij: Chloë Bijlhout, Sluis; Claire Van den Ee- den, Oostburg; Wendy Gijzeis, Sluis; An ne van Hermon, Eede; Mariska van Schaick, Oostburg; Anouk Vercruijsse, Oostburg; Fayona Vermeire, Biervliet; Romy van Voren, Breskens; Carmen Wil- iemsen, Breskens. Korte intensieve opleidingen MAVO (VMBO-T), HAVO en VWO in Middelburg Wij starten weer begin september! In één jaar naar het diploma MAVO (VMBO-T), HAVO, VWO of in twee jaar naar het diploma HAVO via onze opleiding HEXBO. Kom naar de Open Dag op zaterdag 2 juli 2011 tussen 10.30 en 13.30 uur. Om 11.00 en 12.00 uur starten de centrale informatierondes. Vraag onze folder aan, kijk op www.roczeeland.nl/educatie of bel voor een afspraak! ROC Zeeland, cluster Educatie Ravensteijnweg 1 4337 PG Middelburg T0118-558640 www.roczeeland.nl/educatie vavo0roczeeland.nl HAVO, profiel Natuur en Gezondheid: Sabine de Badts, Sluis; Iris Catsburg, Oost burg; Maaike Hermans, Sluis; Mark van den Pol, Aardenburg; Anika Riemens, IJ zendijke. HAVO, profiel Natuur en Techniek: Jona Ceulemans, Schoondijke; Robin Her mans, Sluis; Flip de Klerk, Aardenburg; Caetlin Voogdt, Cadzand; Jaap van de Voorde, Aardenburg; Mathijs van den Worm, Sluis. HAVO, profiel Natuur en Gezondheid en Natuur en Techniek: Anne Boidin, Aardenburg; John de Bruijc- kere, Aardenburg; Kevin Buysse, Sluis; Emil Deveneijns, Watervliet; Angelique Fokkema, Schoondijke; Nicolaas Franke- fort, Schoondijke; Garion Hagenaar, St. Kruis; Robin Hermans, Waterlandkerkje; Bart de Milliano, IJzendijke; Michiel Pater, Sluis; Mitchell de Ruijsscher, Oostburg; Mark Timmermans, Aardenburg. Atheneum, profiel Economie en Maat schappij: Kasim Asian, Oostburg; Denise Bijman, Aardenburg; Martin Faes, Aardenburg; Ky- ra Croosman, Sluis; Mariëlle van den Ker- chove, Sluis; Laurens Mesuere, Sluis; Ma- thieu Monteau, Oostburg; Cedric van Pa rijs, Eede; Rens Pyfferoen, Sluis; Thijs Ringoot, Aardenburg; Kevin Scheppers, St. Kruis; Klaas Vervaet, Biervliet. Atheneum, profiel Economie en Maat schappij en Cultuur en Maatschappij: Joeri van der Hooft, Oostburg. Atheneum, profiel Natuur en Gezond heid: Maartje van Iwaarden, Sluis. Atheneum, profiel Natuur en Techniek: Lars van den Bulck, IJzendijke; Martin Cor nelis, Hoofdplaat; Tim Jansen, Nieuwvliet; Yuri Steijaert, Oostburg; Jelle Vervaet, Biervliet; Thomas van Vooren, Aarden burg; Eric Vroon, Groede. Atheneum, profiel Natuur en Gezond heid en Natuur en Techniek: Carlijn Braem, Oostburg; Jan van den Broecke, Breskens; Ilse Jansen, Nieuw vliet; Fabienne van Leiden, Sluis; Martine de Meijer, IJzendijke; Andreas Pollet, Zuid zande; Natascha van Vooren, Aardenburg. Gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij: Martijn Beukenhorst, Oostburg; Alina Va- lenta, Schoondijke; Naomi van der Vel den, Schoondijke; Nicolette van 't West einde, Biervliet. Gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij en Economie en Maatschappij: Wieneke Bron, IJzendijke; Onno Nachte gaal, Schoondijke; Meike van Rooij, Bres kens. Gymnasium, profiel Natuur en Tech niek: Dennis Berckmoes, Eede. Gymnasium, profiel Natuur en Gezond heid en Natuur en Techniek: Wievineke Apers, Aardenburg; Dhierin Be- chai, Oostburg; Vishal Bechai, Oostburg; Anne Hermans, Sluis; Samantha Traas, Groede; Nicky Woittiez, Groede. ROC Zeeland, Vlissingen (VAVO) Vmbo, theoretische leerweg Melissa Beckschebe, Middelburg; Evert Blaasse, Middelburg; Shanna Bloemberg, Vlissingen; Esmée Blok, Dreischor; Anne Boer, Vlissingen; Dennis Derby, Arnemui- den; Danny Faes, 's Heerenhoek; James Hamer, Goes; Kim Himpens, Middelburg; Angelo Janse, 's Heerenhoek; Daphne Mol, Vlissingen; Nathalie Pool, Vlissingen; Erwin Proost, Arnemuiden; Louis Robijn, Oost-Souburg; Guido Schrier, Vlissingen; Amira Seif, Vlissingen; Cherie Tam, Goes; Jordy de Vos, Vlissingen; Sven de Vries, Middelburg; Dani de Weerd, Goes. Havo, profiel cultuur en maatschappij Frederique van Amersfoort, Vlissingen; Remco Demper, Oosterland; Emily van Dijk, Middelburg; Sanne Hinz, Zierikzee; Sanne Hoogesteger, Vlissingen; Klaas Mal- lie, Middelburg; Gerdine Marteijn, Arne muiden; Sarah Pagel, Middelburg; Kelly Stegers, Vlissingen; Nicole Tetelepta, Kou- Het is maar de vraag of Suraya Maen- hout tussen de geslaagden op deze pagi na's staat. Desondanks vertrekt de Oost- burgse (17) voor haar studie naar de VS. door Sheila van Doorsselaer Als Suraya droomt, dan droomt ze groot. Geen studie toerisme, bedrijfs economie of rechten in een of ander suf provinciestadje voor haar. Nee, Su raya gaat voor the American dream; zij wil het la ter gaan maken als film- of tvproducer in Hol lywood en gaat de studie filmmaking volgen in Baton Rouge, in de Amerikaanse staat Louisiana. Suraya is de enige van haar lichting aan het Oost- burgse Zwin College die zo'n bijzondere vervolg studie kiest Haar vriendinnen en collega-havis ten kijken er niet van op; Suraya was altijd nogal avontuurlijk ingesteld. Zolang ze het zich kan her inneren wil ze producer worden. „Nou ja, héél even wilde ik na de havo een tennisschool begin nen in Spanje, maar dat was in de periode dat ik helemaal into tennis was." Het wordt dus produ cer; een vak waarbij Suraya zich hoofdzakelijk zal bezighouden met het regelen van de benodigde faciliteiten, materialen en mensen voor film- of tvproducties. Producers zijn de manusjes van al les, de regelneven in mediaproducties. Een druk ke, maar uitdagende baan. Rode draad in het leven van Suraya is wel dat 'het buitenland' trekt. „In Nederland blijven is echt geen optie voor mij. Ik vind het hier maar saai." Ze heeft het van geen vreemde; haar vader was op jonge leeftijd ook al een globetrotter en door zijn werk voor Dow heeft hij ook al zowat de halve wereld gezien. Haar zus wil later evene menten organiseren voor de rich famous. Ook al niet alledaags. Suraya heeft zich flink georiënteerd op studiemo gelijkheden in de VS. „Ik ben met mijn ouders vorig jaar scholen gaan bekijken. De keus is geval len op Baton Rouge Community College (BRCC), daar geven ze lessen die specifiek ge richt zijn op het produceren van films. Misschien plak ik er daarna ook nog twee jaar Louisiana Sta te University (LSU) aan vast." Voor toelating op BRCC had Suraya niet per se een havodiploma nodig, wat goed uitkomt, want of ze geslaagd is, durft ze niet met zekerheid te zeggen. Half juli vertrekt ze naar Baton Rouge, eerst even settelen, rijbewijs halen en haar kamer inrichten. Komen Nederlandse studenten vaak in de week einden naar huis, dat ligt voor Suraya toch an ders. Desondanks hoeft ze haar ouders niet veel te missen: „Zij gaan de komende vijfjaar in Ma leisië wonen en daardoor zie ik ze vaker dan als ze in Nederland zouden blijven." dekerke; Rowie Vellinga, Renesse; Marti ne Westveer, Kapelle; Wijnand Zwemer, Vlissingen. Havo, profiel economie en maatschap pij Mounir Aouttah, Vlissingen; Leonard Bal, Vlissingen; Jessica van Belzen, Vlissingen; Myrna Boogaard, Biggekerke; Fatih Cetin, Middelburg; Ron Eversdijk, Wemeldinge; Sheridan Flipse, Middelburg; Kemin Goosens, Vlissingen; Simone Houterman, Biggekerke; Thera Izeboud, Koudekerke; Len de Jager, Middelburg; Alice Jas, Ril land; Vincent de Keijzer, Burgh-Haamste- de; Juriën Kempe, Goes; Chantal van der Linden, Vlissingen; Angelo Louwerse, Big gekerke; Walter Mattheijer, Krabbendij- ke; Gerben Meijers, Koudekerke; Menno de Nooijer, Middelburg; Michiel de Nooijer, Kapelle; Khalid Obeid, Veere; Matthijs de Regt, Middelburg; Stefan Rou- wit, Heinkenszand; Olivier van der Sijpt, Goes; Sharon Vermeulen, Vlissingen; Lau ra Vermunt, Vlissingen; Alev Yildizturan, Vlissingen. Havo, profiel natuur en gezondheid Vicky van Dijk, Biggekerke; Mariëlle Hage, Nieuwdorp; Manon van de Kreke, Vlissin gen; Morindy Lambregts, Ovezande; San- der Mast, Vlissingen; Daniëlla Mvambanu, Middelburg; Tijmen den Ottelander, Mid delburg; Marvin de Ronde, Kloetinge; Lianne Sturm, Middelburg. Havo, profiel natuur en techniek Sam Geerse, Serooskerke; Sjacco Ver- schuure, Oostdijk. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Jedidja Baaij, 's Heerenhoek; Dirk-Jan Ot tervanger, Wolphaartsdijk; Jurgen-de Rui-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 90