81 geslaagd Mensen blij maken met vrijdag 17 juni 2011 Ostrea Lyceum, Goes VMBO BBL: Economie Curven Bernardina, Goes; Atilla £avu?, Goes; Camilla Hollemans, Yerseke; Vanes sa de Lima Oliveira, Zierikzee; Boy de Looff, Kortgene; Sukaina Maniari, Krab- bendijke; Sofia Mehdi, Goes; Thomas de Rooij, Kapelle; Bushra Al Sharifi, Goes; Juul Urbanus, Goes; Rick Willemse, Goes. VMBO BBL: Zorg en Welzijn Devi Bliek, Kapelle; Angela Groenenberg, Goes; Zóë Hoogewoud, Goes; Esmiralda Klink, Kapelle; Gwenda de Kok, Baarland; Engelien Lamper, Yerseke; Iris Schouwe- naar, Kloetinge; Lemlem Verhage, Goes; Lisette Vermue, Qudelande; Alyssa Voogd, Goes; Nicky van Weverwijk, Goes. VMBO BBL: SDV Stephan de Bie, Krabbendijke; Priscilla Da gevos, Hoedekenskerke; Alexandra Geis- ler, Kamperland; Marleen Huurman, Goes; Björn Pinto e Neto, Zierikzee; Jona than Verhaagen, Hoedekenskerke; Casper Verkooijên, Middelburg; Julia de Wit, Yer seke. VMBO KBL: Economie Roni Abdullah, Goes; Christy Barendregt, Kortgene; Treeske Blijlevens, Goes; Kevin Brevoord, 's-Gravenpolder; Christa Ce- vaal, Goes; Dennis van Dalen, Kapelle; An toinette van Damme, Yerseke; Sharon den Dekker, 's-Heer Abtskerke; Bart Fran se, Kwadendamme; Deirdre Gilijamse, Burgh-Haamstede; Nienke de Graaff, Ka pelle; Macy Grim, Heinkenszand; Kaylee Hilberink, Heinkenszand; Ramon Iversen, Goes; Saphira Joossen, Heinkenszand; Mandy Juffermans, Zierikzee; Randy Kar man, Kortgene; Wendy Littooij Nipius, Wilhelminadorp; Esley van Overloop, Ka pelle; Lobke van Riet, Heinkenszand; Aron Schipper, Lewedorp; Mariska Schou- wenaar, Goes; Inge Siereveld, Colijns- plaat; Marnik Stroosnijder, Kruiningen; Ka- han Uysal, Goes; Paola Verburg, Goes; Fleur Vriesema, Goes; Margot Vullinghs, Wemeldinge; Mitchel Weijers, Wilhelmi nadorp; Jessey de Wit, Yerseke; Dinique Witkam, Kortgene. VMBO KBL: Zorg en Welzijn Annemarie Baaijens, 's-Heer Abtskerke; Moniek van Eekelen, Kloetinge; Karin Fier- loos, Hoedekenskerke; Simone Flikweert, Hansweert; Anne Hillebrand, Goes; Maai ke de Jonge, Kapelle; Muriël de Koeijer, Goes; Pascale van Oosten, Krabbendijke; Samantha Rijk, 's-Heer Abtskerke; Ramon Schreurs, 's-Heer Hendrikskinde ren; Eunice Schroder, Kapelle; Marissa Sin- ke, Yerseke; Marjell Speelman, Wilhelmi nadorp; Jolien van Steenis, Zierikzee; Sabi ne Traas, 's-Gravenpolder; Marije Vermeu len, Lewedorp; Rosan Vette, Heinkens zand; Meriam Viergever, Goes; Daniëlle Westplate, Wolphaartsdijk. VMBO KBL: SDV Lyla Brouwer, Ritthem; Merel van der Ent, Driewegen; Cheyenne van Friderici, Kerk- werve; Rick Huibregtse, Goes; Dennis Krij ger, Heinkenszand; Demi Leijdekker, Goes; Antwan Tolhoek, Yerseke; Bianca Wagenaar, Lewedorp; Vera van Zutphen, Hansweert. VMBO CL: Economie Denise den Deurwaarder, Kapelle; Huub van de Vrie, Kapelle; Kai Dekkers, Driewe gen; Lisanne Rijk, Heinkenszand; Merle de Roo, Goes; Milou Vermue, Kwaden damme; Vera Butner, Wilhelminadorp; Yl- ja Mulder, Heinkenszand. VMBO CL: Landbouw en Zorg en Wel zijn Laura Hollestelle, Kapelle. VMBO CL: Landbouw, Zorg en Welzijn en Economie Myrte Hannewijk, Goes. VMBO CL: Zorg en Welzijn Anne van der Poel, Wolphaartsdijk; Bren- da Allewijn, Goes; Evelien Zoeteweij, Yer seke. VMBO TL: Economie Aco Patkovic, Goes; Angeline Mol, Hein kenszand; Anouk Sinke, Yerseke; Bas Kou- wenberg, Goes; Brann Danker, Hans weert; Carolien Wisse, 's-Heer Abtskerke; Cekyra van der Wekken, Kerkwerve; Celi ne de Bruine, Goes; Chantal Moelker, zMmmmmmmmsmmmmmmmmsmsmm Oudelande; Claudia Berger, Kortgene; Claudia Tolhoek, 's-Heer Abtskerke; Dani- que de Jonge, Heinkenszand; Deborah van Hemert, Heinkenszand; Fleur Timmer man, Kwadendamme; Gido van Steenber gen, Heinkenszand; Iris Kraak, Wilhelmina dorp; Ivo Braamse, Heinkenszand; Jimmy Allewijn, Goes; Leandra de Brabander, Goes; Marieke Roskam, Kerkwerve; Ma- rijn Nijsse, Goes; Marit Louwerse, Lewe dorp; Menno Rietveld, 's-Gravenpolder; Menno Versluis, Kapelle; Myrthe Kruizin- ga, Kapelle; Nam Le, Goes; Niels Brevet, Kruiningen; Rianne Viergever, Kerkwerve; Rik de Jong, Borssele; Robin de Rooij, Goes; Robin Huijskens, Goes; Rob van der Stelt, 's-Heerenhoek; Romina Stroosnijder, Kruiningen; Rowan Bauer, Rilland; Silvio dos Santos Mateus, Kapel le; Thurka Virasingam, Goes; Wietse Ziels- tra, Kapelle; Yaron Krombeen, Kruinin gen. VMBO TL: Economie en Zorg en Wel zijn Lieke de Ronde, Goes; Paulieh Verburg, Goes; Sanne Lamper, Goes. VMBO TL: Landbouw, Economie en Techniek Damon Sinke, Kapelle; Jan-Paul Raas, 's-Heer Arendskerke; Jeremy Bos, Goes; Maik de Fouw, Kloetinge; Martijn Boot, Heinkenszand; Maurice van Dijk, Goes; Max van den Dries, Kwadendamme; Mike Hamelink, 's-Gravenpolder; Robin de Jon ge, 's-Heer Abtskerke; Vince van Iwaar- den, Kapelle; Yannick Bevelander, Hein kenszand; Yorrit van Laere, Goes. VMBO TL: Landbouw, Economie en Zorg en Welzijn Eveline Huisman, Ovezande; Frijda de Waard, 's-Heer Hendrikskinderen; Jane van Eijzeren, Oudelande; Luciano Kalk man, Kortgene; Manon Steijn, 's-Graven polder; Merel Meulmeester, Heinkens zand; Richella Sinke, Kruiningen. VMBO TL: Landbouw, Economie, Zorg en Welzijn en Techniek Tom Witteveen, Kruiningen. VMBO TL: Landbouw en Techniek Kevin Herrebout, Goes; Niek Linden- bergh, Goes. VMBO TL: Landbouw en Zorg en Wel zijn Anouk Robër, Yerseke; Diana Francke, Wolphaartsdijk; Dominique Kouwenberg, Goes; Emily Brown, Hansweert; Estella Strooband, 's-Gravenpolder; Evert van As- selt, Kapelle; Fleur de Kam, Wolphaarts dijk; Jacqueline Rensen, Goes; Justin Alte- na, Goes; Marlies Zoutewelle, Goes; Ma- roussia ten Hage, Honselersdijk; Nathalie Nijsse, 's-Heerenhoek; Ruby Hoorenman, 's-Heerenhoek; Sharona Breepoel, Hoek; Teuta Maloku, Goes. VMBO TL: Landbouw, Techniek, Econo mie en Zorg en Welzijn Juliën Bauer, Yerseke; Niels Tholenaar, Goes. VMBO TL: Landbouw, Techniek en Eco nomie Chris Weststrate, Wolphaartsdijk; Valerie de Bruijne, Kapelle. VMBO TL: Landbouw, Techniek en Zorg en Welzijn Ineke van Schelven, Kerkwerve. VMBO TL: Landbouw, Techniek, Zorg De naam van haar kapsalon heeft ze al: Zakaty's. „De naam kwam gewoon in mijn hoofd op. Ik vind de naam wel pak kend en makkelijk te onthouden", zegt Macy Grim uit Heinkenszand. door Frank van Cooten Een eigen bedrijf beginnen. Dat is de droom van Macy. „Het was een gezellige tijd op het Ostrea Lyceum in Goes waar ik vmbo kader deed. In de derde klas be sloot ik handel en administratie te gaan doen. Toen wist ik al dat ik een eigen zaak wilde begin nen." Om haar droom te verwezenlijken gaat ze ko mend schooljaar naar de kappersopleiding van het ROC in Goes. Ze is al aangenomen. Deze op leiding duurt drie jaar. En daarna volgt ze nog de opleiding tot schoonheidsspecialiste. „En in de avonduren doe ik dan ook nog de opleiding om een nagelstudio te beginnen." Een blik op haar nagels zegt al genoeg. Dat zijn ware kunstwerkjes. „Vind ik gewoon leuk om te doen. Mensen blij maken met hun nieuwe uiter lijk is wat ik het liefste wil." Daarom streeft Macy ook naar een 'totaalcon cept', zoals dat zo mooi in marketingtermen heet. Dus niet alleen een kapsalon, maar ook een schoonheidssalon en een nagelstudio. Alles on der één dak. „Want daar zijn er volgens mij niet zo veel van in de regio. Uiteraard wel veel kappers en schoon heidsspecialistes, maar niet zo veel zaken waar da mes voor een volledige behandeling terecht kun nen. Dat hoop ik over een jaar of vijf bereikt te hebben." Macy kiest bewust voor een eigen bedrijf „Voor een baas werken zie ik niet zo zitten. Een eigen zaak betekent je eigen vrijheid en de creativiteit om je eigen zaak zo op poten te zetten zoals jij dat zelf wilt. Daarnaast lijkt het me leuk om mijn eigen personeel aan te sturen en enthousiast te krijgen en enthousiast te houden voor mijn to taalconcept." Een kapperscafé lijkt haar ook wel wat. Een plek waar de klanten ook de mogelijkheid hebben aan de bar gezellig een drankje te nuttigen en met el kaar te babbelen. En dat alles met een moderne uitstraling, zonder overigens een doelgroep uit te sluiten. Want die is breed in de ogen van Macy. „Iedereen is bij mij welkom. Jong en oud." De Heinkenszandse beseft dat ze niet in Amster dam zit, waar kapsalons de luxe hebben zich lou ter op een bepaalde doelgroep te richten. Alhoe wel. Ze weet nog niet waar ze haar eigen zaak be gint: in haar regio of elders in Zeeland. „Het kan ook buiten Zeeland zijn. In een grotere stad. Daar ben ik nog niet over uit. Maar ja, in dromen is alles mogelijk." en Welzijn en Economie Hjalmar Speksnijders, Serooskerke schou wen; Tjitse Altena, Nisse. VMBO TL: Landbouw, Zorg en Welzijn en Economie Demi de Jonge, Wolphaartsdijk; Edgar Glasbergen, Goes; Jessica Hofman, Goes; Jessica Krijger, Goes; Krista Rijk, Ovezan de; Manon van Liere, Wilhelminadorp; Mims Kole, Kapelle. VMBO TL: Landbouw, Zorg en Welzijn en Techniek Sebastiaan Tromper, Goes; Simone Lijten, Rilland. VMBO TL: Landbouw, Zorg en Welzijn, Techniek en Economie Fayola de Lange, Goes; Jodai Padmos, Yer seke. VMBO TL: Techniek, Landbouw en Eco nomie Frank van der Meer, Heinkenszand. VMBO TL: Zorg en Welzijn Anneloes Rijk, Kloetinge; Cecile Vermue, Heinkenszand; Joyce Smulder, 's-Heëren- hoek; Judith Hannewijk, Heinkenszand; Mariëtte Kole, Wolphaartsdijk; Martijn Rijk, Hoedekenskerke; Sanne Vermeulen, Rilland; Veron Lizierse, Goes. HAVO Cultuur en Maatschappij Akke Feijen, Hansweert; Annelies Voogdt, Kapelle; Besnike Fejzullahu, Goes; Edith Cornelisse, Goes; Elvera Melio, Heinkens zand; Esmee de Kunder, Waarde; Hannah Zandee, Kloetinge; Jazz de Koene, Goes; Jessie Polfliet, Goes; Michelle van de Griek, Kruiningen; Nathalie Duinkerke, Yerseke; Paul Houg, Goes; Paul van Liere, Yerseke; Reinjet Oostdijk, Kruiningen; Ro- wie van der Vliet, Kapelle; Sandra Zoete weij, Yerseke; Simone Brouwer, Kapelle; Stefanie Willemse, Yerseke; Stephanie Wisse, Goes; Suzanne Koole, Kloetinge; Tessa Robijn, Heinkenszand; Thirza Blom- aard, Goes; Vera de Koster, Heinkens zand; Wessel Jung, Baarland. HAVO Economie en Maatschappij Amber Platschorre, Kortgene; Anne Re- mijnse, Kapelle; Astrid van Burg, Krabben dijke; Bas de Winter, Nisse; Britt Rijk, 's-Heer Hendrikskinderen; Danielle de Rei ger, Kwadendamme; Davina van Gooi, Ka pelle; Esther Bruijns, Heinkenszand; Es ther Marks, Goes; Evi Versluis, Colijns- plaat; Hidde Westerweele, 's-Heer Arends kerke; Hidde Wisselink, Wolphaartsdijk; Huub Welleman, Goes; Jacolien van Dam me, Heinkenszand; Jan van der Maden, Heinkenszand; Jay Hoogedeure, Lewe-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 82