61 geslaagd Gave beelden draaien vrijdag 17 juni 2011 Pontes Scholengroep Goese Lyceum, Goes (Van Dusseldorpstraat) VMBO GL Economie Technologie Pascal Korsuize, 's-Gravenpolder. VMBO GL Techniek Technologie Colin Vermeule, Ovezande. VMBO TL Dominique Baak, Goes; Freek de Bakker, Scharendijke; Jerrel Baumann, Heinkens- zand; Lizette Beelen, Goes; Janneke Bon, 's-Gravenpolder; Marvin Boogaart, Goes; Carsten van den Bos, Renesse; Tiffany van den Brand, 's-Heer Arendskerke; Stijn Buijsrogge, Goes; Dennis van Burg, 's-Gra venpolder; Ernst Bustraan, Yerseke; Ma- non Capello, 's-Heer Arendskerke; Sanne Cevaal, Terneuzen; Jairo Clement, Rilland; Keith van Craenenbroeck, 's-Heerenhoek; Joël Daniëlse, Kloetinge; Anaïs Dek, Goes; Nina van Dijk, Kloetinge; Emile Fe- ij, Goes; Bodiene Fokke, Goes; Orlando Fortuin, Yerseke; Elise Geleijnse, Burgh-Haamstede; Claire van Gemerden, Oosterland; Alexander Goovers, Goes; Chai de Groot, Goes; Evi Gubbels, Goes; Amber Hage, Goes; Pim Hannewijk, Hein- kenszand; Glenn Hanssens, Kruiningen; Kevin Harinck, Kloetinge; Niels van Herk, Kapelle; Remo 't Hoen, Kamperland; Ri chard Hommes, Kapelle; Bart Izeboud, Goes; Monique de Jager, Heinkenszand; Joshua Johnson, Goes; Danker de Jonge, 's-Heerenhoek; Jill Jonkers, Kapelle; Odes- sah Karelse, Waarde; Sharon Kievit, Co- lijnsplaat; Satenik Kizokjan, Goes; Jacqueli ne Klitz, Goes; Raymond Kloet, 's-Heer Hendrikskinderen; Koen van der Klooster, Wissenkerke; Nancy Kloosterman, We- meldinge; Manon de Kool, Kapelle; lan Korstanje, Kapelle; Christiaan Kuzee, Wolphaartsdijk; Rowena Lastdrager, Wis senkerke; Leticia Matondo, Goes; Gianni van Meel, Goes; Daniël Mehlbaum, Goes; Chet Moerland, 's-Heer Hendrikskinde ren; Ramon Moerland, Yerseke; Yvet Moermond, Wissenkerke; Erwin Nieuw- dorp, Wolphaartsdijk; Luke Noordhoek, Kamperland; Jorn Noordhof, Goes; Zoë Noordijke, Goes; Ad Nuijten, Kapelle; Hel mie van Nunen, Middelburg; Dennis Ot- te, Nisse; Tamara Öz^elik, Lewedorp; Stans Ploum, Wemeldinge; Nikki de Pree, Colijnsplaat; Chantal Raamsdonk, Waar de; Danielle Rabout, Heinkenszand; Tom de Regt, 's-Heer Arendskerke; Sharon Rijn berg, Renesse; Gerben van der Sande, Goes; Mariëlle Scharff, Goes; Maud Schip per, Goes; Esther Schrier, Nieuwdorp; Gwen Schrijver, Kapelle; Solange de Smit, Oost-Souburg; Renée Spuesens, Hans- weert; Teun van Staveren, Wolphaarts dijk; Maurick Steenhard, Wemeldinge; Ky- ra Steijns, Goes; Jurian van der Stoep, Goes; Sem Tempelaars, Goes; Dave Thoonsen, Kapelle; Björn Tiebout, Colijns plaat; Rebecca Underwood, Goes; Loren zo Vanhulle, Goes; Niels Veekens, Kloetin ge; Cindy Verdoorn, Kapelle; Simone Ver doom, Kapelle; Gert Verheijke, Ellewouts- dijk; Fleur Verschoore, Goes; Mickey Verstraten, Kloetinge; Remco de Vos, Heinkenszand; Anton Vu, Goes; Erik van der Wal, Middelburg; Anna Wesdorp, Geersdijk; Arjaan Weug, 's-Heerenhoek; Marijn Wigman, Kloetinge; Myrthe Wig- man, Kloetinge; Veron de Wild, Wemel dinge; Kristy Wisse Nijssen, Kapelle; Nico las van der Zwan, Krabbendijke HAVO profiel: Cultuur Maatschappij Michelle Altena, Goes; Monique Baas, Kruiningen; Laurine Bijl, Kapelle; Lisa Boogaard, Rilland; Andrea Boot, Middel burg; Jolien Braamse, Heinkenszand; Lot te Brooijmans, 's-Heerenhoek; Ilse Burger, Wemeldinge; Lisa Elenbaas, Heinkens zand; Nicky van Gaaien, Borssele; Francis- ca van Holthe, Burgh-Haamstede; Maaite IJspelder, Wemeldinge; Tristan Jansen, Ka pelle; Julia de Kam, Goes; Jorn de Klerk, Kruiningen; Rik de Klerk, Kruiningen; Ca- rola van Klooster, Wissenkerke; Ilse de Koeijer, Wemeldinge; Lili Kok, Dreischor; Ton Kramer, Krabbendijke; Bianca Lam- bregtse, 's-Heer Arendskerke; Mitchel Leestemaker, Goes; Patrick Looij, Goes; Florentijn Marinissen, Middelburg; Meeka Meedendorp, Heinkenszand; Iris van de Merwe, Goes; Naomi Moerland, 's-Heer Hendrikskinderen; Proshah Mohamed, Goes; Hanh Nguyen Quang, Yerseke; Me rel Niemantsverdriet, Goes; Angela Nieuwdorp, Goes; Moska Osman, Goes; Irene Rozema, Goes; Kim Saunier, Goes; Justin Slabbekoorn, Middelburg; Elske Sommeling, Goes; Romy Steenhard, We meldinge; Hilde Theenaart, Goes; Lex den Toonder, Ellewoutsdijk; Joris Vieren- halm, Goes; Mike de Waal, Goes; Kirsten Wabeke, Wemeldinge. HAVO profiel: Economie Sc Maatschap pij Mike Boonman, Kloetinge; Wiebe Bos man, Nisse; Vincent Bouwman, Goes; Nick Brusket, Goes; Serge Caljouw, Goes; Daisy Goulooze, Kapelle; Monique Hart- hoorn, 's-Gravenpolder; Nynke Holm, Goes; Eline van Houten, Goes; Sjors IJs pelder, Wemeldinge; Rianne Jansen van Rosendaal, Goes; Michelle Laan, Kortge- ne; Bas de Leeuw, Kwadendamme; David Mahboeb, Goes; Dominique Nijssen, Yer seke; Tim Noordhoek, Wolphaartsdijk; Pa trick Oosdijk, Kamperland; Evi Raas, Goes; Jeroen van Riet, Goes; Aart Veld hof, Kloetinge; Demi Verstelle, Heinkens zand; Tina van Vliet, Goes; Len Wolters, Kloetinge. HAVO profiel: Cultuur Maatschappij Economie Sc Maatschappij Odette de Jonge, 's-Heerenhoek; Marloes Swinkels, Colijnsplaat. HAVO profiel: Natuur Sc Gezondheid Emiel Almekinders, Baarland; Glenny Da- vidse, Nieuwdorp; Kelly Filius, Heinkens zand; Rubin van der Linde, Goes; Tom Maas, Goes; Michiel Odekerken, 's-Gra venpolder; Nina van Oosterbosch, Kam perland; Angelo Priester, Wolphaartsdijk; Mayka Schotman, 's-Heer Hendrikskinde ren; Merel Steinmeijer, Middelburg; Mike Tiebout, Colijnsplaat; Kevin Verwijmeren, St Maartensdijk; Sophie de Voogd, Kloe tinge; Kristel Witkam, Kloetinge. HAVO profiel: Natuur Techniek Robert-Paul Frenken, 's-Heer Arendsker ke; Jermaine Hityahubessy, Heinkenszand; Dominik Kepinski, 's-Heerenhoek; Seve- rein Vlasblom, Heinkenszand. HAVO profiel: Natuur Gezondheid Profiel Natuur Sc Techniek Mariska Brouwers, Rilland; Mima Dees, Kloetinge; Giselle Hanse, Goes; Milan de Jonge, Heinkenszand; Monique Leijs, Kort- gene; Hanna de Wilde, Colijnsplaat. Atheneum profiel: Cultuur Maat schappij Melissa van den Berge, Bruinisse; Jaimie van Duin, Wissenkerke; Wendy Groen- leer, Noordwelle; Ammelien van Hoote- gem, Kruiningen; Margot Kuijpers, Zoute- lande; Emma Lintvelt, Goes; Chloé Mor- res, Hulst; Roos de Nijs, Yerseke;Jeanine Pleijte, Kapelle; Sanne Scheffel, Kruinin- Björn Tiebout uit Colijnsplaat wil niets liever dan cameraman worden. foto Mechteld Jansen gen; Adriënne van der Werf, Kloetinge; Chantal Wieckardt, Kloetinge. Atheneum profiel: Economie Sc Maat schappij Sanne Janssen, Hoedekenskerke; Maickel van de Kamp, Burgh Haamstede; Ramon Schouwenaar, 's-Gravenpolder; Matthijs van den Wijngaard, Goes; Kay van Zonde ren, Burgh Haamstede. Atheneum profiel: Cultuur Sc Maat schappij Economie Sc Maatschappij Roos van Maldegem, Kortgene; Naomi Vermue, s Heerenhoek; Martijn Verstelle, Goes; Paola Vuijk, Heinkenszand. Atheneum profiel: Natuur Sc Gezond heid Jorrit Duininck, Kloetinge; Koen Geenen, Goes; Rick Harinck, Kloetinge; Elisabeth van Holthe, Burgh-Haamstede; Dennis Hundersmarck, Kapelle; Annelous Lam- merts, Noordgouwe; Bas Meijaard, Wilhel- minadorp. Atheneum profiel: Natuur Sc Techniek Iris van Driel, Yerseke; Bart Jongeling, Ka pelle; Niels van Nieuwenhuijzen, Hein kenszand; Christiaan Oudmaijer, Hein kenszand. Atheneum profiel: Natuur Gezond heid Natuur Techniek Thomas Beelen, Goes; Demet Cosgun, Ril land; Mike van Dienst, Goes; Koen Dros te, 's-Heerenhoek; Tristan Eckhardt, Goes; Matthijs Eversdijk, Wilhelmina- dorp; Ward Geirnaerdt, Kloetinge; Joris Giltay, Zierikzee; Willem Jan Glerum, Ka pelle; Reinier Gramsma, Goes; Sjoerd In- gelse, Goes; Conny de Jager, Lewedorp; Marjanne van der Klooster, Wemeldinge; Robert de Kraker, Kruiningen; Iris Pieters, Goes; Florence van Rees Vellinga, Goes; Freek Schueler, Goes; Denise Steendijk, Kruiningen; Louk Timmer, Goes; Charlot te Verwijs, Kapelle; Omar Welleman, Ka pelle. Gymnasium profiel: Cultuur Sc Maat schappij Donna Moon Alexander,. Colijnsplaat. Gymnasium profiel: Cultuur Sc Maat schappij Economie Sc Maatschappij Jorg Bokelaar, Kapelle. Gymnasium profiel: Natuur Techniek Niels van Fraassen, Kloetinge; Vuk Gliso- vic, Heinkenszand; Alicia Jonker, Burgh Haamstede. DE VLAG KAN UIT JULLIE HEBBEN HET DUBBEL EN DWARS VERDIEND! Bergweg locatie locatie Van 0"= scldorps' itraat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80