geslaagd 15 rijke man, drie auto's CSUI feliciteert olie geslaagde leerlingen. Goed gedaan! vrijdag 17 juni 2011 VWO, atheneum, profiel economie en maatschappij Martijn Dekker, Oost-Souburg; Nicole Geelhoed, Zoutelande; Sjors Lankhaar, Zoutelande; Maarten Maul, Middelburg; Kevin Meijers, Serooskerke. VWO, atheneum, profiel cultuur en maatschappij/economie en maatschap pij Annemieke van Belzen, Arnemuiden; Hali- ma Benhaddou, Vlissingen; Jordi Caljé, Middelburg; Laura Dek, Koudekerke; Ma- rilon van Doorn, Middelburg; Michel Ge- schiere, Middelburg; Aafke Hoekstra, Mid delburg; Charlotte Louws, Oostkapelle; Lennart Marijs, Middelburg; Irene Marinis- sen, Middelburg; Rebecca Meerman, Mid delburg; Joanita de Pagter, Vlissingen; Neeke Scheers, Burgh-Haamstede; Ma rianne van de Wege, Vlissingen. VWO, atheneum, profiel natuur en ge zondheid Elske van Dort, Domburg; Niels Groesser, Vlissingen; Judith de Kam, Vlissingen; Chantal Pouwelse, Westkapelle. VWO, atheneum, profiel natuur en techniek Ruben Bimmel, Middelburg; Sebastiaan Dreessen, Koudekerke; Ruben Jacobse, Meliskerke; Peter Ton, Serooskerke. VWO, atheneum, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Stefan van Belzen, Arnemuiden; Esther van Bloois, Oost-Souburg; Jan van Dam, Aagtekerke; Selina Duvekot, Zoutelande; Joren Gillissen, Middelburg; Hannah Joos- se, Middelburg; Sanne Lastdrager, Middel burg; Anniek Leijnse, Middelburg; Thom Oostenbrug, Grijpskerke; Thijs van Osch, Vlissingen; Richard Poppe, Veere; Dorrit Smit, Middelburg; Anthony Visscher, Mid delburg. VWO, gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Nadia Dorst, Oostkapelle; Mark Hupkens, Vlissingen; Hanne Sponselee, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel cultuur en maatschappij/economie en maatschap pij Marike Abrahamse, Middelburg; Zala Amanzai, Middelburg; Simon van den Broeke, Serooskerke; Robert-Jan Buijze, Grijpskerke; Janneke Krabbendam, Mid delburg; Mayo de Landmeter, Seroosker ke; Geert van Langevelde, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel natuur en ge- Zondheid Benno Janse, Oostkapelle. VWO, gymnasium, profiel natuur en techniek Kees Boogaard, Biggekerke; Jens Coppool- se, Middelburg; Roeland Kooiman, Mid delburg; Koos van der Linden, Westkapel le; Tjits Tuinhof, Middelburg; Esmee te Winkel, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Suzanne den Boeft, Vlissingen; lan de Bus, Aagtekerke; Sara Francke, Zoutelan de; Yoram Klazen, Gapinge; Tim de Raad, Middelburg; Pieter Wisse, Biggekerke; Ja- lysa Witte, Vrouwenpolder. Luzac Lyceum en Colle ge, Goes Havo profiel: Cultuur en Maatschappij: Nour Ysebaert, Kattendijke. Havo profiel: Economie en Maatschap pij: Krijn Bakker, Goes; Willem-Jan Bosselaar, Bruinisse; Leila Cornips, Oostburg; Eleo- nore D'Hoore, Sluis; Michel de Dreu, Goes; Richelle van Landschoot, Sluis. Havo profiel: Natuur en Gezondheid: Victor van den Dries, Goes; Matthijs Hooijer, Zevenbergen; Bas Teeuwen, Goes; Sofïe Oosdijk, Kortgene; Casper Ottema, Brouwershaven. Havo profiel: Natuur en techniek: Victor van den Dries, Goes; Matthijs Hooijer, Zevenbergen; Bas Teeuwen, Goes; Sofie Oosdijk, Kortgene; Casper Ottema, Brouwershaven. Vwo profiel: Economie en Maatschap pij: Mattijs Dijkstra, Bergen op Zoom; Leonie Fierloos, Terneuzen; Jeroen Kedde, Hein- kenszand; David de Vos, 's Heer Arends- kerke. Vwo profiel: Natuur en Techniek: Alexander Bol, Yerseke. Gymnasium profiel: Natuur en Gezond heid: Chris Bernard, Middelburg. Gymnasium profiel: Natuur en tech niek: Chris Bernard, Middelburg. VMBO TL Sector: Economie Julian Aertssen, Middelburg; Mirjana Bor- cic, Vlissingen; Summer van Hese, Goes; Pieter Reidel, Kortgene; Sebastiaan van Tol, Goes. OPDC Griffioen CSW - Techniek Breed Erik van Belzen, Oost-Souburg CSW - Handel Verkoop Frenk Adriaanse, Zoutelande CSW - Verzorging Bademy Gashi, Vlissingen; Lisette Huij- brechts, Vlissingen; Denka Laclé, Vlissin gen; Nikita Rietbergen, Oost-Souburg CSW - Zorg Welzijn - breed Imane Ibrahimi, Middelburg; Regina Pekx, Vlissingen CSW - Techniek - breed Elroy Jonkhans, Vlissingen CSW - Handel Verkoop Michael Guimaraes Marques, Middel burg; Amber de Nooijer, Vlissingen; Martin van Rooijen, Koudekerke; Sebasti aan Wielemaker, Oost-Souburg CSW - Handel Verkoop Antonio de Almeida Barrocoso, Oostka pelle; Christian van Duin, Oost-Souburg; Wesley v.d. Male, Vlissingen CSW - TL - leerlingen VMBO - TL - economie Tim Baijens, Kortgene; Yoeri Wouters, Grijpskerke VMBO - TL - zorg welzijn Maurice Quitte, Vlissingen; Jessica Schou ten, Middelburg VMBO - TL - techniek Joël Beunis, Serooskerke; Madieke Kui pers, Middelburg; Scheldemond - TL - leerlingen VMBO - TL - economie Mitchell Geldof, Vlissingen; Robbert Man neke, Breskens VMBO - TL - techniek Johannes Fernandez, Kortgene; Marijn de Jong, Middelburg Nehelennia - TL - leerlingen VMBO - TL - economie Ramon Fliers, Kortgene Roncalli SG, Bergen op Zoom VMBO Theoretische Leerweg Eva Aarts, Dinteloord; Amal Abarbri, Ber gen op Zoom; Gijs van Alphen, Sint Philip- sland; Brandi La Bast, Bergen op Zoom; Tim Boiten, Ossendrecht; Thomas de Bruin, Steenbergen Nb; Yannick Clarijs, Bergen op Zoom; Joey Cross, Dinteloord; Tom van Dessel, Ber gen op Zoom; Kayleigh Dorrepaal, Steen bergen Nb; Xenia Drenth, Putte; Loran Everaart, Steenbergen Nb; Serena Gille- sen, Bergen op Zoom; Aaron Goossens, Bergen op Zoom; Andrew van Gorsel, Ossendrecht; Mirna Govers, Poortvliet; Bram Guinée, Steen bergen Nb; Daan Hage, Sint Annaland; Sam Hagenaars, Bergen op Zoom; Kim Hagethorn, Bergen op Zoom; Aileen van der Heul, Steenbergen Nb; Ella van Houten, Huijbergen; Fannie Huijps, Hoogerheide; Hamza Idmalek, Bergen op Zoom; Dirk Jansen, Ossendrecht; Rik van den Kieboom, Bergen op Zoom; Lieke Koevoets, Steenbergen Nb; Lonne- ke Kooien, Ossendrecht; Debby Kools, Nieuw-Vossemeer; Melissa van der Laan, Tholen; Ilse Laane, Nieuw-Vossemeer; Niek Lameir, Huijbergen; Jeroen de Lan gen, Steenbergen Nb; Veerle van der Lin den, Bergen op Zoom; Björn van der Lugt, Steenbergen Nb; Nick Mens, Bergen op Zoom; Anne Mus ters, Bergen op Zoom; Sanne Naerebout, Steenbergen Nb; Yannick Neelen, Nieuw-Vossemeer; Danique Nuiten, Hoo gerheide; Leroy Numeijer, Dinteloord; Tessa Ooms, Steenbergen Nb; Kevin Oost, Steenbergen Nb; Sanne van Opdorp, Steenbergen Nb; Vani ty Orgers, Dinteloord; Katie Passier, Ber gen op Zoom; Jordi Passier, Bergen op Zoom; Lorenzo van-Pul, Hoogerheide; Nannet van Rijn, Steenbergen Nb; Neil Schuurman, Moerstraten; Linsey van Steen, Bergen op Zoom; Jamie Stornebrink, Bergen op Zoom; Sean Taylor, Steenbergen Nb;Julian Tille- ma, Steenbergen Nb; Larissa van Veelen, Ossendrecht; Jesper van der Velde, Hoo gerheide; Ymke Vermeulen, Steenbergen Nb; Denise Versteeg, Bergen op Zoom; Lizzy Visser, Steenbergen Nb; Eva-Sophie Vogelaar, Sint Maartensdijk; Nick Voogt, Steenbergen Nb; Stephan de Vos, Steenbergen Nb; Wilco van Werkhoven, Halsteren; Hajo de Wolf, Halsteren. UI UI UI.CSUIflLCHCRCN.NL Rosanne Joosse uit Middelburg ziet toekomst in de advocatuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 79