zeeland 119 4,5 miljoen Brandweer zonder 'oogcontact' mogelijk ConceptDesign Iff Musterring Computer Juice-party in De Groese Duintjes Toegangsweg tunnel zaterdag afgesloten Zomerfair met Bennie de Vet bij Antonius Rommelmarkt in het Oranjekwartier MUSTERRING The SPIRIT OR LIVING donderdag 16 juni 2011 Het bedrag dat de verbouwing van het bestaande gemeentehuis kostte. Aan koop en inrichting van het Rabogebouw (ondermeer met klanten-contact- centrum) en aankoop van WEA-pandjes vergden nog eens drie miljoen euro. Meedoen met een 'echte' brandweeroefening en met de hoogwerker een eind de lucht in op het parkeerterrein achter het gemeentehuis waren activi teiten die vooral bij de jeugd in de smaak vielen. CONCEPTEN TMC Goes Marconistraat 15a (0113) 22 41 00 www.tmcwoonwinkels.nl VIDEO Kijk naar de video over de Kanaalzo ne, die gisteren werd gepresenteerd op www.pzc.nl/zeeuws-vlaanderen TIPS NAAR zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto GROEDE Strandcafé De Groese Duintjes bij Groede biedt komend weekend on derdak aan de tweede Computer Juice 2.0-party. Het feest begint za terdag om 22.00 uur en duurt tot zondag 4.00 uur. De party begint met 'computer made anthems', om middernacht gevolgd door het in België wereldberoemde trio Sam- tex uit België, met Studio Brussel coryfee Sam de Bruyn. Samtex trekt een muur van geluid en beeld op. Dj Magneto sluit van 2.00 tot 4.00 uur Computer Juice 2.0 af, met drums, dirty dancing en poun ding techno music. TERNEUZEN De Westerscheldetunnelweg in Zeeuws-Vlaanderen is zaterdag aan beide kanten afgesloten in verband met onderhoudswerkzaamheden. Het gaat om het tracé vanaf de krui sing met de Herbert Dowweg tot de rotonde in de N61. Er wordt ge reinigd, geveegd, gerepareerd, geïn specteerd en gemaaid. Het verkeer wordt met behulp van gelé borden omgeleid via de N252. De onder houdswerkzaamheden starten om 06.00 uur en duren tot ongeveer 16.00 uur. KLOOSTERZANDE In de tuin van woonzorgcentrum Antonius in Kloosterzande is zater dag van 10.00 tot 18.00 uur een zo merfair onder het motto 'veel gezel ligheid en sfeer'. Er zijn kraampjes, met onder meer hobbyartikelen ge maakt door bewoners. Er worden wafels gebakken. Streekartiest Ben nie de Vet treedt op. Vanaf 11.00 uur krijgt de fair een sportief tintje met levend tafelvoetbal voor jong en oud. Twee teams van zes perso nen spelen steeds tegen elkaar. TERNEUZEN In speeltuin Oranjekwartier in Ter- neuzen wordt zaterdag van 13.00 uur tot 16.00 uur de jaarlijkse rom melmarkt gehouden. De entree is gratis, ook wordt geen kraamhuur berekend voor wie spullen wil verkopen. Vooraf aan melden is voor verkopers wel aan te bevelen, zodat ze verzekerd zijn van een plaatsje. Naast de vele koopjes die er te halen zijn, staat de speeltuin er zelf ook met een kraam met artikelen van de sponso ren. De speeltuin is gratis geopend. Een tas met een jojo, een pen én papieren voor een prijsvraag met weetjes over de gemeente brengt (speur-)zin en vrolijkheid boven bij veel bezoekers die de deuren van het klanten-contactcentrum binnenkomen tijdens het open huis van het gemeentekantoor. foto's Mark Neelemans Leverbaar in diverse maten en kleuren. Zoals afgebeeld 1798,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57