Adriaan Walhout 32 I familieberichten donderdag 16 juni 2011 Hlensenlinq.nl Maar 't vrome volk, in U verheugd, Zal huppelen van zielevreugd, Daar zij hun wens verkrijgen; Psalm 68 2 Getroost dat de Heere hem tot Zich heeft genomen, maar ook bedroefd om zijn heengaan berichten wij u het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 64 jaar. Arnemuiden Arnemuiden Kleverskerke Arnemuiden Arnemuiden A. Walhout-Moens Lonneke en Jos Angeline Pieter Damian Jeffiry Martin en Lydia Rachel Judith Jan en Nella Paul en Nelleke 15 juni 2011 Derringmoerweg 4 4341 PP Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag' 18 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. maandag 20 juni om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerse-weg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij, dat onze koetjes opa/opa kaas is gestorven. Angeline Pieter Damian Jeffry Rachel Judith We zullen hem erg missen. In verband met dit bovenstaand overlijden is Arne's Kaasboerderij maandag 20 juni de hele dag gesloten Geschokt hebben wij vernomen dat na een aantal weken van spanning is overleden Adrie Walhout vader van onze vrienden Jan Nella, Martin Lydia en Paul Nelleke We wensen hun en hun familie Gods hulp en kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Martijn, Nelleke en Marith Janse, David Janse en Mariëlle de Visser, Andreas en Jantine Poortvliet, Lindert, Marly en Lenn Moerdijk, Leen Ovaa, Mark, Martha en Senne Ovaa ps 73:12 ber. Op Zijn tijd en wijze is door de Heere uit onze kennissen kring weggenomen oud medewerker en collega Adrie Walhout Gedurende 14 jaar heeft hij ons trouw terzijde gestaan. De Heere mocht zich willen ontfermen over zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en de roepstem heiligen aan ons aller hart. P. Janse en P.C. Janse Koppejan Rita en Leo Jan en Liesbeth Carla en Casper Peter en Tannie Jaqueline en Kees en kinderen Arnemuiden, 15 juni 2011 Na weken van hopen en vrezen ontvingen wij met verslagenheid het bericht dat opnieuw een van onze buren is ontvallen. Na een arbeidzaam leven is overleden onze buurman Adrie Walhout Wij wensen Adriana, kinderen en kleinkinderen en verdere familie Gods troost en ondersteuning toe in dit smartelijk verlies. Familie Oele J. Maljers Familie J. Maljers Familie Osinga-Maljers Familie Boot L. Koster Familie Coppoolse Familie Gideonse A. Louwerse Familie J.W. Janse Familie K. janse J. Corre Familie K. Corre Familie W. Corre Familie De Reu Familie Dekker Familie J.P. Janse Familie P. Janse Familie P.J. Janse Arnemuiden, 15 juni 2011 Verdrietig, maar dankbaar dat ze voor verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana van der Meer - de Dreu sinds 7 mei 1994 weduwe van Jacob van der Meer 's-Heer Arendskerke, 27 augustus 1924 t Vlissingen, 14 juni 2011 draagster van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in goud N. Tolhoek - de Dreu Rien en Ineke Adrie en Anneke J. de Bakker - de Dreu Conny en Dave Arjan en Josje C. Schipper - van der Meer Corrie en Kees Lies en Johan Achterneven en achternichten Correspondentieadres: mr. C.H. Murre Schepenenlaan 306, 4336 AP Middelburg De afscheidsdienst, die geleid wordt door ds. J.J. van Zoelen, zal worden gehouden op zaterdag 18 juni om 11.00 uur in de Protestante Kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Casembroothuis" aan het Alexiaplein te Kamperland. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze buurman Casper Baas We wensen Sjaan,kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Marie Vader Jos en Jannie Mesu Marinus en Rita van As Ko,Johan ,Dinja Baas Kees en Corrie Boone Anita de Jager Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 9012 Bedroefd delen wij u mee, dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve, zorgzame vader en opa Simon van Keulen sinds 11 oktober 2004 weduwnaar van Elisabeth Buteijn in de leeftijd van 82 jaar. Westkapelle: Rita en Adrie Minderhoud-van Keulen Komelis (in liefdevolle herinnering) Elisabeth en Rudolf, Loïs Temeuzen: Carina en Kees Adelaar-van Keulen Gerard en Paula Lies en Elie, Anayah Meliskerke: Rudy en Annie van Keulen-Wisse Stefan en Willemijn Janine Anniek Rosanne Meliskerke: Aijan en Marianne van Keulen-Wondergem Harm Simone en Mark Lourens Joëlle 15 juni 2011 Zorgcentrum "Eben-Haëzer", Middelburg Correspondentie-adres Dorpstraat 24,4373 AG Biggekerke De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. zaterdag 18 juni om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25, Meliskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Voor ons onverwachts is tot onze diepe droefheid overleden onze broer en zwager Simon van Keulen Domburg: A. van Keulen Ens: P. van Keulen Emmeloord: F. van Keulen J.M. van Keulen-Mol Neven en nichten De Heere schenke zijn onmisbare ondersteuning aan zijn kinderen en kleinkinderen bij het verwerken van dit verlies. 15 juni 2011 Lieve pa, Beetje bij beetje moest jij ons verlaten. Wij konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De pa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeg ik "Bedankt" voor alles wat je voor mij hebt gedaan. Rita Verslagen en verdrietig zijn wij, vanwege het overlijden van onze trombonist Wim Imanse Hij was 33 jaar een trouw lid van muziekvereniging EMM. We zullen hem missen! Leden, bestuur en dirigent Muziekvereniging EMM te Serooskerke 14-06-2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32