ÜvsrJsds/j mm Hendrika Maas <J| IHensenlinq.nl donderdag 16 juni 2011 familieberichten 131 Gij hebt mijn ziel beveiligd voor den dood Ps. 56:6 (berijmd) Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden, in de Hope des Eeuwigen Levens, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma, overoma en zus Johanna Overbeeke sinds 14 september 1988 weduwe van Joost Nieuwenhuijse sinds 14 november 1966 weduwe van Adriaan Meeuwsen in de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: Adrie Meeuwsen (in liefdevolle herinnering) Corrie Meeuwsen-Oostdijk Yerseke: Ria Nieuwenhuijse-Meeuwsen Boudewijn Nieuwenhuijse Yerseke: Janneke Goud-Meeuwsen Jan Goud Krabbendijke: Laurens Meeuwsen Anja Meeuwsen-Houtekamer Oostdijk: Leendert Meeuwsen Corrie Meeuwsen-van Iwaarden Oostdijk: Jo Nieuwenhuijse Stien Nieuwenhuijse-Geense Oostdijk: Ko Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Ria Nieuwenhuijse-Kievit Oostdijk: Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Dicky Nieuwenhuijse-Bouterse Oostdijk: Peter Nieuwenhuijse Joke Nieuwenhuijse-van Stee Oostdijk: Marie-José de Dreu-Nieuwenhuijse Jos de Dreu Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke: P.M. van Velzen-Overbeeke 15 juni 2011 Vreijenpolderstraat 14415 AH Oostdijk De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 18 juni om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van R.S.T. voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid heeft de Heere na een ernstige ziekte tot Zich genomen onze lieve zorgzame oma Nieuwenhuijse Sterke de Heere onze ouders, tante Nel en ons met dit verlies. Klein- en achterkleinkinderen Meeuwsen: Jolanda en Peter, Eva, Chanèl, Naomi Adriëlle en Jan, Jordy, Jesse, Chayenne Adriaan en Tanja Hubert en Eveline Elize en Lenard Conja en Jan Willem Jessica en Johrans Andrieke Mariëlleen Jos Julian, Wouter, Marije Joanneke en Willem, Jesse, Robbin Joyce en Anton, Jarne, Marith Adriaan en Elles Joselien en Mark, Jens, Sil Adriënne en Erwin, Jardy, Dion Niels en Annelies Oostdijk, 15 juni 2011 Janine en Gilbert, Anne, Ruben, Jelle Arjan en Anne Marjoke en Kees, Anna-Ruth, Lucas, Rebecca, Jeanna Annelies en Dirk, Hannah Johnny en Mirjam Peter en Ellemarije Jacco Martijn Robert-Jan Christian Joan en Kees Jenneke en Johan André en Andrea Marjolein "Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij.Psalm 23:4 Na een geduldig gedragen ziekbed heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve oma en overoma Johanna Nieuwenhuijse-Overbeeke op de leeftijd van 80 jaar. Haar liefde en meeleven zal in onze herinnering blijven. De Heere trooste onze ouders en ons met de wetenschap dat zij nu voor eeuwig Hem mag grootmaken. Kleinkinderen Nieuwenhuijse: Joost en Mariska Jaap en Mariëlle Marjoke en Maurice José en Monica Maurice en Annemarie Mario en Mirjam Rico en Anne Marcel en Judith Koen en Margriet Marieke en Juri Mariëlle en Jos Joanneke en Willem Joyce en Anton Adriaan en Elles Oostdijk, 15 juni 2011 Joisse en Annemarie Kees Bouke en Michelle Marina en Peter Jacomien en Julian Marco Nellemarie en Harry Mieke en Jan Joost Anke en Wim Josephien en Michiel Joost en Lizette Jeanthilde Christi-Anne en de achterkleinkinderen I.v.m. bovenstaande is de boekhandel te Krabbendijke zaterdagmorgen gesloten. Zaterdagmiddag hopen we open te zijn. Boekhandel Van Velzen B.V. Dorpsstraat 83, Krabbendijke Diepbedroefd geef ik u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere tot Zich is genomen mijn geliefde zuster Johanna Overbeeke weduwe van Joost Nieuwenhuijse eerder weduwe van Adriaan Meeuwsen in de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: P.M. vap Velzen-Overbeeke In herinnering: W.P. Schrier-Overbeeke H. Schrier E.G. van Velzen J.L. Overbeeke W. Overbeeke-van Velzen Oostdijk, 15 juni 2011 Op woensdag 15 juni hebben wij in besloten kring afscheid genomen van onze lieve moèder, oma en over-oma r h weduwe van J. M. de Regt Koitgene, 13-09-1917 Goes, 11-06-2011 v 4^ /- Correspondentieadres: Stadhouderslaan 2 4461 TT Goes Goes:?Ada de Regt en Jo Breas i Breas en Max Luijk Goes: Artan ISigeva

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31