gewone jongens' effeweg.nl Grindheim gaat naar FC Kopenhagen sport 129 OF WAT DACHT U VAN: supervoordelige busreizen Inschrijven kan nog voor PZC Familieloop Van de Velde verliest in eerste ronde Marianne Vos komt Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Inclusief: Inclusief: 10 hotelovernachtingen, lOx ontbijtbuffet en 9x diner, IxToscaans specialiteitendiner, welkomstdrankje, stadswandeling Florence o.l.v. een ^Nederlands sprekende gids en vervoer per Comfort Class touringcar 4 dagen Finish Tour de Francevoor 149,- 10 dagen Wellness Slowakijev.a. €529,- 22 dagen Spanje en Portugalv.a. €999,- De sportredactie is ook telefonisch bereikbaar via 0118-434041 fliMiman fantoof Totaal taxicentrale Vli$singen b.v Een deel van het wielercomité Koudekerke, in de jurybus die ze zelf ombouwden. 4 hotelovernachtingen, 4x ontbijtbuffet en diner, stadswandeling Canterbury o.l.v. een gids, overtocht per boot Calais - Dover v.v. en vervoer per Tourist ^Class touringcar donderdag 16 juni 2011 wordt. Het mag gezellig zijn, maar we willen ons werk natuurlijk wel goed doen." Deze week is het natuurlijk spits uur. Twee leden zitten in de vut, de meesten van de rest hebben snipperdagen opgenomen. „We hebben alles goed geregeld, vol gens de letter van de wet, maar de laatste dagen komt er nog van alles op je af', vertelt Lenstra. Daar komt bij dat de organisatoren niet snel tevreden zijn. Ze willen graag zo veel mogelijk in eigen hand houden. Daartoe maakten ze een paar jaar geleden op het onder stel van een caravan een huldi gingsplatform. Het ziet er gelikt uit. Vorig jaar borrelde het idee op voor een eigen jurybus. Toevallig had sponsor Taxicentrale Vlissin- gen nog een afdankertje staan. Die werd, mede dankzij bijdragen van andere sponsors, door de comitéle den in enkele maanden omge bouwd, waardoor het wielerco mité Koudekerke nu het enige wie lercomité in Nederland is met een eigen jurybus. Lenstra: „We hebben er met z'n allen aan gewerkt, iedereen heeft zo zijn specialiteit. Zon project schept een band. Ie leert elkaar nog beter kennen." Het organiseren van een wieler wedstrijd voor vrouwen heeft z'n voordelen. Voor een wedstrijd voor mannelijke profs is veel geld nodig. De topteams die vandaag in Middelburg van start gaan, komen voor een appel en een ei. Ze wil len graag meedoen, mede omdat de Ster de laatste wedstrijd is die meetelt voor de Topcompetitie. foto Ruben Oreel HEERENVEEN - Christian Grind heim verruilt sc Heerenveen voor de Deense club FC Kopenhagen. De 27-jarige middenvelder, die nog een contract van één jaar had bij de Friese eredivisionist, tekende woensdag een contract voor drie seizoenen bij Kopenhagen. De Noorse international werd in 2008 overgenomen van de Noorse dub Valerenga IF en kwam meer dan honderd keer uit voor de Frie zen. In de competitie verscheen hij 97 keer op het veld en scoorde hij 7 keer. Johan Hansma, directeur techni sche zaken, gaf aan dat de verkoop van Grindheim logisch was: „Christian had nog een doorlo MIDDELBURG ALKMAAR Goed nieuws voor degenen die nog willen meedoen aan de PZC Familieloop. Zaterdag, op de dag van de loop, is er nog gelegenheid om in te schrijven. Dat kan tussen 9.30 uur en 10.30 uur bij de PZC- bus, vlakbij start en finish op het Arsenaalplein in Vlissingen. Het kan alleen voor deelnemers aan de 10 en 21,1 kilometer. Kosten voor de 10 kilometer zijn 7 euro, voor de 21,1 kilometer 9 euro. De start van beide afstanden is 11.15 uur. De 3 ki lometer vertrekt om 10.30 uur. Het wielercomité dat de Ster Zeeuw- sche Eilanden organiseert bestaat uit zeven mannen en een vrouw. Marianne Vos staat aan de start van de Ster Zeeuwsche CHanden. De veelvoudig wereldkampioene is in topvorm. Ze won tien van de laatste elf wedstrijden. Morgen neemt ze samen met Kitsten Wild voor de start in Middel burg een nieuw wielerboek in ontvangst. pend contract van één jaar, maar gaf duidelijk aan dat hij deze zo mer wilde vertrekken. Wij wilden hem daarom volgend jaar niet transfervrij laten gaan", legde hij uit. „Voor beide partijen is dit een prima oplossing. Christian heeft veel voor onze club betekend, dus gunnen wij hem deze transfer ze ker." FC Utrecht heeft zich versterkt met de Japanner Yoshiaki Takagi. De 18-jarige aanvaller tekende een contract voor vijf jaar. Takagi moet de opvolger worden van Ricky van Wolfswinkel die naar Sporting Por tugal vertrok. Verdediger Andreas Granqvist verhuist definitief van FC Gronin gen naar het Italiaanse Genoa. FC Groningen ontvangt twee miljoen euro voor de 26-jarige Zweed die in Italië een vierjarig contract on dertekende. Granqvist kwam in de zomer van 2008 naar Groningen. Hij speelde in drie seizoenen n6 duels in de hoofdmacht waarin hij 24 keer doel trof De dertienvoudig Zweeds international had bij FC Groningen nog een doorlopend contract van een jaar. Verdediger Mark Otten van NEC Nijmegen vervolgt zijn loop baan bij het Hongaarse Feren- cvaros. Otten tekende een contract bij de Hongaarse club voor twee seizoenen. Verblijf in het hart van Toscane! Geniet van het heerlijke mediterrane klimaat en het prachtige heuvellandschap. Bezoek de eeuwenoude steden Siena, Lucca, Pisa en Florence en ga mee naar het eiland Elba. Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. €17,- reserveringskosten per boeking. Tennisster Bernice van de Velde is gisteren tijdens het 10.000 dollar- toernooi in Alkmaar in de eerste ronde uitgeschakeld. De speelster uit 's-Gravenpolder verloor in twee sets van de Bulgaarse Isabella Shinikova: 7-5 6-2. De negentienjarige Van de Velde is lange tijd uit de roulatie geweest door blessureleed. Alkmaar was haar tweede toernooi dit jaar. Vori- gé week was de Bevelandse al ac tief in Almere, waar ze tweede ron de haalde. MEEST CELEZEN 1Hoek en Goes hofleverancier 2. Fitsch twaalfde nieuweling Hoek 3. Mallie minimaal maand in het gips STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl 3 dagen Antwerpenv.a. 7 9,- Vertrek op: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 juli, 2, 4 aug 4 dagen Parijsv.a. 119,- Vertrek o.a.: 5,11,20, 23, 26 juli, 4, 13, 16, 25, 28 aug 4 dagen Berlijnv.a. 119,- Vertrek o.a.: 1, 4, 13, 16, 22 juli, 3, 12,18, 21, 24, 27 aug 4 dagen Londenv.a. 149ra* ^Vertrek o.a.: 3, 15, 18, 27, 30 juli, 2, 5,17, 23, 26, 29 aug Kent wordt ook wel 'De tuin van Engeland' genoemd, Ontdek tijdens deze busreis de prachtige natuur met vele tuinen en mooie steden. Maak een stadswandeling in Canterbury en beklim de toren in het beroemde - Sissinghurst Castle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29