Tim Spronk Tim Eef van de Velde Eef van de Velde Bram Verhage ^2 I familieberichten dinsdag 14 juni 2011 (D mensenlinq.nl Met verbijstering en ongeloof hebben wij totaal onverwacht op 9 juni afscheid moeten nemen van onze innig geliefde zoon en broer Tim Spronk Tim Nicolaas Jacob Hij is maar 16 jaar geworden. Wij zullen altijd van je blijven houden, Frans en Eveline Spronk-van de Velde Lieke en Danny Peter Maalstede 21 4421 ED Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 15 juni a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum van Peter Butler aan de Maalstede 1 a te Kapelle en op donderdag 16 juni voorafgaand aan de rouwdienst vanaf 10.30 uur. Op 16 juni zal om 11.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de Ontmoetingskerk aan de Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Vervolgens zullen we Tim om 12.30 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemde kerk. Wij willen jullie/u vragen, indien mogelijk, met de fiets te komen. Liever geen rouwkleding, maar fleurige vrijetijdskleding. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn kleinkind en neef Je liefde, je warmte, je lach.... We zullen je missen, iedere dag. Ovezande: Oma van de Velde-Kuenen Bathmen: Elly <4 Martin van der Knaap Bram Sanne Veel te jong overleden Tim Spronk Voor dit verdriet hebben we geen woorden, we kunnen er alleen maar voor jullie zijn. Ton en Janneke Goulooze en (kiein)kinderen Wij vormden samen de cirkel der vertrouwen Die zal nu nooit meer rond zijn Omdat jij er plotseling niet meer bent We zullen je nooit vergeten Rust in vrede Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Gijs, Martijn, Robbert "Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven Met ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotse en veel te vroege overlijden van Tim Spronk Leerling uit klas vwo 4d van het Ostrea Lyceum. Tim was een rustige, sympathieke en sportieve jongen. Wij leven mee met zijn ouders, zijn zus Lieke en zijn broer Peter en wensen hun en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tim Spronk Een lege plek straks in de klas Een lege plek waar Tim altijd was Een lege plek van verdriet en pijn Een lege plek die er altijd zal zijn. Wij wensen zijn ouders, zijn.zus Lieke, zijn broer Peter en verdere familie en vrienden de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. De leerlingen van 4 vwo Ostrea Lyceum Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons jeugdlid Tim Spronk Wij zijn in gedachten bij zijn ouders Eveline en Frans, zus Lieke en broer Peter en wensen hen en allen om hen heen veel sterkte toe. Bestuur, jeugdcommissie en leden van de W Kapelle Tot onze grote droefenis hebben wij vernomen dat ons teamlid Tim, zoon van onze trainer en leider Frans, onverwachts is overleden. Rust zacht Tim Wij zullen je missen, je voetbalvrienden van Kapelle B2, Armando, Dave, Tan, Jochem, Peter, Richard, Rick, Robbert, Shrief, Silvio, Stan, Vincent, Wouter en trainer Quinten. We wensen Frans, Eveline, Lieke, Peter en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Diep geschokt en vol verbijstering hebben we vernomen, dat Tim Spronk broer van ons teamlid Peter onverwachts is overleden. Wij wensen Peter, zijn ouders, zus en verdere familie alle sterkte toe. Jan, Raymond, Piet, Peter, Jesse, Tim, Ramon, Berend, Salah, Rik, Kim, Tristan, Cas, Sjoerd, Stephan, Ralph, Matthijs, Stijn wKapelle D2 Er zijn geen woorden voor om dit te beschrijven Geheel onverwachts is op veel te jonge leeftijd overleden Tim Spronk broer van onze vriendin en teamgenote Lieke Wij wensen Lieke en haar naaste familie veel sterkte toe. Team MB 1 WKapelle: Daisy, Daphne, Marloes, Mariëlla, Tessa, Manóuk, Suzanne, Stephanie, Angeliqué, Cathy, Sabine, Janine,Vera, Liza, Jill, Emiel en Lian Woorden schieten tekort Vol ongeloof hebben we het bericht gehoord van het overlijden van Tim Zoon van onze oud-collega Eveline We bidden om kracht en sterkte voor Eveline, Frans, Lieke, Peter en de verder familie. Team, kinderen en ouders van CBS De Wiekslag - Rilland Als ik ontwaak, ben ik bij u. (Psalm 139:18) Volkomen onverwacht hebben we kennisgenomen van het overlijden van Tim Spronk Zoon van onze collega Eveline en oud-leerling van basisschool de Linge in Biezelinge Woorden schieten tekort. We wensen Eveline, Frans, Lieke en Peter en alle andere familieleden veel sterkte en Gods zegen toe in deze moeilijke tijden. College van Bestuur Alpha Scholengroep GMR Alpha Scholengroep Ouders, collega's en kinderen van De Linge God staat aan het begin en hij komt aan het einde (Gezang 1:4) Wij zijn erg geschrokken en verdrietig door het bericht van het plotseling overlijden van Tim Spronk Zoon van onze juf Eveline Wij wensen Eveline, Frans, Lieke en Peter heel veel sterkte en Gods kracht toe. Kinderen, ouders en team van CBS De Hoeksteen Alles is al gezegd Surabaya (Indonesië) 4 Maart 1948 t Middelburg 9 Juni 2011 Magda Jean-Paul Michel en Ciara Jayson De Ru ij terstraat 47 4335 GJ Middelburg Wij hebben Eef in besloten kring begraven. Geen bezoek aan huis. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze liefhebbende broer, zwager en oom. 04-03-1948 t 09-06-2011 Kenny, Leida Leen t Marieke Addie, Rinus Janneke, Blaas Ineke, Henny Lot, Mustafa Paula t Jean-Paul Neven en Nichten Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze trouwe vrijwilliger is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Alle vrijwilligers en bestuursleden visserijmuseum Breskens ik.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32