Maarten Dominicus Maarten Dominicus *3 Willem Imanse Leuntje Sandee-Aimekinders Leuntje 0 IT1ensenLinq.nL dinsdag 14 juni 2011 'leberichten 131 "Ik zal haar naam geenszins uitwissen uit het boek des levens Openbaring 3:5 Na een moeizaam leven, dat gekenmerkt werd door eenvoud, is tot onze droefheid overleden Jannie Cornelia Bumkens ~Marieke~ in de leeftijd van 62 jaar. Noël Goes, 11 juni 20 1 Correspondentieadres P. Cijvat Willibrordusplein 34 4374 AX Zoutelande Een korte bijeenkomst, die geleid wordt door Ds. Boekesteijn, zal worden gehouden donderdag 16 juni om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats te Koudekerke. Aansluitend zullen we Marieke naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden vader van onze vriend Peter. Wij wensen Nelly, Peter en Melanie, Sabine en Jackie, Niels en Renée en verdere familie veel sterkte toe. Eddy Arja, Henny Kitty, Edwin Shelley, Jordy Marianne, Kris Marieke, Svend Wendy, Alan, Arnold, Johnny en Richard. Verdrietig zijn we door het overlijden van Vader van Niels en schoonvader van onze dochter en zus Renee Els en Adrie t Kim - Enige en algemene kennisgeving. - Niet alleen belangrijk is de weg die we gaan, maar ook het spoor dat wij achterlaten Hierbij delen wij u mede dat onverwacht is overleden onze zwager weduwnaar van Jitse Hiemstra In de leeftijd van 64 jaar. J. Hiemstra J. Hiemstra- de Boer G. Hiemstra S. Jager-Hiemstra K. Jager 4 juni 2011 Correspondentieadres: Gouweslraat 55 4388 RA v De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 juni a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren ihlie condoleanceruimte van het crematorium. Getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van ons gewaardeerd lid en ex-penningmeester Willem Imanse Bestuur en vrijwilligers COC Zeeland Bedroefd geven wij u kennis, dat na moeizame laatste levensjaren, is overleden mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en lieve opa Bartel Adriaan Leendertse echtgenoot van Aartje P. de Lange geboren, 8 oktober 1921 overleden, 10 juni 2011 Kamperland: A.P. Leendertse-de Lange Goes: Govert ën Willy Leendertse-Rijk Middelburg: Pien Wijk aan Zee: Anne Wissenkerke: Henk Leendertse Molenweg 67 'V 4493 NC Kamperland Onze speciale dank gao.tuit naar het personeel - van "Alexiapleïn 1te Kamperland, voor de goede en ïiëfdevojle verzorging en verpleging. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden donderdag 16 juni om 13.00 uur in het ■"Casembroothuis" aan het Alexiaplein te Kamperland. Aansluitend zal om ohgèveef 14.00 uur de begrafenis plaatsvindén op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is ejfgelegipH|id de familie persoonlijk te condoleren in het "Casembroothuis". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt üglan deze advertentie als zodanig bëschouwen. Na een langdurig ziekbed is overleden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Jan Middelhoven echtgenoot van Lisette van Stee Hij werd slechts 64 jaar. Goes: C.M.van Stee-Vroonland 's-H.Abtskerke: Margo van Stee Hansweert: Jan en Riet Reijnhout-van Stee Middelburg: Frans en Els van Stee en alle neven en nichten Wij wensen Lisette, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes, 10 juni 2011 Na een dappere strijd is overleden onze buurvrouw Elly Wij wensen Gert en verder familie veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Mevr. M. Peene Farft. Lous Fam. den Exter Fam. Minderhoud Fam. Huibregtse Fam. Grootjans Fam. Huiszoon Fam. Francke Fam. Janisse Dag lieve vrouw, dag lieve moeder Dag oma, nu moet u gaan Al het werken en alle zorgen Het was goed, het is gedaan Met verdriet geven wij u kennis dat in alle rust is.overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Leuntje Almekinders echtgenote van Chris Sandee op de leeftijd van 78 jaar. Foort en Joke Henk (in liefdevolle herinnering) en Annet Yordi en Nikki Django Goes, 11 juni 2011 Correspondentieadres: Magnoliastraat 144 4431 EK 's-Gravenpolder In het bijzonder bedanken wij de verpleegkundigen en vrijwilligers van Het Clarahofje voor de liefdevolle verplegingen verzorging van moeder. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op donderdag 16 juni in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg om 11.00 uur, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. - Geen bezoek aan huis - Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzuster en tante. Nieuwdorp Joh. Sandee in herinnering Aagtekerke A. Dekker-Sandee in herinnering Joh.Dekker Dronten D.Sandee J. Sandee-Sandee Heinkenszand W. Sandee Nieuwdorp J. Sandee Goes M.C. Dekker-Sandee J. Dekker Nieuw en St Joosland A.Sandee P. Sandee-Korthals Neven en Nichten 11 juni 2011 m #0i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31