Dy^rJeder) 30 familieberichten dinsdag 14 juni 2011 <1 dlensenlinq.nl Wij weten dat wanneer onze aardse tent, het lichaam waarin wij wonen, wordt afgebroken, we van God een woning krijgen: een eeuwige, niet door mensenhanden gemaakte woning in de hemel. 2 Korintiërs 5 1 Heden overleed mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Casper Baas Nieuw- en St. Joosland t Nieuw- en St. Joosland 12 april 1937 12 juni 2011 A.J. Baas-van Belzen Simon Baas Nico en Corrie Baas-Hubregtsen Sven, Jesper Anette Baas Lange Weg 6 4339 NB Nieuw- en St. Joosland Casper is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag van 19.00 - 20.00 uur uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 18 juni om 11.00 uur in de Protestantse Kerk te Nieuw- en St. Joosland, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Dag lieve opa We zullen je nooit vergeten kingetjes uit je borstzakje pakken klimmen in de kastanjeboom voetballen op het strand. Dag lieve opa, tot kijk. Sven en Jesper Leeg is zijn plaats, mooi zijn de herinneringe?!. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met grote verslagenheid, maar met diepe bewonderihg voor de wijze waarop hij met zijn ziek zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broei en zwager Casper Baas in de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen Sjaan, Simon, Nico, Corrie, Annette en klein kinderen veel sterkte toe. Wij willen en zullen er altijd voor jullie zijn. Amemuiden: Chris Baas (in herinnering en Fie Baas-Dijke Portugal: Gilles en Ina Baas Nieuw- en Sint Joosland: Kees en Crina Baas Adrie en Els Baas Amemuiden: Jo (in herinnering) en Dies van de Gruiter Veere: Piet en Lia Baas Koudekerke: Elly Baas en Bram de Wee Domburg: JannieBaas Nieuw- en Sint Joosland, 13 juni 2011 "De Heere zal het voor mij voleinden Psalm 138: 8a Verdrietig, maar tevens dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat in haar slaap op 77-jarige leeftijd is overleden mijn geliefde en zorgzame vrouw, onze lieve en meelevende moeder en oma Johanna Coppoolse-van der Graaff 30 maart 1934 f 11 juni 2011 Haar betrokkenheid bij kinderen en kleinkinderen was van onschatbare waarde. Dit zullen wij enorm missen. De kostbare herinneringen aan onze moeder en oma zullen wij in ons hart meedragen. Middelburg: Jacobus (Ko) Coppoolse Schiedam: Carla en Pieter-Kees Uyteiiinde-Coppoolse Ruben en Carmen Middelburg: Arie en Lizette Coppoolse-Blankenburgh Jessica, Dascha, Suzanna Zoutelande: Dorothea en Bram Dingemanse-Coppoolse Joris en Amber Welzingestraat 10 4335 CW Middelburg U wordt uitgenodigd om de afscheidsdienst bij te wonen op vrijdag 17 juni a.s. om 11.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adriaen Lauwereyszstraat 6, 4335 CW Middelburg. Aansluitend aan de dienst zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bloemen en bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze kennis geving als zodanig beschouwen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve warme en gezellige Oma Johanna Bedankt voor alle mooie momenten met u samen. Ik zal u nooit vergeten. Jessica Lieve oma, Ik heb u niet verloren. Daarvoor gaf u mij teveel. U zult altijd een plekje in mijn hart hebben. Dascha U heeft nu uw rust gevonden in Gods bloementuin. Met de mooiste bloemen, net als in uw eigen tuin. Suzanna Schoonmaken kon ze goed, Je blij maken kon ze beter. Maar liefde geven deed ze onvoorwaardelijk En dat zal ze blijven doen, altijd en overal. Ruben Zoals de Heer voor oma zorgt, zo heeft oma voor ons gezorgd. Carmen Met oma deelde ik de humor en ze wist precies wat ik graag lustte, Snickers en ijsthee. Joris Oma stond altijd voor me klaar met goede raad en grapjes. Ik zal haar heel erg missen. Amber Wij zullen haar nooit vergeten! Tot ons grote verdriet ontvingen wij het bericht van het over lijden van onze zuster, schoonzuster en tante Johanna Coppoolse-van der Graaff Jopie Wij zullen haar warmte, gezelligheid, spontaniteit en humor erg missen. Wij wensen Ko, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Theuntje van der Graaff en Rob van Schaik Rene, Erik, Robbert, Jeroen Johan J.C. van der Graaff f Jaap van der Graaff en Neel van der Graaff-van Belzen Dorina en Peter Dennie en Judith Femke Sanne Johan en Lisenka Nina Riley Wognum, Amemuiden, 11 juni 2011 "De Heer is mijn herder. Verdrietig zijn wij door het heengaan van onze lieve schoonzuster Johanna Coppoolse van de Graaff J. Coppoolse f J.T. Louwerse-Coppoolse J. Louwerse Iz. Coppoolse f T.J. Coppoolse P. Coppoolse f W. Lous-Coppoolse L. Lous t C. Baan-Coppoolse P. Baan neven en nichten Middelburg, juni 2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze behulpzame en lieve oom Casper Baas Wij zullen hem missen. Simon en Jacolien Robert en Femke Simone en Adrie Marije Philip en Ilse Ramon en Linda Lion en Erik Audry en Robbei:t-Jan Niels en Michelle Pascal en Santhi Sandra en Ronnie Arinda Henken Kitty Met verdriet laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma. Adriana Lena van den Berge - Holland sinds 30 december 1993 weduwe van Mattheus van den Berge Wemeldinge, 3 juli 1928 t Goes, 10 juni 2011 Bilthoven: Ina van den Berge Amsterdam: Bram van der Ende Ida van Berkum en David Groen Hella van Berkum en Daniel Ruston Nieuwegein: Heieen van den 1 Frans Kok Eefke Kok en Jordy Walschots Anne Kok en Jeffrey Konings 10 juni 2011 Zorgcentrum Ter Valcke, Goes Correspondentieadres: Moerbeilaan 1, 4484 TC Kortgene De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 18 juni om 11.00 uur in 'De Katse Kerk', Kerkstraat 3 te Kats. Inloop vanaf 10.30 uur in het naastgelegen 'Nieuw- Zeelandhuis'. Aansluitend zal zij rond 12.00 uur worden begraven naast haar man op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Daarna kunnen wij elkaar ontmoeten in restaurant 'De Korenbeurs' aan de Kaaistraat 12 te Kortgene. Wanneer u geen kennisgeving heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen, rf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30